PDA

View Full Version : [ANUNT]Important!



#Krom.
16-04-15, 19:56
#.Salut lume , vreau sa va zic , ca desteptu de baghera a modificat evidenta de la vip si de la sound(cred) La vip sunt sigur. Scrie last editet by baghebut22 :) Linus are 3 luni vip? Maciu 3 luni syncro 3 luni? Nu stiu la cine a modificat dar stiu ca a modificat.

Strumf
16-04-15, 20:00
stiu ca a modificat
baga-mi-as pula-n toata gura lui de retardat...sa-mi bag pula de va mai fac oferte, si alte kkt-uri, ca daca noi va facem voi va pisati pe munca noastra.
ca sa fie clar, fiecare are 1 luna vip, daca se crede cineva neindreptatit sa vina cu screen cand a cumparat vip si vedem cum si ce

#Krom.
16-04-15, 20:20
Eu strumf.. Nu am screen dar mie nu mi-a modificat. Aveam vip doua luni. Am donat la lord. Am dovada cand am donat.. Daca vrei caut prin skype si iti arat.
EDIT : http://i.imgur.com/wQ9R2RX.png
Dovada... Pe 7 a zis ca mi-a bagat doua luni vip. Asa cum scrie si la evidenta.
Nemo.: 07:03:2015 → 07:05:2015

Sebastian.
16-04-15, 20:46
826 DOvada . ca a schimbat si la sound.

Florin Salam =]]
16-04-15, 21:37
Bă și ce am vorbit mă cu Șoricelul că ăsta strică tot īn plm ... Uitați ce se īntāmpla cānd dai la un copil , mie nu-mi dați :)) , eu măcar stiu ce să fac și nu abuzez ...mă rog , vina voastră !

jesemE
16-04-15, 21:44
http://i.imgur.com/QKLs14l.png

Cu placere.

SoriceLu
16-04-15, 21:44
eu i-am aratat poza lu strumf , dar mi-a dat cu sictir , si mai spuneti de mine ca sunt mincinos si chesti dava drq
ca numai bine v-am facut eu voua.

TheLord
19-04-15, 00:54
I-am dat remove lu joker.

Linus @ AlphaCS
19-04-15, 03:34
Nemo, da eu chiar am 3 luni vip, deoarece am donat pentru 2 luni de vip (la Lord, il puteti intreba) si 1 luna de vip + 1 de sound de la CONCURSUL DE CANTAT.
Nu am cum sa fac SCREEN la SKYPE, deoarece eu intru de pe telefon pe SKYPE. O sa ziceti ca pot face un SS la ecran, dar nu pot sa pun poza in PC, si nici pe forum nu ma pot conecta cu telefonul.

pyro2k oldpal
19-04-15, 07:56
Sa traiesti strumfe cu copii ratati ca baghera nu se merita...A dat 15e pentru ce? Pentru respect :))?

#Krom.
19-04-15, 11:03
Nemo, da eu chiar am 3 luni vip, deoarece am donat pentru 2 luni de vip (la Lord, il puteti intreba) si 1 luna de vip + 1 de sound de la CONCURSUL DE CANTAT.
Nu am cum sa fac SCREEN la SKYPE, deoarece eu intru de pe telefon pe SKYPE. O sa ziceti ca pot face un SS la ecran, dar nu pot sa pun poza in PC, si nici pe forum nu ma pot conecta cu telefonul.
Nu am zis neaparat de tine , doar ca a modificat

Syncron got his gun
19-04-15, 13:55
#.Salut lume , vreau sa va zic , ca desteptu de baghera a modificat evidenta de la vip si de la sound(cred) La vip sunt sigur. Scrie last editet by baghebut22 :) Linus are 3 luni vip? Maciu 3 luni syncro 3 luni? Nu stiu la cine a modificat dar stiu ca a modificat.

bha desteptu lu peste eu si maciu am donat intreba-l pe lord si dupa dai cu ciocu....

Maciuca
19-04-15, 15:31
Cred ca esti un prost care nu are ce face si se baga in seama!
A modificat bine,Cel putin pt mine si syncron ,linus nu stiu cat a donat si cat are vip!
Asa ca nu te mai baga ca fraieru ca faci topicuri degeaba

w1zZaRd
19-04-15, 18:59
La mcaiuca si sincron nu a modificat nimic :|

Scandura serifu
19-04-15, 19:01
Eu aveam vip 2 luni !...

#Krom.
19-04-15, 19:17
Cred ca esti un prost care nu are ce face si se baga in seama!
A modificat bine,Cel putin pt mine si syncron ,linus nu stiu cat a donat si cat are vip!
Asa ca nu te mai baga ca fraieru ca faci topicuri degeaba
Ba in **** mea , nu am zis neaparat de voi. Dar am vazut ca a modificat , si nu era logic sa spun?

Strumf
07-05-15, 23:23
le-au expirat
:tc: