PDA

View Full Version : Motivul Pentru care nu am fost Activ in ultimele zile



RMV.
02-08-15, 11:18
In ultimele zile am fost inactiv deoarece nu am avut internet.
Dar o sa revin la activitatea de alta data:X:X:X:X:X:X:X:X:X:confused::confused:(y)(y)(y )(y)(y)(y)(y)B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)

Sebastian.
02-08-15, 11:24
Si trebuia sa deschizi un topic nou ?
Ai topic de inactivitate.

Fixion.
02-08-15, 11:26
Chiar nu ne intereseaza daca iti zic asa oricum esti inutil pe server stai si freci menta.

Christian #GD
02-08-15, 12:10
frate chiar si u ai inceput sa faci topicuri anapoda ma disperi :D bah asta e frate nu e vina mea sau a altora ca nu ai avut net sa stii ca nu este mai grav sa ramai fara curent iti spun eu

Ano Original
02-08-15, 12:38
acuma te oftici ca nu iei UP-ul sau ce?

FunKy*PunKy
02-08-15, 13:02
Frt ano tu taci ca nici tu nu ai luat si acu acelasi vorbe care le-o zis si alexuxuxu ala are mai multa activitate decat voi toti la un loc hai mai ducetiva drq frt o avut si el problemele lui acu nu e ca trb sa va schimbati parerea asta e i-ati dat contra sa stea cu contra sa astepte iar 3 sapt daca ia respins si gata care-i faza si tu ano la fel

Khajiit
02-08-15, 14:00
Frt ano tu taci ca nici tu nu ai luat si acu acelasi vorbe care le-o zis si alexuxuxu ala are mai multa activitate decat voi toti la un loc hai mai ducetiva drq frt o avut si el problemele lui acu nu e ca trb sa va schimbati parerea asta e i-ati dat contra sa stea cu contra sa astepte iar 3 sapt daca ia respins si gata care-i faza si tu ano la fel


Ce fumezi? Dă şi mie, nu fii zgārcit.
Just kidding, te bate maică-ta cu ţeava de la aspirator dacă pui botul pe ţigară
Hanjeru' Morţii, ai secţiune de inactivitate.
Ştiu că ai vrut să interacţionezi cu noi şi să ţi se acorde o mică atenţie, īnsă īnainte de toate e un regulament pe care trebuie să-l respecţi.

moxu112
02-08-15, 14:42
data viitoare fa topic la inactivitate
multumim ca neai spus
topic closed