PDA

View Full Version : Boosting



^-RoYaL-^SsKCobra
24-07-15, 14:12
Salut !
Ofer boosting de la rank-ul de Silver1 pana la Master Guardian 2 :
-Boost-ul se face de pe contul Dumneavoastra !
-Nu puteti lua VAC (deoarece nu se joaca cu cheat)
-Boost-ul se face 1rank/2 zile (depinde de unde se incepe)
-Preturile sunt urmatoarele
S1-SEM=0.5E/rank
SEM-GN1=0.7E
GN1-GNM=0.8E/rank
GNM-MG1=1E
MG1-MG2=1.2E

Pot face si boost pana in eagle , dar pretul se schimba radical .
Pentru boost in lobby , ma contactati de la rank-ul de MG2
Date:
-Nume :Tincu Eduard
-Localitate: Constanta
-Varsta: 16 ani
-Nr. tel: 0728522728 (nu raspund la nr ascunse)
-Facebook: https://www.facebook.com/tincu.eduard
-Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152816290/
Rank-ul meu: Supreme Master First Class

Repet ! Boost-ul se face de pe contul Dumneavoastra ! Se pot face si 2 rank-uri /zi , dar pretul creste cu 0.3E in divizia silver , 0.5E in divizia gold nova si 1E in divizia MG !

riki
24-07-15, 15:02
:)) ma boostezi pe mine pana la global iti dau 10 e
Hai coaie ca nu joci asa bine sa boostezi , am jucat destule meciuri cu tine si nu mai carat nici pe mine care eram dmg, eram de aspra ta cu +10 killuri mai stii?
Poate poti boosta silverii pana la sem maxim , dar pana la eagle nu-l faci , si tu esti carat pana la eagle

^-RoYaL-^SsKCobra
24-07-15, 15:41
Am boostat in supreme...cand nu joc de acasa nu joc bine...Acum am ajuns acasa , atunci eram la mama ...Daca nu stii ca ai mei sunt divortati si ca am 2 pc-uri diferite mai bine taci...Tocmai ce l-am boostat pe adminul grupului cs:go romania de pe facebook....Mai bine taci pana nu te faci de ras .. Am mai mult de 15 clienti boostati pana in LEM , si dupa cum vezi , eu boostez pana in DMG-LE aici...ba chiar pana in mg2 cu siguranta ....Invata sa joci si dupa ne auzim ...Daca esti asa bun de ce nu te ia airwalks ? Si mie imi trimite cerere si ma invita la Bucuresti ....Te-am pupat , ceaw !

jesemE
24-07-15, 16:15
Mintiti de spargeti.
Amandoi jucati bine dar nu e motiv sa va keke pe voi.

P.s; tot la tara sunt =))

riki
24-07-15, 17:59
Mintiti de spargeti.
Amandoi jucati bine dar nu e motiv sa va keke pe voi.

P.s; tot la tara sunt =))
Knark amintestei la cobra asta cand eram cu tine si cu el pe inferno (cand aveam dmg) si eram peste el in 4 meciuri cu 10+ killuri
Daca eu mai trebe sa invat tu ce trebe sa faci ? . Cica te invita la airwalks si tu abea stii sa tragi:)) zici ca joci cu globali si supreme dar te cara un dmg/le in fiecare meci
am jucat cu tine 6 meciuri in 4 eram primu loc , in restu cam 2-3 , dar tu nu erai nici odata primu , tu ala mare care joci cu globalii si cari globali :))
iesi acasa

GeT_RiGhT
24-07-15, 18:04
Ia gata T/C No spam daca aveti nevoie de boost aveti id acolo