PDA

View Full Version : Reclamatie jager [REZOLVAT]



Royal
01-08-15, 18:15
Username-ul tau :Royal
Gradul tau pe forum : user
Numele Moderatorului : jager
Nemultumirea : ban chat fara nici o insulta, il doare adevarul
Dovada ( link de la postul respectiv ) : nu am, ban chat
Data : azi ora 19.13 cred

motiv ban:
[19:13] jAGERMEISTER.: Ia mai taci ba . Ca ma stresezi aiurae.
[19:13] jAGERMEISTER.: Royal banned successfully.

@limbaj:
19:14] jAGERMEISTER.: e greu, ca el tot mananca cacat dupa, stii?

jesemE
01-08-15, 18:19
se poate verifica arhiva ca mananci cacat aiurea si vorbesti numai cum te mananca pe tine in cur. De-asta nici nu mai ai administrator si iei ban pe chat si te certi cu toti, ca mananci cacat aiurea.

Royal
01-08-15, 18:23
eu? cine a inceput toata chestia? domnul jager se crede zeu cumva?

AGERMEISTER. - Report Shout Today 18:43
esti praf royale, accepta!

jAGERMEISTER. - Report Shout Today 18:44
cu p90




nu cred ca te-am bagat eu in seama sa comentezi sau altceva, eu vorbeam cu cameraman si facebook :)

chiar rog sa se uite pe arhiva si sa nu se dea prune sa se vada cine s-a bagat in seanma

jesemE
01-08-15, 18:25
te certai cu razvan ca vezi ca il cari ca nu stiu ce, si cum el imi e prieten, si tu stii decat p90, ti-am zis in fata adevarul.
CS:GO nu e de tine. Eu nu mai am nimic de zis. ti-am dat si unban si daca mai faci figuri te tin mai mult. nu esti tu in masura sa ma iei pe mine cu "esti prost de dai in gropi" si alte d-astea, inteles?

Royal
01-08-15, 18:30
te certai cu razvan ca vezi ca il cari ca nu stiu ce, si cum el imi e prieten, si tu stii decat p90, ti-am zis in fata adevarul.
CS:GO nu e de tine. Eu nu mai am nimic de zis. ti-am dat si unban si daca mai faci figuri te tin mai mult. nu esti tu in masura sa ma iei pe mine cu "esti prost de dai in gropi" si alte d-astea, inteles?
eu am inceput si partea asta?

jAGERMEISTER. - Report Shout Today 19:05
"Nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita".
jAGERMEISTER. - Report Shout Today 19:05
un om a zis odata...

eu am avut reply cu :
Royal (Edit · Delete) Today 19:11
esti bun de dai in gropi

nu stiu unde vezi tu prost :)

tristut dar vorbele tale te tradeaza :)
nu esti vreun zeu care sufera de grad cumva ''ti-am dat si unban si daca mai faci figuri te tin mai mult'' pai copilas de 15 ani nu este forumul tau, esti un administrator obosit care sufera si plange la mami cand pierde ceva, si sunt altii mult mai mari ca tine care te pot rezolva destul de repede de aceasta suferinta

da cine esti tu sa ma tii mai mult? suspend oricum iei pentru suferinta si limbaj salpa


APROPO, cine se certa cu razvan? te rog sa imi arati.daca tot esti asa un zeu si trebuie sa iei tu apararea la toti
asa vorbesc eu cu razvan, mai glumim intre noi, nu e treaba ta ce fac eu sau ce face el, sper sa iti intre in capul ala de 15 ani.

R3mYx
02-08-15, 01:20
jagger - avertisment
astept motivul banului pe profil, nu vad niciun limbaj inadecvat/vulgar in arhiva incat sa-i dai ban

royal - daca mai vad limbaj indecent sau vulgar pe chat cat si-n arhiva, ramai fara chat

Topic Closed

Royal
02-08-15, 01:25
"royal - daca mai vad limbaj indecent sau vulgar pe chat cat si-n arhiva, ramai fara chat"

unde vezi tu limbaj inadecvat? nu am voie sa fac o gluma cu lord sau strumf? nu e chatul meu sa raman fara el
apropo, nu ai dat TC