PDA

View Full Version : Anunt Pentru Majoritatea adminilor.



Ryu
28-05-15, 09:23
Buna ziua dragi admin , am sa va comunic ceva important din punctu meu de vedere!

1. Am rugamintea cand dati pro/contra sa va uitati la activitatea lor. (la cereri admin ma refer)
2. Cand pe server spune "da`mi si mie un pro la cerere" tu nu esti obligat sa ii dai , dar nici sa pui contra motiv cerseste
3. Cand dati pro/contra la cereri sa postati si motivul ca sa stie baiatu ce a gresit
4. Nu mai purtati pica/ura/scarba altor persoane ca toti am inceput de la un "slot" si am ajuns la "Sef"
5. Suntem o comunitate nu un harb de vaci care habar nu au unde sa mearga!
6. Am vorbit si cu moxu si cand am intrat pe alte servere ramaneai umit cata umanitate poate sa aiba


Exemplu: Am intrat pe un server cu intentia de a face reclama sv meu de cs , si Erau 4 admini(era sv classic) care jucau si cand am intrat pe server am spus r3 allz si toti admini , "Buna ziua bine ai venit pe serverul nostru sper sa te distrezi" Deci , respect din prima... bine inteles ca nu am mai facut reclama la ce primire am avut , si dupa 2-3 runde dau la hazneala pe u@ (chatul adminilor) ca x e codat cand am dat asta nu conta ca se jucau nu conta ca stateau la panda cu awp s-au bagat toti 4 admini spectator si se uitau pe el i-a facut un rand de poze numai fiindca am zis eu ca este codat , deci aia admini care se tin de treaba.....


Exemplu Jb.AnZo.Ro: Intri pe sv r3 pla nu te saluta nimeni daca esti nou decat 1 admin 2 care sunt mai noi
(am intrat cu nick nou si pe degeaba nu ma bagat nimeni in seama)

Injuraturi?:))) nu zic ca chatul e plin de asa ceva si auzi ba mai omort fmmm /slay fmmm /ban fmmm flood firai al drq am facut si un test cu moxu :) am intrat cu el pe sv sub alte nickuri sa vedem cum se descurca admini... si din 4 admini cati erau toti erau ct si isi bateau joc de playeri... Adica .... nho bine inteles ca dupa minne la toti 4 admini :)) dar asta e alta poveste.

Acum sa nu mi-o luati in nume de rau , sunt constient ca si eu fac abuzurile mele (omu la bautura face multe) sunt constient ca nu sunt un "admin model" sunt constient de foarte multe lucuri , dar cum oi fi eu nebun/"abuzator"(nu stiu daca e cuvant dar ma rog) /retardat etc , Am grija de multi admini , cand trebuie va mai dau un revive un jbmoney alea alea , mai fac concursuri am parti bune si parti rele nu trebuie sa judecati fiecare persoana voi in loc sa vedeti lururuile bune le vedeti fix palea naspa

Spre exemplu: BadBoy(pe cand nu avea admin): Eu cand o sa am admin nu o sa fac abuz ca ratati astia de admin
BadBoy(acum cu admin) : 10 reclamatii...... pe motiv abuz.....

Nul dau numai pe el special , dar altcineva nu imi vine in mine la ora asta.

Ce vreau sa va mai spun! Eu zic ca trebuie sa va ganditi si la "gradu" si "vechimea" de pe server inainte sa deschideti ciocu ;) Eu nu i-am comentat lu Moxu/strumf (lu lord i-am comentat dal drq pe ala) sau altui admin care ma respectat Nu cred ca m-am luat de 1 singur fara motiv sau fara sa fi facut ceva cuiva.

Deci inainte sa face`ti o prostie ganditi-va si la gradu lui si nu cu invidie ;) Toti pe server Sunteti egali! Ca sunt unii mai sus decat alti cum ar fi : Moxu, Skizzard , Cosmin , Ryu Trebuie sai respectati pe toti 4 de ce?:

moxu112: Are 21 de ani si sta sa va faca liniste pe server sta sa fie armonie pe server se ocupa de cererile voastre in mod corect cu toate ca nho are 21 de ani poate are treaba poate are o gagica/familie/servici... si el tot isi gaseste timp sa intre si sa va ajute.

