PDA

View Full Version : [PROPUNERE] Adăugare



Florin Salam =]]
08-05-15, 12:04
Nume: Florin Salam =]]
Prounere: Să se adauge intermediar la "Bazar" pentru să nu fie posibile țepe iar tranzacția cu cumpararatorul să fie cu succes ! Așa cu intermediar dacă va fi o posibilitate de țeapă acesta va fi trecut la "Tepari" iar dacă cineva a făcut o tranzacție reușită va fi trecut la "Recomandati" !
Poze(daca este cazul): -
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Lumea va posta mai mult la Bazar și o să vadă încredere din partea noastră ! Dacă va fi acceptat vă voi da mai multe detalii Administratilor !

Xer^
08-05-15, 12:20
:pro: sunt de acord
De asemenea propun ca celor ce dau țeapa sa li se acorde ban permanent

w1zZaRd
08-05-15, 12:21
:pro: sunt de acord
De asemenea propun ca celor ce dau țeapa sa li se acorde ban permanentEstu tu prea prost, :pro: eu as fi intermediar :>

Royal
08-05-15, 12:23
Eram eu intermediar intr-un timp cu vLad, cred ca era o idee buna.

Florin Salam =]]
08-05-15, 12:26
Eram eu intermediar intr-un timp cu vLad, cred ca era o idee buna.

Desigur , aș putea să mă implic și eu ! Și să facem ceva cu lumea ( am putea fi Eu , tu și vlad ) acuma depinde ! Eu stau mai toată ziua on deci am timp nu e problemă ( dacă tu sau vlad ) nu vreți sau nu aveți timp mai aleg eu 2 persoane ( capabile și care chiar cred că pot face treabă ) !
Nu trebuie mai mult de 3 intermediari ( însă să fie și activi ) .

CameraMAN
08-05-15, 12:30
:pro: Royal tu cu vlad sunte-ti oameni potirivitii

-lovaras.
08-05-15, 12:34
Daca e ceva, ma bag si eu, intermediar de dimineata.. in fiecare zi, pana la 12:30 pot sa-i ajut pe astea

gabrielul
08-05-15, 13:02
:pro:
Daca sar baga as sta eu acolo cu tepele cine ar fi si cine nu :D
Imi place ideea.

xeleron
08-05-15, 13:14
Intermediari..

Chiar sunteti asa batuti in cap, incat sa luati teapa ? :))

Sa zicem de dragul topicului. Vine unu face topic, fute o teapa, si ce pateste ? Nimic, doar un amarat de ban de care nici nu o sa ii pese. :))

Daca staff-ul face asa ceva, este alta treaba. :))

R3mYx
08-05-15, 13:26
am mai facut treaba asta cu "intermediari" asa cum a fost si pe anzo si n-a iesit ce trebuia
deci NU !