PDA

View Full Version : Sugestie Design zone.



M.Cristian
29-05-15, 19:15
Nume: SHOUTER
Prounere:Propun sa se bage o noua categorie la design zone numita Only Designs unde sa putem discuta despre reguli noi, si despre greselile noastre pe la cereri sau nu stiu , etc. Ar fi foarte util decat sa stam sa dam pm la tot designul ca sa parobe ei o regula. Nu stiu cum se poate modifica o regula altfel caci trebuie sa ii intrebi si pe restul....
Poze(daca este cazul):nu
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: in primul rand ne va ajuta sa numai facem greseli noi si sa fim mai activi pe la cereri.

Cosmin F.
29-05-15, 19:18
Daca n-are regula noua in fiecare zi nu poti sa fii activ la cereri? Si n-aveti ce face spam in sub-forumul ala?

M.Cristian
29-05-15, 19:19
Daca n-are regula noua in fiecare zi nu poti sa fii activ la cereri? Si n-aveti ce face spam in sub-forumul ala?

Nu ma refeream la asta... Dar in fine. Spuneam ca de ex vreau sa pun la regulament provocari regula sa poti baga mai multi useri intr-un battle , max 5. O pot baga eu fara sa intreb?

Hamroun.
29-05-15, 19:47
:contra: o sa se faca prea mult spam

jesemE
29-05-15, 20:34
:contra: Nu e chestie de spam, ca daca e asa, vedem; dar e o categorie aiurea. puteti discuta pe profile, skype, etc si etc.

CameraMAN
29-05-15, 21:10
:contra: Exista retele de socializare (Mess,Skype,FB) Poti discuta si pe profil

-lovaras.
29-05-15, 21:16
Contra. prea multe contra.


:respins:
:tc: