PDA

View Full Version : Sugestie



M.Cristian
07-06-15, 09:31
Nume: SHOUTER
Propunere: Propun sa se adauge la relax zone o noua categorie numtia sports. Am vazut ca noi nu avem asa ceva decat pariuri unde nu se prea mai posteaza.
Poze(daca este cazul):nup
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Oamenii se pot informa cu noile scoruri din tenis,bascket,fotbal, inot, hambal, volei etc. si pariurile sa fie puse tot in Sports. Mie unul mi-ar placea sa ma ocup de aceasta categorie caci eu ma uit la orice fel de sport inafara de wrestling care e o porcarie =)) Sunt la curent cu noile scoruri din tenis, hambal, fotbal. Ar fi interesant sa avem o asa categorie

CameraMAN
07-06-15, 09:37
:contra: nu este o idee tocmai buna toate sunt puse cu cap

Spartań
07-06-15, 09:41
:pro: Mie chiar imi place sportul + Joc la o echipa de fotbal ( de la mine din oras ) si as vrea sa imi impartasesc cunostintele cu alti membri , adica cand sunt meciuri sa le spun cam cum ar veni la pariuri , in caz ca joaca fotbal sa le arat o schema , ceva....

KrAzZzY
07-06-15, 09:58
:pro: Mie chiar imi place sportul + Joc la o echipa de fotbal ( de la mine din oras ) si as vrea sa imi impartasesc cunostintele cu alti membri , adica cand sunt meciuri sa le spun cam cum ar veni la pariuri , in caz ca joaca fotbal sa le arat o schema , ceva....

Schema la skype .... Aceasta dragi elevi se numeste sutul stang in drept ... Si apoi ghiuleaua in pamant pt a lansa mingea pe luna :)))


Contra ..... Nu merge ....

M.Cristian
07-06-15, 10:19
Schema la skype .... Aceasta dragi elevi se numeste sutul stang in drept ... Si apoi ghiuleaua in pamant pt a lansa mingea pe luna :)))


Contra ..... Nu merge ....

Ce nu merge man ca e o idee buna =)) are cine sa se ocupe de scoruri, meciuri viitoare, apropo ai vazut Barcelona-Juventus? 3-1 =)) Neymar,rakitic si suarez si pentru oaspete a marcat morata

Florin Salam =]]
07-06-15, 10:22
:pro:


Se mai poate baga si alte subforumuri la "Sports" gen :


ROMANIA
SPANIA
GERMANIA
UCL
UEL
ITALIA

Si sa se posteze stiri cu imagine si cu stiriea la fiecare categorie !

AndyBlack
07-06-15, 10:26
contra nu mi se pare o ideie buna...

M.Cristian
07-06-15, 10:39
];122936']:pro:


Se mai poate baga si alte subforumuri la "Sports" gen :


ROMANIA
SPANIA
GERMANIA
UCL
UEL
ITALIA

Si sa se posteze stiri cu imagine si cu stiriea la fiecare categorie !
da si la fiecare se posteaza meciurile oficiale, stiri, transferuri e interesant sa citesti asa ceva.. poate asa mai citesc si unii. + Franta la ce ai zis tu

Ph3n0m3n@L
07-06-15, 10:49
:pro: Va ajut si eu cu categoria daca e nevoie, adica noutati, scoruri etc

jesemE
07-06-15, 11:19
Voi nu stiti cum sa faceti spam tuva'n gura =))
Contra.

pyro2k oldpal
07-06-15, 14:43
sa se adauge sub-categorii handball fotball si alte sporturi as putea ajuta din moment ce imi plac sporturile daca va intereseaza pot fi eu mod la acea categorie
as putea sa va ajut cu sugestii de adidasi, clister ,genunchiere si cotiere din moment ce fac handball de 3 ani cred ca ma pricep si eu cate putin asa

R3mYx
07-06-15, 15:38
nu se adauga nimic
Topic Closed