Skizzard(daca ti-am gresit numele scuza-ma): A facut pentru lord amx_minne mai nou cu Marky si maddness noul zanyx v6 care mi se pare genial cs-ul si multe alte protectie la server protectie hlds-guard... deci respect pentru asta.
Si daca se poate sa postati cu "am luat la cunostinta"
Cosmin.:El este un admin vechi sa jucat de cand avea AlphaCs 1 luna deci , admin vechi experienta multa (bine , si nu prea e activ dar nu ai ce sai faci).

Ryu: Lafel un admin vechi chipes frumos sexosu serverului Adoratul serverului cel mai sexy baiat ever , dar pe langa frumusetea lui mai este si faza ca este de 3 ani pe server de cand avea AlphaCs 5-6 luni a donat pentru a intretine serverul si pentru a fi pe server pace si libertate!.

Sper ca ati inteles, si daca ati citit tot inseamna ca nu mergea situ de filme xxx.

Lord d i m a
28-05-15, 09:36
Am luat la cunoștință.

moxu112
28-05-15, 11:45
Am obosit.am incercat de fiecare data sa rezolv ura si dusmania dintre toti,cu frumosul,am incercat si cu uratul,am stat sa explic de nenumarate ori ce e bine si ce nu,am incercat sa nu mai explic si sa execut tot ce imi iese in cale,in speranta ca or sa se potoleasca ! cum ai zis si tu ryule,si eu intru pe alte sv,la fel,pt a face necazuri,dar credema,nu e asa razboi ca aici ! acolo oamenii isi respecta gradele,acolo oamenii folosesc comenzile doar pe buna dreptate,acolo oamenii nu stau la panda pe GT sa vada daca X are cu cateva secunde mai putin cand cineva se muta Ct,ca adminii zBaaang sa ii mute,sa isi bata joc de ei ! incerc in egala masura sa le raspund la toti ! ba pe facebook,ba pe skipe (mai rar) ba la telefon ma mai cauta cate unii ! am obosit,mi sa luat,si cum am mai spus,pt ajutorul pe care il ofer lor,singura mea multumire ar fi sa ii vad macar o zi ca se inteleg ca oameni ! de nenumarate ori am scris si eu..si lord,vad ca si tu.. vorbe chilometrice.. in zadar.. toti spun "ai dreptate" ,dar cand intra pe sv,se scgimba in aceeasi spartani,stand la panda,sa mai prinda un slay/ban sa isi arate puterea ! de multe ori am vrut sa nu mai bag pe nimeni in seama..dar nu pot.. 2 zile am fost sictirit,iam injurat pe toti,iam executat fara sa ma uit ca ala e prienet cu mine,ca alalalt nu stiu ce.. nici asa nu rezolv nimic.. nu stiu .. daca ma port urat,spuneti ca sunt nebun.. daca ma port frumos , ma luati de prost.. chiar nu stiu ce sa mai zic.. faceti ce vreti..daca voi asa credeti ca e bine,plm. bine fa face ryu ca va da minne ! nu spun ca tre sa stati numai in executii,dar poate asa va potoliti si voi putin !
hai pa !

TheLord
28-05-15, 12:07
Nu comentez nimic, ca oricum scriu degeaba tot, doar la asta raspund un pic :

Exemplu: Am intrat pe un server cu intentia de a face reclama sv meu de cs , si Erau 4 admini(era sv classic) care jucau si cand am intrat pe server am spus r3 allz si toti admini , "Buna ziua bine ai venit pe serverul nostru sper sa te distrezi" Deci , respect din prima... bine inteles ca nu am mai facut reclama la ce primire am avut , si dupa 2-3 runde dau la hazneala pe u@ (chatul adminilor) ca x e codat cand am dat asta nu conta ca se jucau nu conta ca stateau la panda cu awp s-au bagat toti 4 admini spectator si se uitau pe el i-a facut un rand de poze numai fiindca am zis eu ca este codat , deci aia admini care se tin de treaba.....


