PDA

View Full Version : Designers Section



derby-
28-10-14, 09:27
Rog sa se adauge niste reguli noi la sectiunea de Photoshop pentru tot staff-ul inafara de designeri si administratori/co-administratori.

Mi se pare destul de prost chestia Cu gradul de global moderator la sectiunea de photoshop.Vin si se baga peste provocari,eu provoc un user,se baga globalul si trebuie sa faca +1 post.Pai da normal,baga-te daca macar te pricepi in photoshop bine.Dar asa imi vine in provocare si imi spune ca ala nu-i stock :-j .Mama daca nu stii ce-i ala stock si ce-i ala render,mai bine nu te baga sa te dai de ras.

Inteleg ca va place sa faceti posturi,dar totusi sa fim un pic mai seriosi,chiar daca sunt nou,vreau sa mentin seriozitate pe aceasta comunitate.Nu degeaba se numeste sectiunea "Design Zone",pentru designeri nu pentru Globali Moderatori.Aveti sectiunea voastra unde puteti face ce vreti.Nu va mai bagati peste sectiunea Designerilor.</p>

jesemE
28-10-14, 10:13
Ala era designer. S-a certat cu un administrator si si-a bagat p**a.

derby-
28-10-14, 10:46
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="16116" data-time="1414487604">
<div>


Ala era designer. S-a certat cu un administrator si si-a bagat p**a.</p>
</div>
</blockquote>


Alea sunt lucrari de designer? Ori voi dati la toti care vin designer..</p>

derby-
31-10-14, 12:47
Se mai uita cineva pe aici ?:|</p>

Anakin
31-10-14, 13:43
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="derby-" data-cid="16113" data-time="1414484866">
<div>


Rog sa se adauge niste reguli noi la sectiunea de Photoshop pentru tot staff-ul inafara de designeri si administratori/co-administratori.

Mi se pare destul de prost chestia Cu gradul de global moderator la sectiunea de photoshop.Vin si se baga peste provocari,eu provoc un user,se baga globalul si trebuie sa faca +1 post.Pai da normal,baga-te daca macar te pricepi in photoshop bine.Dar asa imi vine in provocare si imi spune ca ala nu-i stock :-j .Mama daca nu stii ce-i ala stock si ce-i ala render,mai bine nu te baga sa te dai de ras.

Inteleg ca va place sa faceti posturi,dar totusi sa fim un pic mai seriosi,chiar daca sunt nou,vreau sa mentin seriozitate pe aceasta comunitate.Nu degeaba se numeste sectiunea "Design Zone",pentru designeri nu pentru Globali Moderatori.Aveti sectiunea voastra unde puteti face ce vreti.Nu va mai bagati peste sectiunea Designerilor.</p>
</div>
</blockquote>


asa am zis si eu daca se mai baga le dau warn pana ii baneaza platforma automat ... se baga acolo cu niste lucrari dinalea de tot rahat-ul facute in paint</p>

derby-
31-10-14, 14:07
Si dati si voi grade la cei ce merita nu care nu stiu unde le este sectiunea si locu lor.</p>

Catalin.
31-10-14, 14:11
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Anakin" data-cid="17378" data-time="1414759387">
<div>


asa am zis si eu daca se mai baga le dau warn pana ii baneaza platforma automat ... se baga acolo cu niste lucrari dinalea de tot rahat-ul facute in paint</p>
</div>
</blockquote>


</p>


ba, tu critici pe toti ca noi nu stim sa facem nimic, ia fa-ne si noua o lucrare in photoshop tu bunule sa vedem ce stii... si nu te du la nimeni sa ceri ajutorul... ca sunt 100% ca te duci la strumf sa iti faca.</p>

RECORD's
04-11-14, 14:03
Habar nu aveti sa lucrati in photoshop si voi vorbiti, multe creatii mi s-au pierdut pe anzo</p>


+ ce ai pus tu acolo nu e render....</p>


atata timp cat am fost designer si ma ocupam de categorie imi permit sa postez</p>


Nu ca tine derby care esti designer pe 10000 de mii de forumuri</p>


Am si dovada pe mess :)</p>

Anakin
04-11-14, 14:29
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="innocent^soul" data-cid="17407" data-time="1414761098">
<div>


ba, tu critici pe toti ca noi nu stim sa facem nimic, ia fa-ne si noua o lucrare in photoshop tu bunule sa vedem ce stii... si nu te du la nimeni sa ceri ajutorul... ca sunt 100% ca te duci la strumf sa iti faca.</p>
</div>
</blockquote>


</p>


Eu nu ma bag unde nu imi fierbe oala coaie ... veziti de a ale tale</p>

derby-
04-11-14, 17:29
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RECORD`s " data-cid="19227" data-time="1415106195">
<div>


Habar nu aveti sa lucrati in photoshop si voi vorbiti, multe creatii mi s-au pierdut pe anzo</p>


+ ce ai pus tu acolo nu e render....</p>


atata timp cat am fost designer si ma ocupam de categorie imi permit sa postez</p>


Nu ca tine derby care esti designer pe 10000 de mii de forumuri</p>


Am si dovada pe mess :)</p>
</div>
</blockquote>


</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="RECORD`s " data-cid="19227" data-time="1415106195">
<div>


Habar nu aveti sa lucrati in photoshop si voi vorbiti, multe creatii mi s-au pierdut pe anzo</p>


+ ce ai pus tu acolo nu e render....</p>


atata timp cat am fost designer si ma ocupam de categorie imi permit sa postez</p>


Nu ca tine derby care esti designer pe 10000 de mii de forumuri</p>


Am si dovada pe mess :)</p>
</div>
</blockquote>


Pot sa fiu si pe un milion.Imi fac treaba pe toate si ma cunoaste foarte multa lume.

Dute si scrie pe google render si dupa stock.

Numai comenta aiurea ti-am zis,ma deja si enervezi.</p>

RECORD's
04-11-14, 17:58
Asa si crezi ca ma intereseaza ca te enervez?</p>


Nu ai voie sa ai grad pe alte comunitati atata timp cat ai grad pe AlphaCS</p>

R3mYx
07-11-14, 11:47
Topic Closed</p>