PDA

View Full Version : Reclamatie remyx [REZOLVAT]



naMe Official
05-04-15, 17:17
Username-ul tau : jagermeister.
Gradul tau pe forum : GM
Numele Moderatorului : R3myx
Nemultumirea : Da banuri aiurea.
Dovada ( link de la postul respectiv ) : http://i.imgur.com/7R3lImC.png || + iovu.
Data : 4/5/2015

Moxu i-a dat ban lui joker22, 2 zile ca a pus o poza cu el pe forum. toate bune si frumoase.
Iovu intra pe forum, vede ce a facut joker, si vrea sa ii dea ban 7 zile. Ii da unban, ii da ban, dar intre timp, remuc se gandeste sa-l baneze pe iovu, dupa ce moxu, cel care a dat banul initial, a zis sa-i lase.
Iovu imi trimite mesaj pe tel, imi zice ce si cum, iar eu ii dau unban ca sa zica pe forum ce s-a intamplat.
La care remuc, repede, ban 3 zile (eu si iovu).
Il injur umpic din nervi, hop 7 zile.



P.S Eu nu ma bag O zis ҳ̸✖ҳ لàģģєяلà¢к ҳ̸✖ҳ # ωтƒ

CameraMAN
05-04-15, 17:34
Nu cred ca rezolvi nimic cu aceasta reclamatie ;)
Nu prea ai ce sa ii faci lu remix

Remuc Junior.
05-04-15, 17:40
Culmea e ca ala a luat unban si eu si iovu nu ;).

R3mYx
05-04-15, 17:52
IOVU:
daca moxu a decis ca ala sa primeasca ban 2 zile pentru ce a facut asa ramane
nu te trezi tu ca te cheama pe tine iovu sa-i dai unban si dupa sa-i cresti tu timpu de ban
in plus n-ai voie sa te bagi peste altii fara sa ceri permisiunea

Jagger
daca vezi ca i-am dat ban, i-am dat pentru un motiv anume
nu iti permit sa te bagi peste mine si sa-i dai unban, eu nu cred ca m-am bagat peste cineva sa-i ceri socoteala de ce si cum si pentru cat timp
poate nu vroiam sa aud ce are de zis iovu, bine ?
si poate data viitoare inveti sa vorbesti.... chiar nu ma intereseaza daca ai zis din nervi sau din placere
n-am facut scoala impreuna ca sa-i permit unu-i pisat cu cacat la gura sa-mi vorbeasca asa
fiecare om are o limita anume

PS: joker22 a luat unban de la lord deci duceti-va la el sa-l intrebati de ce a luat unban joker22
PS2: daca mai aveti ceva pe suflet discutam in privat, nu stau sa discut cu voi probleme astea la 1 topic sa vada lumea si sa ne facem de ras