Exemplu Jb.AnZo.Ro: Intri pe sv r3 pla nu te saluta nimeni daca esti nou decat 1 admin 2 care sunt mai noi
(am intrat cu nick nou si pe degeaba nu ma bagat nimeni in seama)

Hai ca nu e chiar asa, ma uit de multe ori in consola si sunt unii admini care chiar se ocupa de cei noi, bine altii nu , aia sunt prosti nu am ce sa le fac, degeaba stau sa tastez 5 minute o pagina ca oricum 1. nu citeste nimeni tot tot , maxim moxu care citeste tot, dar pentru el nu sunt mesajele alea 2.dupa ce citesc aia sau nu citesc aia tot abuzu o sa il continuie.
Si pe unele servere, care vor sa para mai smechere, exista pluginu-uri de boti, care daca intrii pe server si scrii "sal/salut/buna sau chiar primu mesaj" botu iti raspunde, "salut , bine ai venit etc etc." daca nu au avut aia bot atuncea felicitari pentru ei.
Exista sectiunea "RECLAMATII" am mai zis de 1000 de ori, acuma ca se ocupa strumf si moxu ei sunt mai severi si fa executa mai repede.
Nu poti schimba un om doar cu vorbe, pe astea ar trebuii sa ii bati pana sare cacatu din ei si dupa nu o sa mai abuzeze.

Ryu
28-05-15, 12:22
Din pacate lord am citit si eu tot si ce a scris moxu si tu, caci totusi ma intereseaza;) foarte bine ca o sa se ocupe strumf si moxu de ei ca strumf cel putin e cel mai server de pe server , dar nu ii potolesti doar cu vorbe/minne ci cu -1 ia la fiecare reclamatie dale -1/-2/-3 sa vedem mai au ce comenta?
nu , ca dupa o sa le fie frica sa dea si un slay! fiindca ii sanctionezi si la cel mai mic slay!!! dar bine , asta e partea a 2-a :)

Catalin.
28-05-15, 12:29
Nu comentez nimic, ca oricum scriu degeaba tot, doar la asta raspund un pic :


Hai ca nu e chiar asa, ma uit de multe ori in consola si sunt unii admini care chiar se ocupa de cei noi, bine altii nu , aia sunt prosti nu am ce sa le fac, degeaba stau sa tastez 5 minute o pagina ca oricum 1. nu citeste nimeni tot tot , maxim moxu care citeste tot, dar pentru el nu sunt mesajele alea 2.dupa ce citesc aia sau nu citesc aia tot abuzu o sa il continuie.
Si pe unele servere, care vor sa para mai smechere, exista pluginu-uri de boti, care daca intrii pe server si scrii "sal/salut/buna sau chiar primu mesaj" botu iti raspunde, "salut , bine ai venit etc etc." daca nu au avut aia bot atuncea felicitari pentru ei.
Exista sectiunea "RECLAMATII" am mai zis de 1000 de ori, acuma ca se ocupa strumf si moxu ei sunt mai severi si fa executa mai repede.
Nu poti schimba un om doar cu vorbe, pe astea ar trebuii sa ii bati pana sare cacatu din ei si dupa nu o sa mai abuzeze.

daca vrei severitate lasa-ma pe mine sa ma ocup la reclamatii ca ajung toti la slot intr-o saptamana =))))))

Ryu
28-05-15, 12:43
daca vrei severitate lasa-ma pe mine sa ma ocup la reclamatii ca ajung toti la slot intr-o saptamana =)))))) sau pe mine:)) iti garantez ca nici slot nu o sa aiba:))

MoTaNNeL.xD
28-05-15, 12:44
Am luat la cunostinta.

moxu112
28-05-15, 12:49
da.. si stiti ce se intampla daca cineva sare de la sef la swat? se lasa de server.. deci pnm.. in nici un fel nu e bine.mai bine prefer sa ma lupt asa,decat sa ii pierdem de tot ! eu din momentu asta nu mai zic nimic !

