PDA

View Full Version : Admini Vechi !!



Alin - MDFK
13-05-15, 17:43
Azi am stat asa frumusel , si m-am uitat pe la anunturi pe forum

Si am vazut majoritatea topic-urilor cu "Bafta baieti..." , "Ma las.."
Si am citit cateva topic-uri de genul. In fiecare topic , era un motiv gen " Daca ii Plac bani , se duce de rapa toata comunitatea"
Si "Sunt admini incapabili.. nu ai ce face aici.. cei mai buni sunt Vlad si numai stiu care "

Daca consideratii ca adminii de pe forum nu-s capabili , de ce nu faceti legea ?? sa fi-ti voi capabili !! Nu frate.. Voi va lasa-ti

Lord , sunt sigur 100% ca nu a acceptat donatii pt. grad forum.. Gradele pe forum , se dau pe merit !!!
Si chiar daca le-ar accepta , i-ar trebui bani pt. host ! Unii doneaza >remove>doneaza>remove , si tot asa

M-am saturat de toti copii , care se lasa pe motive de tot cacatul !!

Adevarul e ca eu nu am prins alphazone.. am prins anzo , si nu stiu ce era pe alphazone !

Fratilor MATURIZATI-VA !!!!!


Atat am avus de spus.

[NeMeSySS]
13-05-15, 17:45
:contra:HoHo

pyro2k oldpal
13-05-15, 18:04
;112249']:contra:HoHo Ce dracu e neineregula cu tine?? reported
Pai aline ia devin-o mai introvertit ne impartasesti prea multe idee astea sunt chestii pentru care sa faci thread?? Da-o ma drq si ce vrei tu sa le faci? poate baietii au alta comunitate care le place sau nu le mai place comunitate chiar ai de gand sa ii candamni??

Frate maturizeaza-te !!!

vLad
13-05-15, 18:08
ma mir ca unii spun ca sunt de treaba, de obicei eu sunt ala "mai dur" :)

e bine sa fii dur in ziua de azi altfel esti luat de prost :)

Alin - MDFK
13-05-15, 18:15
ma mir ca unii spun ca sunt de treaba, de obicei eu sunt ala "mai dur" :)

e bine sa fii dur in ziua de azi altfel esti luat de prost :)

Stii... Daca nu esti dur e ceva gen " Astia nu-s buni ca admini .. lasa useri in doruleli ! Ma las! "
Daca esti dur "astia-s prea duri frate... ma las !! "

Orice ai face , se ajunge la "pa pa alphacs"

M-am saturat !!

vLad
13-05-15, 18:22
exagerezi amice...... hai topic closed