PDA

View Full Version : Salut.



Andrei.
27-10-14, 15:15
As dori sa mi se schimbe numele de la admin/sound/vip de pe sv din Andrei. in <span style="color:#00ff00;">TaMba.</span></p>


Va multumesc.</p>

T@yGuuN
27-10-14, 15:56
Adios Andrei. :(( :D Bun venit TaMba! :)</p>

MiSt3R
27-10-14, 18:03
Incercati sa nu mai raspundeti aiurea in topic si asteptati sa-i schimbe numele TheLord.</p>

Linus @ AlphaCS
27-10-14, 18:52
<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Cum am spus si in celalalt topic , care il facuse FiNNNutzu , NU MAI FACETI FRATILOR TOPIC PENTRU SCHIMBARE DE NUME !!!! Exista PM !!!!</span></p>


</p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">#</span><span style="color:#ffff00;"><span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Morphi.</span></span></p>

T@yGuuN
27-10-14, 19:06
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="¤ Morphi. ¤" data-cid="15881" data-time="1414432338">
<div>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Cum am spus si in celalalt topic , care il facuse FiNNNutzu , NU MAI FACETI FRATILOR TOPIC PENTRU SCHIMBARE DE NUME !!!! Exista PM !!!!</span></p>


</p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">#</span><span style="color:rgb(255,255,0);"><span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Morphi.</span></span></p>
</div>
</blockquote>


Draga morphi daca nu face topic sa vada si alti nu stia nimeni cine este TaMba si de aia a facut topic :D asa toata lumea este lamurita</p>

Linus @ AlphaCS
27-10-14, 23:37
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="T@yGuuN" data-cid="15891" data-time="1414433211">
<div>


Draga morphi daca nu face topic sa vada si alti nu stia nimeni cine este TaMba si de aia a facut topic :D asa toata lumea este lamurita</p>
</div>
</blockquote>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Poate unii nu vor sa stie ca e el ? La asta nu te-ai gandit ? :) Chiar nu este nevoie sa faceti un topic de fiecare data cand vreti sa va schimbati numele , ii dati PM la Lord / Strumf / Moxu si va ajuta el . </span></p>

imported_TheLord
28-10-14, 22:08
done</p>