PDA

View Full Version : Propunere



Scandura serifu
19-04-15, 17:05
Buna AlphaCS.
Azi am venit cu o propunere: sa se faca o categorie speciala, acolo la servere officiale numita Clash Of Clans....este un joc fain care se poate juca pe android/app store si m-am gandit sa faceti o categorie, unde eu, voi face un clan numit AlphaCS, unde vor fi numai membri/staff din communitatea AlphaCS, iar asa ne putem extinde si pe alte jocuri inafara de cs, samp si toate cele....eu zic ca este o idee buna, eu am intrebat si pe cei de pe JB si mi-au zis ca ar fi o idee buna...
Un clan numit AlphaCS, unde vom accepta doar membri din communitatea AlphaCS...
O singura rugaminte am si eu de la voi, ca pe clash of clans sa aveti aceleasi nume si de pe forum, ca sa stiu pe cine accept :)

Categorii dorite: (in caz ca va fi acceptat)
Clan official.
Cerere intrare clan.
Discutii libere.
Rezultate war-uri:
Reclamatii

Voi face un clan ceva de genul: la descriptie va fi ceva....In acest clan sunt acceptati doar membri de pe communitatea AlphaCS.
Minimul de trofee: 200(nu pun prea mult pentru ca doar vreo 20 cred joaca acest joc...)
Eu zic ca ne-am dezvolta mult mai mult, iar cand dam un war, poate prindem un clan roman, adica avem multe sanse de aduce membri noi :)

In caz ca se accepta, un clan poate detine maxim 50 de sloturi ! Nu va putem accepta pe toti, vom extrage doar cei mai buni !

w1zZaRd
19-04-15, 17:07
Sa zicem.. :pro:

Citadel
19-04-15, 17:09
Pro, dar daca nu va avea succes sa se scoata.+ N-am auzit de acest joc. :))

Scandura serifu
19-04-15, 17:11
Pro, dar daca nu va avea succes sa se scoata.+ N-am auzit de acest joc. :))
Este un joc pe android...:) era normal sa nu auzi de el....dar iti garantez ca eu l-as cota de 9.75

CameraMAN
19-04-15, 17:13
:contra: nu mi se pare o idee buna... Nu cred ca o sa atraga pe nimeni.

Scandura serifu
19-04-15, 17:15
:contra: nu mi se pare o idee buna... Nu cred ca o sa atraga pe nimeni.
#Macar daca cautai putin pe magazin play/app store, sa vezi cate mii de downloadari are jocul :) are 1-2 milioane + ca am vorbit si pe jb si sunt destui care joaca deja :)
No, oricum e parerea ta, daca tu zici contra...
Fiecare are dreptul la o parere...

Spartań
19-04-15, 17:16
Pro , l-am jucat pe mobil si este foarte tare.

Florin Salam =]]
19-04-15, 17:19
:pro:

Multa lume joaca acest joc ! Este o idee buna

Sebastian.
19-04-15, 17:36
:pro: ... Un joc frumos .

Scandura serifu
19-04-15, 18:38
UPPPPPP, un fondator/administrator verdictul ?

Catalin.
19-04-15, 18:52
:contra: de ce nu facem categorii pentru toate jocurile online de pe playstore.
las-o balta.

+ ca nu o sa vina nimeni le forum doar pentru jocul ala si nu cred ca se poate sa faci reclama in joc sa aduci playerii.
si cu tot cu 1-2 milioane crezi ca sunt doar romani sau....

jesemE
19-04-15, 19:27
:contra:
Nu vreti sa ne facem fratilor un site gen miniclip?

#Krom.
19-04-15, 19:32
:contra:
Nu vreti sa ne facem fratilor un site gen miniclip?
OFF : Pro :) Pufulete.ro =))
On: CONTRA , NU ARE ROST. Ce ar fii , sa facem si pentru jocul smash hit? Sau celelalte jocuri?

R3mYx
19-04-15, 19:53
NUUUUUUUUU
Topic Closed