PDA

View Full Version : La revedere AlphaCS



Di_rex
18-04-15, 22:20
Chiar de la inceputul venirii mele pe aceasta comunitate (dupa caderea comunitatii anzo nu stiam de existenta acestei comunitate facuta de bozgor...) nu m-am simtit mai niciodata bine...Majoritatea "veteranilor" comunitatii anzo au disparut...deci sa inteleg ca generatia lor a disparut...si acum a inceput generatia "plozilor" (comunitatea este plina de plozi.../ multi useri se dau de 20 de ani si au 9-10 ani..). Imi pare tare rau de voi....e clar ca lu' bozgor ii plac banutii, dar frate....exista o limita !
Motivul principal al plecarii mele este ca nu mai avem "oameni", sa le zic asa, care sa faca fata la gradele comunitatii...exceptie facand cam doar remuc si vlad...poate si krazzzy dar nu l-am cunoscut indeajuns (doar din auzite). Deci ma doare-n pula ca dati grade la toti copiii si faceti comunitatea de cacat....imi pare rau...dar acea limita s-a depasit cu mult timp in urma...poate chiar si inainte de anul 2015...Sunt sigur ca multi useri ma injura si ma fac in toate felurile....dar chiar ma doare-n pula de parerile voastre de rau despre mine...
Am o ultima dorinta....asa de ramas bun...sa-mi dati gradul de Veteran pentru ca am o vechime destul de "avansata" (de cand era alphazone)...
Va pupa Jacksoane si va urez la multi ani ! Sa aveti grija da voi, iar bozgore? Mai usor cu "exersatu'" =)) daca intelegi ce vreau sa spun...Va pup ! :) :* :* :* :* <3 :* :*

CameraMAN
18-04-15, 22:24
Ce-a mai mare prostie o faci sti ca pierzi tot daca pleci....
Treaba ta vorbe aruncate la intamplare

w1zZaRd
18-04-15, 22:25
SI EU sunt din alphazone SI nu mi-a dat nimeni 1 leu :) succes, Dar Sa stii ca acei veterani nu Mai sunt cu Cs 1.6... Ei sunt cu csgo..

Di_rex
18-04-15, 22:26
Ce-a mai mare prostie o faci sti ca pierzi tot daca pleci....
Treaba ta vorbe aruncate la intamplare
Bafta ma...mai vb pe skype.. =))


SI EU sunt din alphazone SI nu mi-a dat nimeni 1 leu :) succes, Dar Sa stii ca acei veterani nu Mai sunt cu Cs 1.6... Ei sunt cu csgo..
Eu ma refer pe forum....fiecare intelege ce vrea..

Scandura serifu
18-04-15, 22:27
"te doare-n pula".
La cum te doare pe tine in ****, cred ca asa te doare si de comm :))
Bafta chizdo !

AndyBlack
18-04-15, 22:32
Goodbye Agony :*

Hamroun.
18-04-15, 22:35
Good Bye , sa ai grija de tine :)

Florin Salam =]]
18-04-15, 22:36
Acuma plecati cu totii .... ce sa va zic ma :-j n-am ce sa mai zic.
Bafta

Di_rex
18-04-15, 22:38
Goodbye Agony :*

...Chiar va rog sa nu mai posteze toate jegurile comunitatii..

R3mYx
18-04-15, 22:44
Topic Closed

TheLord
19-04-15, 00:58
Desigur , ultima dorinta a ta nu o sa se indeplineasca.
Nu ma intereseaza ca faci topic cu La REVEDERE ALPHACS, nu ma impresioneaza deloc, si pe oamenii ca voi care faceti asa nu dau un scuipat.
Cum am zis la askawow daca va lasati bravo, puteti pleca , dar sa nu cereti VETERAN ca nu o sa primiti.

Bafta , salut !

Edit.: in legatura cu banii nu ma obosesc sa iti scriu iara, poti sa te uiti in topicu lui aska, voi ne criticati pe noi dar nu vedeti ce se intimpla pe alte comunitati.

Strumf
19-04-15, 02:16
PS: cum te doare-n pula pe tine, asa ne doare-n pula si pe noi de "dorinta" ta de a primi Veteran. Salut.