M@sT3r.
28-05-15, 13:03
Am luat la cunostinta

Ryu
28-05-15, 13:07
Nici eu astept sa vad cati admini se intereseaza de topicul asta. din 120 de admini sa vedem cati raspund, rog pe cei care au raspuns sa nu mai spuna nimic.

Syncron got his gun
28-05-15, 13:14
Acum sa nu mi-o luati in nume de rau , sunt constient ca si eu fac abuzurile mele (omu la bautura face multe) sunt constient ca nu sunt un "admin model" sunt constient de foarte multe lucuri , dar cum oi fi eu nebun/"abuzator"(nu stiu daca e cuvant dar ma rog) /retardat etc , Am grija de multi admini , cand trebuie va mai dau un revive un jbmoney alea alea , mai fac concursuri am parti bune si parti rele nu trebuie sa judecati fiecare persoana voi in loc sa vedeti lururuile bune le vedeti fix palea naspa
Nu prea se cunoaste adica tu faci "regulamentul" cine stie cand draq ai facut topicu asta intri pe srv vezi 2-3 admini ca vb c "plm" si gata minne si aia poate nici nu au apucat sa vada acest nou "regulament" care la-i aplicat tu daca tu zici ca esti admin care incerca sa faca "liniste si pace":) ai incearca sa aplici sanctiunile pas cu pas gag/kick/ban/minne si tot asa...dar na fiecare cu gandirea lor cum a zis LORD mai sus omu nu-l poti schimba din VORBE.
Iar moxule nu trebuie sa alungi dusmania asta dintre asa e omu azi e se cearta maine se pupa si tot asa.

Am sa devin si eu mai "rau" orice miscare gresita poc reclamatie nu mai stau sa dezgrop "poze" cu admini abuzand si cred ca am si vreo duzina cu tine ryu daca intelegi(poate ai sa superi poate nu...).
O Zi faina sa aveti.
P.S.: Am luat la cunostiinta

R3mYx
28-05-15, 13:15
vorbele raman doar niste vorbe si nimic mai mult

aveam si eu de gand sa scriu un roman si sa discut legat de tema asta
dar decat sa vorbesc doar pentru mine mai bine lasa.... oricum nu-i intereseaza
tot ca ei o sa fie, va obositi pentru nimic

PS: si pe anzo s-au facut multe topicuri si s-a discutat legat de persoanele negative si needucate
nu s-a ajuns incaieri, deci mai bine numai deschideti alte topicuri
nu le vad niciun sens

Catalin.
28-05-15, 13:19
Deci inainte sa face`ti o prostie ganditi-va si la gradu lui si nu cu invidie ;) Toti pe server Sunteti egali! Ca sunt unii mai sus decat alti cum ar fi : Moxu, Skizzard , Cosmin , Ryu Trebuie sai respectati pe toti 4 de ce?:

moxu112: Are 21 de ani si sta sa va faca liniste pe server sta sa fie armonie pe server se ocupa de cererile voastre in mod corect cu toate ca nho are 21 de ani poate are treaba poate are o gagica/familie/servici... si el tot isi gaseste timp sa intre si sa va ajute.

[B]Ryu: Lafel un admin vechi chipes frumos sexosu serverului Adoratul serverului cel mai sexy baiat ever , dar pe langa frumusetea lui mai este si faza ca este de 3 ani pe server de cand avea AlphaCs 5-6 luni a donat pentru a intretine serverul si pentru a fi pe server pace si libertate!.


si totusi sunt mai vechi si decat tine si decat moxu si pe mine m-ai injurat.

