PDA

View Full Version : Nu inteleg



SmoKep
26-10-14, 18:33
Nu inteleg un singur lucru.De ce dimineata cand nu e serverul full pot intra pe server fara nici o problema,dar cand e serverul full si incerc ca disperatul sa ma conectez si nu prind loc,dupa maxim 5 minute daca nu reusesc sa ma conectez imi spune ca am ban si nu mai pot intra pe server vreo 3 ore pana pot incerca din nou... Si as vrea ca atunci cand sv de jb e full sa nu mai redirectioneze playerii pe bb...</p>


P.S:Nu am luat ban pe bb si nu e din vina la cs...</p>

Alin - MDFK
26-10-14, 18:48
Smoke Eu patesc la fel Dimineata ma conectz Usor dar cand e full si apas ca disperat enter sa intru ma redirectioneaza mereu pe bb , si de treaba cu banu nu stiu </p>

Drogatul :X
26-10-14, 19:05
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:#afeeee;">Am mai patito si eu. Sa nu mai SPAMATI ca luati ban ;) .</span></span></span></p>

Linus @ AlphaCS
26-10-14, 20:06
<span style="font-family:'times new roman', times, serif;"><span style="color:#ff0000;">AM MAI RASPUNS LA INTREBARI DE GENUL ASTA SI IN ALTE TOPICURI !!!! PE VIITOR UITATI-VA SI LA ALTE TOPICURI !!!! POATE GASITI REZOLVAREA !!!!!! : </span><span style="color:#ff0000;">http://www.alphacs.ro/index.php/topic/3388-problema-mare/</span> ('http://www.alphacs.ro/index.php/topic/3388-problema-mare/')</span></p>

-lovaras.
26-10-14, 20:11
Pentru cei lenesi.

Serverul are protectie anti-flood

Connectarea cu disperare, e considerata flood, si sse sanctioneaza cu ban.

SmoKep
27-10-14, 04:53
Ms Morphi puteti da T/C.</p>

*Eq*Pyramyde
27-10-14, 08:12
Pe viitor,AVETI BUTONUL AUTO-CONNECT.

T@yGuuN
27-10-14, 13:29
Da, serverul are protectie anti-flood si tu cand spamezi ca .... floodu iti da ban si de aia nu mai poti intra ca esti banat :D</p>

Linus @ AlphaCS
27-10-14, 18:50
<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Cu placere. Pe viitor nu mai fiti lenesi, si uitati-va si la celalalte topicuri din aceasta categorie , ca nu cred ca va doare mana sa dati 5 click-uri ! Multumesc ! ;)</span></p>


</p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">#<span style="color:#0000ff;">Morphi.</span></span></p>

imported_TheLord
28-10-14, 22:09
Cum am mai zis.. Daca va conectati ca disperatii va detecteaza antifloodu si va dau automat ban.. Asteptati sa fie 30 pe sv ca la 31 redirectioneaza..:)Si redirectu o sa il scot peste cateva zile creca..:)</p>