PDA

View Full Version : Anunt



moxu112
27-05-15, 16:07
ATENTIE

*** am observat ca multi au inceput sa dea ban jucatorilor pe motiv AIM !!! De acum in colo,daca dati ban pe motiv AIM,in caz ca nu aveti demo si respectivul va face reclamatie,o sa luati -1 !!!
*** am mai vazut ca la moda este vorba "daca faci bhop/gloante la LR iei slay" ! ! ! si pt asta va anunt ca daca primiti reclamatie ca ati dat slay cuiva care a facut gloante,direct -1 !!!
***inca un lucru,va pierdeti rabdarea cand cineva intra de multe ori CT si nu a stat,voi dati ban pe motiv "stai tero" ! daca sunt pe sv si vad chestia asta,aveti instantaneu MINNE
*** daca mai vad abuz pe sv,cel putin atat cat o sa fiu eu online pe sv,pt orice slay/kick/ban o sa va execut fara nici un avertisment cu MINNE !
am obosit sa ma uit la voi cum va bateti joc de tot ! tin sa anunt,ca toti care va considerati prieten cu mine,sa nu profitati de lucru asta si sa credeti ca sunteti scutiti de la executie. in afara de lord si strumf,fiecare admin fa fi executat,indiferent de cine e el ! cand e vorba de caterinca,e caterinca,dar voi niciodata nu sunteti seriosi !
sper ca mam facut inteles,si sa nu credeti ca spun asta doar in joaca !

Catalin.
27-05-15, 16:15
***si eu va execut daca mai vad "ban , free kill" - FARA SA II EXPLICATI! Puteti sa ii dati slay si sa ii explicati cand e mort pentru a nu omora si pe altii.- DATI SLAY PE FREE KILL CAND II OMOARA PE TOTI NU DOAR PE VOI!

LamaIeEe
28-05-15, 14:55
Moxule' ai dreptate , am vazut cu multii iau slay pe motiv gloante si bhop la lr... Cat timp le poti face de ce nu le faci?:)) + Ca azi am stat sa fac demo ca lu' unu ca mi-a zis anto ca ii da ban si eu am stat sa ii fac demo si de unde ... acum cu regulire astea e mult mai bine.

anto
28-05-15, 16:07
Stii ca am spus "daca are aim ii dau ban" :)) , oricum, ai skype-ul meu, si imi spuneai, sa intru sa dau ban, sau spuneai altui admin, ca eu iesisem sa intru pe sa:mp. Ma anuntai direkt.

TheLord
28-05-15, 18:30
ATENTIE

*** am observat ca multi au inceput sa dea ban jucatorilor pe motiv AIM !!! De acum in colo,daca dati ban pe motiv AIM,in caz ca nu aveti demo si respectivul va face reclamatie,o sa luati -1 !!!
*** am mai vazut ca la moda este vorba "daca faci bhop/gloante la LR iei slay" ! ! ! si pt asta va anunt ca daca primiti reclamatie ca ati dat slay cuiva care a facut gloante,direct -1 !!!
***inca un lucru,va pierdeti rabdarea cand cineva intra de multe ori CT si nu a stat,voi dati ban pe motiv "stai tero" ! daca sunt pe sv si vad chestia asta,aveti instantaneu MINNE
*** daca mai vad abuz pe sv,cel putin atat cat o sa fiu eu online pe sv,pt orice slay/kick/ban o sa va execut fara nici un avertisment cu MINNE !
am obosit sa ma uit la voi cum va bateti joc de tot ! tin sa anunt,ca toti care va considerati prieten cu mine,sa nu profitati de lucru asta si sa credeti ca sunteti scutiti de la executie. in afara de lord si strumf,fiecare admin fa fi executat,indiferent de cine e el ! cand e vorba de caterinca,e caterinca,dar voi niciodata nu sunteti seriosi !
sper ca mam facut inteles,si sa nu credeti ca spun asta doar in joaca !

La asta mai am de adaugat: DACA DATI SLAY CA VA OMOARA SIMON SAU UN CT DIN GRESEALA VA DAU -1 DAVA IN PULA MEA.Ei nu va omoara intentionat + ca majoritatea isi cer scuze si va zic ca va da freeday, dar voi ii dati SLAY + DUPA CERETI SI FREEDAY, daca nu primiti mai dati slay :|
Nu am vazut sa faceti asta pana acuma(ma refer pana acuma 2-3 sapt) dar de ceva vreme vad chestia asta si nu e bine, deci -1 si pentru asta.

Linus @ AlphaCS
28-05-15, 21:20
***si eu va execut daca mai vad "ban , free kill" - FARA SA II EXPLICATI! Puteti sa ii dati slay si sa ii explicati cand e mort pentru a nu omora si pe altii.- DATI SLAY PE FREE KILL CAND II OMOARA PE TOTI NU DOAR PE VOI!
Ai mare dreptate aici, dar eu de unde sa stiu cand x il omoara pe y fara motiv ? (in cazul in care sunt *ALIVE*)
Sunt multi care se plang ca x ii omoara, dar ei nu ar anunta un admin: ba, vezi ca x m-a omorat fara sa-i fac nimic...da-i slay sau spune-i sa-mi dea fd.

moxu112
29-05-15, 09:16
pana in momentul asta,ati primit minne incontinuu,vati plans si etc. noi incetam cu minne din momentul asta,incercati si voi sa fiti macar 40 la suta admini buni !
topic closed !