PDA

View Full Version : Problema mare !



Lerrys
25-10-14, 18:01
Nu imi merge sa intru pe server , imi arata la favorite ca e not responding si defapt serverul e on.</p>

Lerrys
25-10-14, 18:01
Nu imi merge sa intru pe server , imi arata la favorite ca e not responding si defapt serverul e on.</p>

T@yGuuN
25-10-14, 18:37
Poate ai ceva la cs reinstaleazal :;)</p>

Drogatul :X
25-10-14, 18:44
Vb lu T@y. Reinstaleaza csu</p>

Lerrys
25-10-14, 19:12
Deci am intrat pe BB , m-am jucat putin si unora le mergea sa intre pe jb altora nu. Deci dupa un timp imi arata ca merge serverul , si dadeam ca spartul enter sa intru pe server si dadea full si ma trimitea spre BB , dupa mai dau eu de cateva ori cum dau ca disperatul sa intru pe JB , si cate serverul de BB :)) asa imi arata. Dupa iar mi-a cazut serverul de JB , Doamne. Toate astea dupa ce mi-am reinstalat cs-ul. </p>

MiSt3R
25-10-14, 19:35
Nu stiu daca am inteles bine, dar din ce am inteles eu, este din cauza ca serverul este full, nicidecum de la cs. Este normal sa te redirectioneze catre BB cand serverul este 32/32, dar tu iesi mereu de pe BB si incearca sa te conectezi pe JB si cand va fi liber un loc pe JB te va baga pe JB.;)</p>

Linus @ AlphaCS
25-10-14, 19:40
<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Cum am mai spus si in topicul meu / GreenApple : problema sta in felul urmator : <span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;">TU CAND DAI CA DISPERATU' PE ENTER SE FLOODEAZA SERVERUL SI ITI CADE ! ( DOAR TIE ITI ARATA CA E OFF SV-UL , LA RESTU LE MERGE ) </span></span></span></p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;"><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;">REZOLVARE : NU MAI DAI CA SPARTU PE ENTER CAND VREI SA TE CONECTEZI PE JB !!!</span> </span> ( Trebuie sa astepti in jur de 1 ora , 2 ca sa iti arate sv-ul on )</span></p>

jesemE
25-10-14, 20:04
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="¤ PedoBear. ¤" data-cid="14846" data-time="1414258829">
<div>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Cum am mai spus si in topicul meu / GreenApple : problema sta in felul urmator : <span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;">TU CAND DAI CA DISPERATU' PE ENTER SE FLOODEAZA SERVERUL SI ITI CADE ! ( DOAR TIE ITI ARATA CA E OFF SV-UL , LA RESTU LE MERGE ) </span></span></span></p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;"><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;">REZOLVARE : NU MAI DAI CA SPARTU PE ENTER CAND VREI SA TE CONECTEZI PE JB !!!</span></span> ( Trebuie sa astepti in jur de 1 ora , 2 ca sa iti arate sv-ul on )</span></p>
</div>
</blockquote>


Ori asta, ori ai luat ban pe IP.</p>

DivineLife
25-10-14, 20:52
1.Probabil ca ai ban pe ip</p>


2.Probabil de la cs..</p>

imported_TheLord
26-10-14, 00:24
Daca dai retry ca disperatu pe server si el te redirectioneaza, si dai retry retry retry pe jb de multe ori iti da ban antifloodu.</p>


Astepti sa se elibereze un loc si intrii dupa..:)</p>