PDA

View Full Version : Reclamatie [RESPINS]



Gh0s7Fantoma
28-10-14, 16:53
<span style="color:#008000;">Nick CS:Gh0s7

Nick admin/player reclamat: Syncron Intex Drogatul KinderBueno Mos Craciun Calin Green Apple FuckEver bRo santa

Motiv: se vede in poze limbajul abuzul etc in fine

Dovezi(poze/demo):</span></p>


http://imgur.com/a/Fw9Iy ('http://imgur.com/a/Fw9Iy')</p>

Fuck4Ever
28-10-14, 17:15
Poi ma aia ma injurau de nu mai puteau ,aveam gag si daca pun imagini la cate injuri tu ...</p>


Ca sa sti cand injur pe cineva mie prieten sau glumesc cu el ,tot sv stie asta :))</p>


Si aia care ma injurau le dadeam gag ..</p>


Si atunci cand am folosit y@ ma strigau niste playeri si nu puteam sa le raspund ..</p>

T@yGuuN
28-10-14, 17:35
Moxe sau Lord fai ceva cu InTeX ramanem fara playeri tata, fai ceva</p>

Syncron got his gun
28-10-14, 17:42
deci dati-mi voie ca sa va explic la poza aia cu "CARE O DAT SAU MA JUR CA DAU LA TOTI CT DESTROY" INCEPE ASA TOTI PRIZONIERII INTRASE IN CUSCA MARE SI CINE-VA A APASAT PE BUTON SI AM CAZUT IN LAVA NU A RECUNOSCUT NIMENI MACAR SA ZICA NU I FACEM EU NMK DAR ERA KINDERBUENO CARE ERA NERVOS SI MULTI ALTII!</p>


si ghost sincer ai sa ajungi la lerrys asa ca ai grija</p>


LORD/MOXU intexsau lucian cum are akm numele e un baiat de treaba dar ce-l de sus este prea redus mintal ca sa oberseve asta si bah baiatule daca ai mai intra pe server ti-ai da seama ca lumea se mai schimba dar tu daca intri din an in paste</p>


haide iti urez bafta!</p>

calin9802
28-10-14, 17:49
Serios ??? i-mi faci reclamatie pentru ca am scris FGMM ???? Cat de noob poti fi ? Daca vrei intru pe server si imi dau gag. Scuze domn parinte ca te-am jignit . Am ramas masca la aceasta reclamatie.</p>


</p>


Te gandesti ca ti-ai pus 11 admini cu grad in general mare pe cap ?</p>


</p>


Daca luam fiecare injuratura / abuz al tau nu ti-ar fi convenit sunt sigur.</p>


</p>


Apropo pentru tine FGM = Facem Gratar Maine ? si vorbeam cu unu de pe server...</p>

Gh0s7Fantoma
28-10-14, 18:19
Fgm asta a fost scrisa pe facebook</p>


2. la mana bai syncronel tata si apropo</p>


Bai caline Dovezi !</p>


daca nu shut up</p>


Syncronele sa continuam NU ma mai ameninta NU rezolvi nimic cu asta ? ok? :*Si apropo</p>


macar sti ce inseamna asta? redus mintal?</p>


redus- redus -</p>


mintal mintal sti cand am vrut sa iti caut cuvantul tau asta al tau magic? sti ce mia aratat?</p>


vrei link? am cautat cuvantul asta si nu l-am gasit deci practic concluzie: Tu esti copil acela cu dezabilitati de aici.. acesta este cuvantul pe care tu il cautai si in + esti un fenomen pentru mine nu ripostez la animale</p>


http://www.webdex.ro/online/dictionar/redus%20mintal ('http://www.webdex.ro/online/dictionar/redus%20mintal')</p>


</p>


</p>


Fuck ever dovezi !</p>


sincrone apropo dovezi cu playeri care au intrat in celula eu unu tin demo mereu cand intru pe server asa ar trebui sa faci si tu daca nu ai dovezi practic eu cred ca tu minti</p>


Da mi-am pus .. ai gresit ceva? ?? a DA sunt 10 ... R.I.P <span><span> M.A.T.H.E.M.A.T.I.C.S </span></span></p>

calin9802
28-10-14, 18:30
Gh0st daca nu iti place cum vorbim pe server pleaca tata. Daca nu stii de gluma sau de ceva ,mai bine pleaca si calugareste-te !</p>

SmoKep
28-10-14, 19:28
In mare parte au dreptate ghost majoritatea sunt glume,cum ma injur eu si fuck:)))</p>

Alin
28-10-14, 19:29
=))), esti penibil coaie</p>


am vazut ca tine sute de cand is pe srv, cauti atentie? nu te baga in treaba mea si o sa-ti fie bine;)</p>

