PDA

View Full Version : Bafta AlphaCS



AurelluDauCuSpellu
18-04-15, 22:51
Eu ma retrag din staff-ul AlphaCS ( comunitatea este plina de nedreptati)
Va salut pe toti !
P.S : va rog dati-mi user ........

w1zZaRd
18-04-15, 22:52
De ce nu banned :( ? Bafta

CameraMAN
18-04-15, 22:52
Nu cred si tu ai luat-o pe urmele lu vartu numai el te invata la rele
Stati ma aici nu plecati nicaieri

-lovaras.
18-04-15, 22:54
lol?

sunteti ratati ba? plecati toti ?=)))

bafta in viata, ne vom revedea =)

Hamroun.
18-04-15, 22:54
hai ma lasa-i sa care ... plecati ma plecati ... sa nu va mai intoarceti
daca face unu asa .. vad ca va apuca nebuneala pe toti

Citadel
18-04-15, 22:56
Cu cat plecati mai multi din staff, cu cat pot ajunge mai usor moderator. =)) GLUMESC.
Stati ma aici, ce facem. Uzzy va iubeste... nu vad de ce a-ti pleca...
Bafta oricum, ai renuntat la tot daca pleci!

AurelluDauCuSpellu
18-04-15, 22:58
Lovere si krazzy o sa-mi fie cel mai dor :( dar nu o sa-mi schimb decizia

M@sT3r.
18-04-15, 22:59
Eu ti-as zice sa nu faci greseala care am facut-o eu.
Ramai aici.
Daca ai avut o zi proasta asta e , dar nu fa io greseala .
Decizia ramane la latitudinea ta.

AndyBlack
18-04-15, 23:01
Te pup frate nu am ce zice nu ma bag eu
PS: ne auzim orcum pe furien...

AurelluDauCuSpellu
18-04-15, 23:03
o sa mai vb cu voi pe skype ( cei care am mai vb ) da-ti T/C sa nu se mai faca spam

GeT_RiGhT
18-04-15, 23:03
Salut frate,bafta mult noroc dar nu cred ca trebuie sa te lasi.. o sa ramana o comunitate de donatorii si numai cu grade.

AurelluDauCuSpellu
18-04-15, 23:06
nu vezi acum nu mai conteaza ca esti vechi (alphazone sau anzo) conteaza cati bani ai ...

jesemE
18-04-15, 23:07
skartz partz asta si cu lucian au venit cu ghinion si necaz.

Salut!
t/c anti-spam.

SkillartzHD
18-04-15, 23:29
nu vezi acum nu mai conteaza ca esti vechi (alphazone sau anzo) conteaza cati bani ai ...
:)) alphazone sau anzo stateai cu morcovul in fund 5 ani si nu luai nimic , ma crezi ? dupa ce ca e de 10 ori mai bine fata de acum cativa tot plangeti ca aveti grad mare ca puteti sa faceti ce vreti fara sa sara director sau cristian la cap

Catalin.
18-04-15, 23:30
Salut frate,bafta mult noroc dar nu cred ca trebuie sa te lasi.. o sa ramana o comunitate de donatorii si numai cu grade.
de asemenea zice si ca daca esti agramat sa nu te inregistrezi si uite-i cati sunt fara sa zica nimeni nimc.


aska e alegerea ta. bafta si sanatate.
removed.

TheLord
18-04-15, 23:51
:)) alphazone sau anzo stateai cu morcovul in fund 5 ani si nu luai nimic , ma crezi ? dupa ce ca e de 10 ori mai bine fata de acum cativa tot plangeti ca aveti grad mare ca puteti sa faceti ce vreti fara sa sara director sau cristian la cap

Lor le place sa fie injurati si sa stea cu ban 2-3-4 saptamani.Nu va multumiti ca aveti voie sa faceti cam ce vreti pe aici fara sa sara nimeni cu gura mare ca "esti prost" sau sa sara direct cu ban, voi vreti si mai mult si mai mult.
Mai bine il las pe vLad sa se ocupe de toti prostii care fac asa si sa ii elimine pe toti care o sa faca asa ca doar el e cel mai sever dintre noi . Daca va place asa asa o sa facem. Ca pe jb si acolo doar sa va plangeti stiti dupa ce ca va ofera omul tot,
va ofera grade gratis, va ofera totu gratis si usor nu va multumiti. Daca te razagandesti sa revii si sa imi ceri grad mie sau orcarui administrator primesti ban permanent.
Asa ce mai e de zis? Poti pleca in alta comunitate si sa o iei in gura pe acolo sa vezi ca daca o iei in gura nu primesti grad ca aici.

Raspuns pentru cel care a zis : o sa ramana o comunitate de donatorii si numai cu grade.

Cand am deschis comunitatea am zis clar PE FORUM NU O SA DAU ACCESE PE BANI . De atuncea multi au cerut si pe multi am refuzat nu am acceptat bani de la nimeni. Pe forum macar sa luam pe merit nu pe BANI.
Da de atuncea au fosti cativa care au luat pe BANI GRAD 2-3 si gradul maxim de GM si iti zic cum? Au luat banii , au donat pentru ceva pe jb/dr dupa care au zis ca vor si grad si au mai donat tot in acelasi timp.

Sa va fie clar , care se lasa de acuma nu mai are ce cauta cu grad pe forum NICI VETERAN PUNCT SI AMIN.

Strumf
19-04-15, 01:25
Lor le place sa fie injurati si sa stea cu ban 2-3-4 saptamani.Nu va multumiti ca aveti voie sa faceti cam ce vreti pe aici fara sa sara nimeni cu gura mare ca "esti prost" sau sa sara direct cu ban, voi vreti si mai mult si mai mult.
Mai bine il las pe vLad sa se ocupe de toti prostii care fac asa si sa ii elimine pe toti care o sa faca asa ca doar el e cel mai sever dintre noi . Daca va place asa asa o sa facem. Ca pe jb si acolo doar sa va plangeti stiti dupa ce ca va ofera omul tot,
va ofera grade gratis, va ofera totu gratis si usor nu va multumiti. Daca te razagandesti sa revii si sa imi ceri grad mie sau orcarui administrator primesti ban permanent.
Asa ce mai e de zis? Poti pleca in alta comunitate si sa o iei in gura pe acolo sa vezi ca daca o iei in gura nu primesti grad ca aici.

Raspuns pentru cel care a zis : o sa ramana o comunitate de donatorii si numai cu grade.

Cand am deschis comunitatea am zis clar PE FORUM NU O SA DAU ACCESE PE BANI . De atuncea multi au cerut si pe multi am refuzat nu am acceptat bani de la nimeni. Pe forum macar sa luam pe merit nu pe BANI.
Da de atuncea au fosti cativa care au luat pe BANI GRAD 2-3 si gradul maxim de GM si iti zic cum? Au luat banii , au donat pentru ceva pe jb/dr dupa care au zis ca vor si grad si au mai donat tot in acelasi timp.

Sa va fie clar , care se lasa de acuma nu mai are ce cauta cu grad pe forum NICI VETERAN PUNCT SI AMIN.

Exista o zicatoare mare

"Da cuiva un deget si-ti ia toata mana."