CameraMAN
28-05-15, 13:20
vorbele raman doar niste vorbe si nimic mai mult

aveam si eu de gand sa scriu un roman si sa discut legat de tema asta
dar decat sa vorbesc doar pentru mine mai bine lasa.... oricum nu-i intereseaza
tot ca ei o sa fie, va obositi pentru nimic
Exact
Ryule nu uita cat injurai tu inainte,si ce fel de admin erai
Bine inteles te-ai mai cumintit

Ryu
28-05-15, 13:29
Aici nui vorba de mine ca oricum majoritatea adminilor vorbesc ca la usa cortului si eu am facut abuz si eu am facut multe chesti prin care mi-am pierdut adminul:) Si remix ai dreptatea ta roman pentru ei.. dar pe degeaba Si syncron eu i-am anuntat din timp le-am spus sa se uite pe forum la anunturi si tot tacamul de cand am facut post pe forum. o sa mai stau potolit 2-3 zile dupa o sa vezi Reclamatii garla , nu ma apuc sa fac reclamatii cal umplu pe moxu/strumf aiurea... asa ca eu direct ii execut nici nu stau la discutii cu ei. Eu incerc sa fac ceva frumos nu sa distrug ceva , si in legatura cu tine cameraman iti zic doar atat... 1. Ai abuzat ai luat - pana la slot ai platit iar ai schimbat nickul ca stiai ca pe vechiul nick ai o reputatie "patata" Eu de ce am Ryu de 3 ani de zile? (pe langa nickul IrEaL*) R3mix de ce are Nickul de 3 ani de zile moxu de ce ? TheLord Strumf , Si n admini/administratori vLad. , Jagger Reload , Ei de ce au acelasi nick? fiindca nu si-au patat numele , cu aim/wall etc , si pe de alta parte , toti "admini"de pe jb si-au schimbat nick-ul.

Syncron got his gun
28-05-15, 13:40
Exact
Ryule nu uita cat injurai tu inainte,si ce fel de admin erai
Bine inteles te-ai mai cumintit
Toti avem un trecut mai bun sau mai putin bun...asta e si ba ryule ar trebuie sa vi lasat macar un advertisment :)) nu intri poc minne in stanga si in dreapta.

cRz
28-05-15, 13:47
da.. si stiti ce se intampla daca cineva sare de la sef la swat? se lasa de server.. deci pnm.. in nici un fel nu e bine.mai bine prefer sa ma lupt asa,decat sa ii pierdem de tot ! eu din momentu asta nu mai zic nimic ! eu nu o sa ma las de jb chiar daca am admin chiar daca nu , eu joc de distractie pe sv nu sa ma dau mare ca am sef sau alt grad , una e sa ai respect si alta e sa te doara in ... de sv , adevaru e ca sunt putini admini care le pasa de sv dar restu trebuie sa aibe admin si atat dar degeaba il au daca nu stiu cum sa il foloseasca

Sebastian.
28-05-15, 13:52
Cum a zis si Cosorel. Eu chiar daca nu voi mai avea admin , tot o sa joc jb.

QFlorinQ
28-05-15, 14:03
Nici eu astept sa vad cati admini se intereseaza de topicul asta. din 120 de admini sa vedem cati raspund, rog pe cei care au raspuns sa nu mai spuna nimic.
Daca nu raspundem nu inseamna ca nu ne interesam de topicurile de pe forum cum ar if asta ca nu e asa greu sa citesti un topic

IL CAPO
28-05-15, 14:30
Am luat la cunostinta.

Ryu
28-05-15, 14:39
qFlorinq dasta nu l-ai citit:)

LamaIeEe
28-05-15, 15:05
Am luat la cunostinta . RESPECT Moxu , Ryu , Lord , si Strumf , desii noi abuzam , gresim , ne purtam urat ei incearca sa ne ajute si sa ne corecteze , desii noi nu bagam nimic in cap , eu ii respect maxim pe oameni acestia care isi pierd timpu' cu noi. Va multumim (Cel putin in numele meu) .