T@yGuuN
28-10-14, 19:30
bai basinasincronizata la o chestie de asta te-ai scapat de jumate serverul ca majoritatea is noobi cum ar fi SM-Player, (2)SM-Player, (3)SM-Player, (4)SM-Player,(infinit)SM-Player,Ro-Player, MV-Player doar tembeli deastia care nici ei nu stiu de capul lor bat campi peste tot mai sunt de astia cu nick Darius,David, pana mea ca nici nu stiu cum le este nick dare intra pe toate serverele si care nu au vechime pe nici un server deci gandeste bine!Desigur poate iti este vecin sau runda su nush ce draqq iti este si tu ii ti apararea si a mai fost o chestie de asta era aproape 2 noaptea si era si lord pe server dar InTeX nu a observat si a inceput sa faca reclama prin y@ si dupa si-a cerut scuze ca il executa lord si inca ceva:</p>


Sa nu iei in rau tot ce am spus aici dar este adevarat!</p>

Flavius
28-10-14, 19:30
majoritatea pozelor sunt praf nici un lmb si o intrebare ce faci tu reclamati cu lmb cand aprox toti admini fac asa cand sunt omorati pe nedrept. :contra: Tot ce e bun la pozele alea e cu intex ce faci mega abuzu lui zilnic.... ( Si tu faci asa cand te omoara cineva pe nedrept uitate la tn si dupa judecai pe alti)</p>


</p>


Flavius</p>


JB</p>


Politist</p>

calin9802
28-10-14, 19:33
Apopo nu trebuie tu sa ne reclami pentru limbaj, daca cel cu care am vorbit se simte ofensat el ar trebui sa ne reclame, nu tu .</p>

Flavius
28-10-14, 19:44
Ba sunteti culmea si tu si Morphi tu faci reclamatie pt ca astia glumesc (intex cu abuzu lui zilnic tre sa isi faca norma) si Morphi ce imi face reclamatie pt ca ii dau un amarat de kick pt abuz... Bai frate incercati sa va face-ti treaba dar ganditi-va ca exista si simtul umorului nu suntem roboti</p>

Gh0s7Fantoma
28-10-14, 19:46
Ba...</p>


astia .</p>


aveti dovezi ??</p>


</p>


T@yGuuN nu am treaba cu tine bro</p>


nici cu tine smokep. ok sa incepem bai</p>


Alin.</p>


bai frate sti ce inseamna asta? <span style="color:#008000;"><span style="font-size:18px;">La reclamatie va posta doar cel care a facut reclamatia si cel reclamat.</span></span></p>


</p>


<span style="color:#008000;"><span style="font-size:18px;">Flavius ai dovezi cumva ? Nu? </span></span><span style="color:#008000;"><span style="font-size:18px;">La reclamatie va posta doar cel care a facut reclamatia si cel reclamat.</span></span></p>


Apropo*.am voie sa fac reclamatie daca unu dintre admin (mai multi) Au limbaj de ghetou ma desteptule . :^</p>


Alin nu ameninta esti penibil stai in banca ta si nu o sa am treaba cu tine coaie :)</p>

Gh0s7Fantoma
28-10-14, 19:47
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Flavius" data-cid="16398" data-time="1414521891">
<div>


Ba sunteti culmea si tu si Morphi tu faci reclamatie pt ca astia glumesc (intex cu abuzu lui zilnic tre sa isi faca norma) si Morphi ce imi face reclamatie pt ca ii dau un amarat de kick pt abuz... Bai frate incercati sa va face-ti treaba dar ganditi-va ca exista si simtul umorului nu suntem roboti</p>
</div>
</blockquote>


Simtul umorului? aratami simtul umorului in aceste poze .</p>


si eu te cred</p>

Gh0s7Fantoma
28-10-14, 19:48
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="calin9802" data-cid="16315" data-time="1414517431">
<div>


Gh0st daca nu iti place cum vorbim pe server pleaca tata. Daca nu stii de gluma sau de ceva ,mai bine pleaca si calugareste-te !</p>
</div>
</blockquote>


Cand eram eu pe server tu nu existai tu te jucai mario pe ps3 asa ca veziti de treaba si apropo daca te referi sa ma calugaresc nu am motive in schimb tu nu ai nimic de facut faci umbra pamantului ..degeaba .. du-te tu si zile ca esti femeie si te accepta vezi ca acolo nu ai voie pe facebook..</p>


</p>


</p>


</p>


<span style="color:#008000;"><span style="font-size:18px;">La reclamatie va posta doar cel care a facut reclamatia si cel reclamat.</span></span></p>


<span style="color:#008000;"><span style="font-size:18px;">SHADOW ! ai poze? esti tu cumva aici in lista de reclamanti? Nu? OK by</span></span></p>

