PDA

View Full Version : Sugestie Design zone.



M.Cristian
01-06-15, 11:37
Nume: SHOUTER
Prounere: propun ca si designerii sa aiba acces poll. De ce? Pai e simplu, trebuie sa ne rugam de un administrator/ GM sa ne puna un amarat de poll, si nici pe ala nu il pune bine. La provocari in loc sa dea Makes Votes Public astia il fac ascuns si unii se pot vota singuri. Jager a facut un topic dar nimeni vad ca nu l-a citit.
Poze(daca este cazul): nu
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Nu ajuta comunitatea, ajuta in special categoria design..

p.s In aceasta provocare se vede clar cum toata lumea voteaza v2, si din senin fara sa apara vreun reply cu vreun vot apare si la v1 3 voturi. Nu mi se pare corect http://alphacs.ro/showthread.php?21395-Provocare-Scorpion-Shouter

Spartań
01-06-15, 11:39
Pro, mi se pare o ideea buna.

.::R0b3R7::.
01-06-15, 11:40
:pro: idee buna :-)

CameraMAN
01-06-15, 11:42
:contra: Vrei ceva roaga un Gm/Administrator o sa abuzati de poll voi!

M@sT3r.
01-06-15, 11:44
Nume: SHOUTER
Prounere: propun ca si designerii sa aiba acces poll. De ce? Pai e simplu, trebuie sa ne rugam de un administrator/ GM sa ne puna un amarat de poll, si nici pe ala nu il pune bine. La provocari in loc sa dea Makes Votes Public astia il fac ascuns si unii se pot vota singuri. Jager a facut un topic dar nimeni vad ca nu l-a citit.
Poze(daca este cazul): nu
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Nu ajuta comunitatea, ajuta in special categoria design..

p.s In aceasta provocare se vede clar cum toata lumea voteaza v2, si din senin fara sa apara vreun reply cu vreun vot apare si la v1 3 voturi. Nu mi se pare corect http://alphacs.ro/showthread.php?21395-Provocare-Scorpion-Shouter

la acea provocare eu am bagat poll , am bifat Makes Votes Public dar cred ca nu am apasat bine.. imi cer scuze pentru faza asta.. next o sa fiu mai atent...

ONN: Raspunsul revine administratorilor / fondatorilor . daca vor sa adauge accesul sau lasa tot globali sa se ocupe. Pana la urma este una din indatorirea global moderatorilor

Linus @ AlphaCS
01-06-15, 11:51
A mai fost propunere de genul, si nu se poate adauga acces POLL la Designer. Daca erai atent si cautai, gaseai mai jos ca era un topic facut de alt membru al comunitatii tot pe aceasta tema.

Hamroun.
01-06-15, 11:55
a mai fost si nu a vrut ..
dar totusi pro.

reLax
01-06-15, 12:04
:pro: idee foarte buna

gabrielul
01-06-15, 12:16
:pro:
Idee buna.

Voguer
01-06-15, 12:33
Bai eu zic :pro:, dar a mai fost deja discutata aceasta chestie si a fost respinsa...

pyro2k oldpal
01-06-15, 12:33
pro e o idee buna nu inteleg dc drq nu vreti sa le dati poll

Funnkye.
01-06-15, 12:57
:pro: .. E o idee bună care a mai fost dezbătută și RESPINSĂ , sincer e doar un amărāt de poll , dacă se acceptă și se abuzează se scoate acces-ul la poll pentru designeri și gata.

jesemE
01-06-15, 14:09
Pro grad advanced designer care sa ia mereu lucrari + acces poll.

qSpace
01-06-15, 14:49
:pro: am mai facut si eu odata aceasta propunere! Dar a respinso! sper ca de data asta sa fie acceptata

George.
01-06-15, 14:55
:pro: fesionisti

glumesc
e buna sugestia sper sa o accepte

Cosmin.
01-06-15, 21:17
rugati un gm/administrator sa va bage
Locked
respins