Fixion.
28-05-15, 15:22
Multumim ca ai adus niste vorbe sfinte (niciun sarcasm , deci nu interpretati gresit) , am fost si eu la randul meu asa si poate ca inca sunt antipatic sau injur , nu ma port frumos cateodata dar stiu cum este sa nu FI BAGAT IN SEAMA/RESPECTAT , anu' trecut prin martie tocmai ce m-am apucat de server si ca orice om cu bunul simt am dat salut ca deobicei , ghici ce s-a intamplat? Nobody gives a shit , toti din zilele astea cauta aceea concurente intre ei si nu mai stiu ce , m-am distrat chiar mult intr-un timp am devenit "obsedat" de server si stateam multe ore pe zi . Facusem activitate ,ore etc. si ghiciti ce s-a intamplat dupa ce am luat slot? Oare cum iti face anumiti "prieteni" care tot ce vroiau de la tine era doar sa aceea "prietenie" doar pentru a avea cica un avantaj la cerere up etc... in toate cele spuse si cele citite , multumesc celor care m-au primit pe server cumsecade . Multumesc si lui moxu ca m-a ajutat de fiecare data cand am avut vreo problema , respect celor care au un comportament cizelat.

Maciuca
28-05-15, 16:07
Aveti dreptate in tot...si punct nu mai zic nimic !

Lord d i m a
28-05-15, 18:41
Toți ziceți că, când o să aveți admin o să păstrați liniștea pe server în p1m, dar când îl luați după 2/3 zile abuzați de el, abuzați de putere. Cum a zis și ryu la badboy. Sincer mi se pare o prostie, am ajuns să ne facă alții de râs ? Să ne facă de râs din cauza unor admini ? Mai bine scăpăm de aia încuiați și îi păstrați pe ăștia mai activi și cu capul pe umeri, este o idee cam exagerată, dar asta este singura șansă .

ON: Sunt unii care și-ar dori măcar SLOT și voi abuzați de el,și nu vă interesează, treaba voastră, asta se cheamă imaturitate. Nu dau nume ce și cum că după ies vorbe aiurea.

Aldu.
28-05-15, 18:46
Am luat la costiinta si voi respecta accest mesaj! .

aLone
28-05-15, 19:48
Am luat la Cunostinta !

xEn
28-05-15, 21:12
Am citit totul de la cap la coadă şi am luat la cunoştinţă.

Tot ce vreau să vă spun este că vă Respect pe toţi şi că vă consider o familie, haideţi să trecem peste şi să schimbăm un rău în bine, să ne aducem aminte de cuvintele "înţelegere" şi "bunăvoinţă", să ne aducem aminte cum era Server-ul acum câţiva ani şi cum este acum.
Vă rog să nu mai abuzaţi şi să nu mai înjuraţi Adminii sau Jucătorii după Server, gândiţi-vă că cei dragi muncesc de dimineaţa până seara ca să aveţi un trai cât mai bun, nu trebuie să irosim banii părinţiilor sau pe ai noştri doar ca să ne "înarmăm" şi să arătăm pe Server cu ce suntem dotaţi sau ce putere deţinem.
Ca să termin ceea ce am început, în rarele momente când poate am făcut ceea ce nu trebuia, deşi mă îndoiesc, dacă am supărat pe cineva în primul rând vreau să îmi cer scuze faţă de respectivul, nu vreau să îmi poarte pică nimeni, să intru pe Server şi să petrec timp alături de cei care mă consideră prieten şi de cei care mă fac să zâmbesc în fiecare zi.

Respect AlphaCS 4 Life,

Linus @ AlphaCS
28-05-15, 21:16
Nu sunt poet ca si voi, deci o sa zic un simplu: AM LUAT LA CUNOSTINTA.
@Ryu: Modest mai esti mai. =))
Ryu: Lafel un admin vechi chipes frumos sexosu serverului Adoratul serverului cel mai sexy baiat ever , dar pe langa frumusetea lui mai este si faza ca este de 3 ani pe server de cand avea AlphaCs 5-6 luni a donat pentru a intretine serverul si pentru a fi pe server pace si libertate!.

M!xTe4
28-05-15, 21:43
AM luat la cunostinta! si lafel ca tine linus

Ryu= cel mai "modest" om din lume

moxu112
28-05-15, 23:37
cu tot respectu .. moxu112 ! 28:05:2015 !
nu uitti ca vam vrut doar binele ~!