GeT_RiGhT
28-10-14, 19:51
Ghost tu te uiti cand scri? ai auzit de butonul edit? x3 Post ? asa faci tu posturi</p>

Alin
28-10-14, 19:52
Mama coaie tu esti fumat... daca mi-ai facut reclamatie(bRo) ma intrebi dc ma bag? nu este amenintare, sunt penibil? baiete te fac din cuvinte nu ma provoca</p>


nu te da zmeu ca nu esti</p>

Gh0s7Fantoma
28-10-14, 19:55
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Alin" data-cid="16406" data-time="1414522377">
<div>


Mama coaie tu esti fumat... daca mi-ai facut reclamatie(bRo) ma intrebi dc ma bag? nu este amenintare, sunt penibil? baiete te fac din cuvinte nu ma provoca</p>


nu te da zmeu ca nu esti</p>
</div>
</blockquote>


Nu ma sperii coae :)</p>


du-te si culcate si as vrea sa vad cum ma faci la vorbe.</p>


baiete? tu cred ca esti un copil de maxim 10 ani.</p>

*Eq*Pyramyde
28-10-14, 20:03
:| ghost nu te mai da mare ca ma bes in gura ta si-ti fac puroi la masele.Potoleste-te req!

Gh0s7Fantoma
28-10-14, 20:16
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="N1Tr0" data-cid="16418" data-time="1414522991">
<div>


:| ghost nu te mai da mare ca ma bes in gura ta si-ti fac puroi la masele</p>
</div>
</blockquote>


ba De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari? ca vad ca te bagi ca musca in lapte</p>


si numai fura replici de la @l3x ca esti un nimic pentru mine</p>

*Eq*Pyramyde
29-10-14, 10:11
Nimic?Bine ca eu macar fur replici bune nu creez unele de kkt ;)

GreenAppLe
29-10-14, 10:52
Mama cat de prost ii.Nici macar nu mai stiu dc am dat slay atunci =)).Recl pt slay?Motiv pt slay? Ai dovada ca am dat fara motiv?Doamne ce terminat...</p>

Gh0s7Fantoma
29-10-14, 13:42
ba ai grija cum vorbesti ratatule auzisi ?</p>


butule replicile mele sunt de kkt? as zice sa te uiti la tine si ti-ai da seama cine e cacatul tu sau replicile</p>

calin9802
29-10-14, 14:39
Mi se pare ca ghost a facut aceasta reclamatie doar pentru posturi. Este clar de la mana pana la gura ca nu o sa se intample nimic daca ghost nu are dovezi ca noi am abuzat si are doar niste imagini facute ,poate , cu cateva luni in urma.</p>


</p>


Dovada ca Ghost face spam : http://www.alphacs.ro/index.php/topic/3424-inca-o-nelamurire/ ('http://www.alphacs.ro/index.php/topic/3424-inca-o-nelamurire/')</p>

Syncron got his gun
29-10-14, 14:43
deci taygun cu i spui tu basina sincronizata? rasa ta de distrus si</p>


2 bah mucosule invata sa scrii in primu rand sunteti niste copii care plecat de la scoala/faceti apsente ca sa jucat JB agramatii draq care sunteti!</p>


</p>

FiNNNuTzu.
29-10-14, 16:18
Frate unii admini fac un abuz de imun Extraordinar. :pro: Ba eu zic ca syncron ala nu a facut nimic, avea si el nervi.</p>


</p>


</p>


Acu pun pariu ca toti astia inventeaza si ei motive... Dar faza cu intex penibila.</p>

Gh0s7Fantoma
29-10-14, 18:33
Deci unu la mana oricum voi fi avertizat de lord sigur pentru posturile acelea .</p>


</p>


Ti se pare ca am facut aceasta reclamatie doar pentru posturi? am facut aceasta reclamatie pentru ca ceva e nedrept pe server. si + ca link-ul ala arata ca ”! am facut mai multe posturi iau warn de la Lord nu stiu de ce ai pus link-ul acela ce are legatura link-ul acela cu ce vorbim noi aci syncron vezi cum vorbesti copil but ce esti auzisi?</p>


te drq de mucos de 12 ani ai grija cum vorbesti cu T@yGun ca nu tea jignit si ti-a zis sa nu o iei in parere de rau dar daca tu esti copil cu dezabilitati normal ca esti but</p>


ce cu cateva luni am facut pozele ma ?esti but? poate cu cateva zile</p>

Syncron got his gun
30-10-14, 05:15
Mai bine i lasa-m in pace pe astia 2 milogi ca-s pe treaba lor :)))) nu mai cand il vad pe ghost ca deschide gura aia lesin de ras</p>


