PDA

View Full Version : fara minte



Joker3
16-04-15, 14:24
A-si propune ca sa se vada cand edita cineva in chat sau la profilu cuiva fiindca unii ma refer ca au o minte de copii chiar daca zic ei ca au 15 16 17 ani,Lorde ai gasit moderatori foarte bunii,pui un mesaj ei il edita cu cuvinte obscene!
Vb de mine dar eu nu faceam asa..singurul lucru care l-am facut a fost ca am intrat pe conturile unora de pe forum..!
Deci strumf lord vlad cu-i va dau mesaj pe profil si scrie su** p**a nu am fost eu sau su* pl* !
Niste oameni fara minte stiu care face asta... nu dau nume sa nu ziceti ca ce ca nu eu!
P.S la pariu ca o sa edite cineva!

jesemE
16-04-15, 14:27
singurul lucru care l-am facut a fost ca am intrat pe conturile unora de pe forum..!

Si tot tu esti victima?
Meriti tot ce ti se intampla.

Joker3
16-04-15, 14:29
Eu sau tu cand e vorba daca donez te faci baiat bun acum...3 pers au fost victimele mele : Ryder,Moxu,Airbenders!
Nu le-am facut nik la cont ..decat ca lu airbender ban+rm! (mi-a dat tzeapa odata)

SoriceLu
16-04-15, 14:31
http://i.imgur.com/YXCkIFW.png
http://i.imgur.com/j8UpMvF.png

cu astea ce sunt nene ? sti ca nu e voie sa umbli la topicurile cu server ?
si nu doar la jb ai umblat ai umblat la mai multe topicuri , la fel cum ti-ai dat si posturi ai banat useri fara motiv , ai scos grade la uni
dar lasa ca se intoarce roata , ai noroc cu lord ca i-ai donat sa nu iei ban ,ca erai plecat de mult

jesemE
16-04-15, 14:34
Eu sau tu cand e vorba daca donez te faci baiat bun acum...3 pers au fost victimele mele : Ryder,Moxu,Airbenders!
Nu le-am facut nik la cont ..decat ca lu airbender ban+rm! (mi-a dat tzeapa odata)

SI de pe moxu ai cerut parole si ai facut ce te-a taiat capu`.
Si venind vorba de donatie, cred ca oricine ar vrea sa aiba playeri care sa doneze pe sv lor. Nu eu am venit la tine sa donezi, tu ai venit la mine, ai uitat?
Dupa, tot tu ai cautat motiv sa nu mai donezi, deci mi-am pierdut timpul aiurea cu tine. Esti un pokemon.

Catalin.
16-04-15, 14:35
Eu sau tu cand e vorba daca donez te faci baiat bun acum...3 pers au fost victimele mele : Ryder,Moxu,Airbenders!
Nu le-am facut nik la cont ..decat ca lu airbender ban+rm! (mi-a dat tzeapa odata)

asta e de rau. de acuma vei fi tu victima mea.
si nimic legat de forum.

Joker3
16-04-15, 14:35
Nu i-am donat nik si lord stie de acolo cu editu i-am spus sa modifice si a zis sa modific eu sa pun baghera la vip si la sound sa ma scot ca am permanent!

SoriceLu
16-04-15, 14:38
Nu i-am donat nik si lord stie de acolo cu editu i-am spus sa modifice si a zis sa modific eu sa pun baghera la vip si la sound sa ma scot ca am permanent!
nu o sa spuna lord asta cat va traii el , nu il lasa pe jagger care e de 4-5 ani in comunitate nu ma lasa pe mine si te lasa pe tine , ba te intinzi cu minciuna mult ...
la jb nu umbla nimeni in afara de moxu lord strumf si skill ...

Florin Salam =]]
16-04-15, 14:44
:))
Jokere , zi mersi că încă mai stai pe acest forum ! La câte ai făcut trebuia să ai interdicție .. După ce că strici tot mai ai și tupeu să vii cu kkt-uri de genul
Și eu ți-am spus clar , când mai înjuri de familie ai BAN pe forum , nu stau la discuții și dacă îți mai faci un alt cont vei fi banat . ( ai 3 conturi ) așteaptă până când îți expiră banul !

Joker3
16-04-15, 14:45
Florine taci ...ai uitat de unde ai plecat..!

jesemE
16-04-15, 14:46
Florine taci ...ai uitat de unde ai plecat..!
Asta era de mult pe drum cand tu iti faceai baie in butoi copile =)).

Joker3
16-04-15, 14:50
Asta era de mult pe drum cand tu iti faceai baie in butoi copile =)).
In butoi iti faceai tu cu noroi .. mai taci si tu odata!
Eu am fost de cand era anzo :P !
Florin a inceput jb acum 3 luni 4 si forum cum a auzit ca se da gratis prin cerere grad ;) numai face tu posturi halandala ! Nu trebuie neaparat sa postezi togmai tu (stiu sigur ca tu sau iovu imi puneti la pe profil la cineva edit cu su* pu**)!

SoriceLu
16-04-15, 14:53
In butoi iti faceai tu cu noroi .. mai taci si tu odata!
Eu am fost de cand era anzo :P !
Florin a inceput jb acum 3 luni 4 si forum cum a auzit ca se da gratis prin cerere grad ;) numai face tu posturi halandala ! Nu trebuie neaparat sa postezi togmai tu (stiu sigur ca tu sau iovu imi puneti la pe profil la cineva edit cu su* pu**)!

baiatu mai faci mult spam , vezi ca te bate limba romana rau de tot , salam parizer este mai vechi ca tine
jagger e mai mare ca tine , asa ca respectai ... faci baie in butoi ca nu ai bani de cada ...
ai de capu tau , sa vina unu sa dea tc va rog

Florin Salam =]]
16-04-15, 15:03
Florine taci ...ai uitat de unde ai plecat..!


Ce legătură are de unde am plecat că nu te înțeleg ?! Normal că am plecat de jos ca oricine -_- sau tu ai plecat de sus? :))
Eu n-am făcut nimic rau forumului , am făcut numai bune , am ajutat cu ce am putut și cred că am luat acest grad pe merit nu ca tine pe milogeală sau donație ! În plus dacă ar fi să iau REMOVE nu aș renunța la comunitate , nu mă face pe mine un grad nu am venit aici pentru culoare , am venit să învăț și să ajut. E un staff stabil și capabil și am spus că voi rămâne aici indiferent de situație ! Dar mai sunt unii copii ca tine și vin aici cu figuri , însă nu e nimic ... La un moment dat vei renunța de unul singur :)

PS : Joc pe serverul ăsta din 2013 în mai fac 2 ani ;) 3-4 luni e la tine în cap !

-lovaras.
16-04-15, 15:06
Topic Closed, asteptam decizia unui administrator ! pentru ca se face spam

Cosmin.
16-04-15, 15:07
Ia gata ba , care il mai injurati pe Joker are ban 7 zile .
Va urmaresc peste tot .
Daca lord l-a lasat in comunitate si nu i-a dat ban , lasati-l in pace .
A facut ceea ce a facut , asta e .
E si el mai mic , toti ati fost .
Deci care il mai injura ban 7 zile .

vLad
16-04-15, 15:12
iti dam o muie din CUR si iti trece, jeeet de aici copile.