PDA

View Full Version : Reclamatie : LuciX :X , TheGoodBoy [RESPINS]



Alin - MDFK
26-10-14, 15:14
Nick CS: alin[xD]

Nick admin/player reclamat: LuciX :X , TheGoodBoy
Motiv: Folosirea voice-ului peste simon < si din cate stiu nu e voie asta !!

Dovezi(poze/demo): http://imgur.com/Dw4GgGP ('http://imgur.com/Dw4GgGP')</p>

Drogatul :X
26-10-14, 15:30
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:#afeeee;">:)))) Mersi ptr recl. Din cate se vede, este Dayul (Grenade) Si din cate stiu nu se da comenzi, dar bine. Te mai astept ;) . Multi fac asa.</span></span></span></p>

ChiNNNNNNezu
26-10-14, 15:37
Si acuma te-ai trezit tu repede sa ii faci reclamatie...</p>

Alin - MDFK
26-10-14, 15:55
Chinezzzzzule eu zic sa taci ca nuai fost de fata cand s-a intamplat</p>

ChiNNNNNNezu
26-10-14, 16:34
Nu conteaza ma am dreptu sa vorbesc ;)</p>

Alin - MDFK
26-10-14, 16:48
Defapt in regulament scrie ca pot vorbi doar reclamantul cei care au fost de fata si cel care a facut reclamatie</p>

SmoKep
26-10-14, 18:27
Nu mai faceti atata spam,si chinezule mai taic din gura si nu te mai baga aiurea pentru ca nu ai nici gradul corespunzator pentru a raspunde la reclamatie si nici nu esti cel care acuza sau acuzatul.Si :contra: era grenade day,nu se dau comenzi..</p>

FiNNNuTzu.
27-10-14, 18:41
:contra: </p>


La day-uri gen sparta,grenade,box are voie sa vorbeasca doar la duck,jump,walk nu are voie...</p>

T@yGuuN
27-10-14, 19:03
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="SmoKep" data-cid="15506" data-time="1414344462">
<div>


Nu mai faceti atata spam,si chinezule mai taic din gura si nu te mai baga aiurea pentru ca nu ai nici gradul corespunzator pentru a raspunde la reclamatie si nici nu esti cel care acuza sau acuzatul.Si :contra: era grenade day,nu se dau comenzi..</p>
</div>
</blockquote>


Si tu trebuia sa te bagi in seama ca desteptu si mai repeti si tu ce a spus LuciX nu ter-ai putut rabda sa nu faci 1 post (daca nu postai mureai aia??) Doamne ai mila! :))</p>

moxu112
30-10-14, 00:01
mnkdbsak,dbas</p>


:tc:</p>