Si vezi cui zici ca are 12 ani daca ai mai intra pe srv si mai vedea simon ti-ai de seama ca nu am 12 ani copil inapt ce esti si agramat!</p>

T@yGuuN
30-10-14, 08:29
Eu nu stiam ca este voie sa vb asa dar daca ma mai enervati incep si eu si cu mine nui de joaca sa nu imi dau si eu drumul la limbaj, tot incerc sa ma abtin dar nu ma provocati inteles sincrone?</p>

Syncron got his gun
30-10-14, 09:48
bah chiar te rog sa iti dau drumu la gura cine draq te crezi bah faci tu amenintari ca daca iti dai drumu nuj ca daca faci asta nuj du-te draq te copil inapt!</p>


ia uite-l bah frate :)))))))) :cica daca la el "ca daca imi dau drumuu la gura" =))))))))) !</p>


haide bft!</p>

T@yGuuN
30-10-14, 11:36
Ba am impresia ca esti cam tamp si nu vezi ca tu esti cel cu gura sparta hai la privat ca aici este reclamatia altuia nu locul nostru de cearta hai in pm</p>

Gh0s7Fantoma
30-10-14, 12:54
Ba marsi drq de copil ratat la maicata aia syncronu tau de cacat.</p>

Gh0s7Fantoma
30-10-14, 12:57
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Syncron." data-cid="16641" data-time="1414590221">
<div>


deci taygun cu i spui tu basina sincronizata? rasa ta de distrus si</p>


2 bah mucosule invata sa scrii in primu rand sunteti niste copii care plecat de la scoala/faceti apsente ca sa jucat JB agramatii draq care sunteti!</p>
</div>
</blockquote>


sunteti niste copii care plecat * nu vezi ma distrusule ca nu sti nimic si ne faci pe noi agramatii?</p>

T@yGuuN
30-10-14, 13:08
adevarat Gh0s7 :)) :D dar nu-s copil is adolescent :)) =))</p>

Gh0s7Fantoma
30-10-14, 14:17
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="T@yGuuN" data-cid="16983" data-time="1414670912">
<div>


adevarat Gh0s7 :)) :D dar nu-s copil is adolescent :)) =))</p>
</div>
</blockquote>


stiu eu doar am rescris ce spunea el.. dar lasa-l dal doamne iarta-ma ca e but</p>

T@yGuuN
30-10-14, 14:26
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Syncron." data-cid="16641" data-time="1414590221">
<div>


taygun cu i spui tu basina sincronizata?</p>
</div>
</blockquote>


tie :)) =))</p>

Syncron got his gun
31-10-14, 12:01
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Gh0s7Fantoma" data-cid="17018" data-time="1414675020">
<div>


stiu eu doar am rescris ce spunea el.. dar lasa-l dal doamne iarta-ma ca e but</p>
</div>
</blockquote>


din intreg forum ghost ce-l mai ratard :)))</p>


A si bah mucosule raspunde-mi sincer tu daca erai in locu meu cine-va apasa cadeai in LAVA zi sa mori tu ca nu face-ai la fel ca mine!</p>

Fuck4Ever
31-10-14, 18:49
Ghoste tu imi faci mie reclamatie pentru limbaj ?

Ma copile tu vezi ce limbaj ai pe forum ? Nici nu mai povestesc pe sv atunci .

Gh0s7Fantoma
31-10-14, 19:19
Pai ba tu faci urat cand te injura pe tine cineva eu pe asta l-am lasat sa ma jigneasca de multe ori</p>


</p>


S</p>

Fuck4Ever
31-10-14, 21:30
Cand am facut eu urat ? :))))

Eu cu toti glumesc si toti glumesc cu mine ,daca injur pe cineva o fac la caterinca si viceversa .

Syncron got his gun
01-11-14, 05:11
Fuck gata lasa-l ca ghost e milog saracu lipsa de topicuri/posturi cu</p>


taygun de la tine ma astept mai mult!</p>

Gh0s7Fantoma
01-11-14, 09:41
eu sunt milogu? dispari ma copile de aci si joacate mario sau altceva nu veni aci pe comunitate sa injuri parca ai fi intr-un ghetou .</p>


daca vrei poti sa te duci la tine la bloc/casa si injuri cat vrei tu nu aici . aici este o comunitate nu un grup de pustani care se injura cat vor</p>


ei daca vrei exista o anumita casa pentru aia ca tine - Scoala De Corectie sper sa te vad acolo maine poi maine pentru ca esti un cretin</p>

moxu112
04-11-14, 22:43
Intex are remove ! </p>


fuck ever mai usor cu limbajul ! </p>


kinder bueno si tu la fel ! daca mai vad alta reclamatie de genu va penalizez ! </p>


restul nu e nimic important ! </p>


ms de reclamatie </p>


:tc:</p>