PDA

View Full Version : Cerere categorie Hanball



pyro2k oldpal
09-06-15, 17:04
Nume: azzazel
Prounere: Propun/cer sa se adauge o categorie noua : Handball
Poze(daca este cazul): nu este cazul
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Pai suntem o comunitate deci sa fim o comunitate in toate ,adica si in sporturi ,cred ca va atrage mai multi playeri pe comunitatea noastra deoarece m-am uitat si eu putin pe net mai demult de ex cand am vrut sa imi cumpar o pereche de adidasi pentru handball sala si pe net nu prea am gasit review-uri sau sfaturi in legatura cu acest sport. As vrea sa ma ocup eu de aceasta categorie va rog deoarece am aprox 3 ani de hanball si ma pricep cat de cat ,am colegi cu diferite tipuri de adidasi protectii etc si as putea face review-uri ,tutoriale ,sau prezentari la produse.

-lovaras.
09-06-15, 17:06
pai ba, adidasii de sala, se folosesc in mai multe sporturi "volei / handball "


contra, mi se pare o stupizenie. nu stiu ce review iti trebuie in a alege o pereche de papuci,,

PS. iti recomand mizuno / asics :>

Sebastian.
09-06-15, 17:10
:contra: nu e o idee bună.

M.Cristian
09-06-15, 17:12
Contra, si eu am 4 de bascket si 2 luni de innot:)) nu cred ca e necesar..

gabrielul
09-06-15, 17:14
:contra:
Foame de posturi + nu e buna ideea.

pyro2k oldpal
09-06-15, 17:18
:contra:
Foame de posturi + nu e buna ideea.
Da ba...voi chiar credeti ca am nevoie de 10 20 de posturi pe care le-as face la categorie eu m-am gandit sa va ajut astia care sunteti mai noi da ma rog daca voi sunteti numai gigi contra asa sa fie..
Uite la asta e foame de posturi
:contra: nu e o idee bună.

Sebastian.
09-06-15, 17:22
Da ba...voi chiar credeti ca am nevoie de 10 20 de posturi pe care le-as face la categorie eu m-am gandit sa va ajut astia care sunteti mai noi da ma rog daca voi sunteti numai gigi contra asa sa fie..
Uite la asta e foame de posturi
Foamea de posturii ? Asta e parerea mea. Am zis odata contra . Chiar nu mi se pare o idee bună .

pyro2k oldpal
09-06-15, 17:27
Foamea de posturii ? Asta e parerea mea. Am zis odata contra . Chiar nu mi se pare o idee bună .
Ai fi putut sa zici macar de ce nu este o idee buna ?? Sau tu esti mai secretos de fel asa?

CameraMAN
09-06-15, 17:35
:contra: si daca iti face te vei ocupa 1 saptamana 2 de ea si dupa te va durea in p....

Ph3n0m3n@L
09-06-15, 17:53
S-a mai facut o propunere de genul asta acum cateva zile, si a fost respinsa
:contra:

jesemE
09-06-15, 20:16
Care o sa mai faca asa propuneri, eu zic sa ii dan un ban 2 zile.
Acum 3 zile s-a dat t/c la o propunere de genul.

contra.

reLax
09-06-15, 20:27
:contra: idee proasta

Catalin.
09-06-15, 21:08
e clar........
nu.
:tc: