PDA

View Full Version : Reclamatie GoodNighT[;x]



Snoop Dogg
25-08-15, 12:59
► Nick CS: xFisalGamer
► Nick admin/player reclamat: GoodNighT[;x]
► Motiv: Am zis un cuvand obscen
► Dovezi (poze/demo): http://imgur.com/RzByxK8


De , recunosc ca am spus la sfarsit de mapa ''mu* Good'' . Dupa ce s-a schimbat mapa , el mi-a dat ban 10 ore pe acest motiv. Abuz total.
1. Eu stiam ca se da ban pe un motiv exact
2. Mereu vb peste simon si ragaie la microfon
3. Face abuz sound. Odata , macio a vrut sa asculte love sau aide si good a pus de 5 ori la rand ( aprox ) tine .
4. Injura la microfon.
5. Jigneste: De ex , eu i-am spus sa nu mai injure la microfon si mi-a zis: Chiar ma enervezi , copil adoptat.

Dovada la toate acestea? : Playerii. Puteti intreba orice player de pe server. De cand are Sef face ce vrea el...

Dar sunt sigur ca toate aceste afirmatii o sa fie trecute cu vederea. De ce? Motiv : El a donat si nu o sa pateasca nimic. Stiu ca e player vechi dar poate mai joaca
si copii mai mici pe server.. de ex smokin care are 9-10 ani... si good injura , injura cu pu** si cuvinte de astea obscene. Daca este tatal/mama unui
copil in camera si el nu are casti si se trezeste Good sa injure ? Atunci , copilul o sa fie pedepsit ( nush daca se aplica si la cei mari ).

Atat am avut de spus , sper sa se faca dreptate. Pentru mai multe dovezi , apelati la oricine pe server. Va multumesc.

goodnight.juan
25-08-15, 14:26
PRO =)) sa ii zici lu ma-** "mu*" oricum practica dar nah =)) "abuz" "abuz" :O =))))) imi plac copchiii ca tine :) :*
GoodNighT[;x]
Jb
Slot cu valoare`
Dar sunt sigur ca toate aceste afirmatii o sa fie trecute cu vederea. De ce? Motiv : El a donat si nu o sa pateasca nimic. Stiu ca e player vechi dar poate mai joaca
si copii mai mici pe server.. de ex smokin care are 9-10 ani... si good injura , injura cu pu** si cuvinte de astea obscene. Daca este tatal/mama unui
copil in camera si el nu are casti si se trezeste Good sa injure ? Atunci , copilul o sa fie pedepsit ( nush daca se aplica si la cei mari ).
Server-ul este pentru toata lumea , acm ca joaca si copii nu e vina noastra . Cand erau soundurile cu "am pl mare sau ce bagase lord =)) nu mai comentati nici unu sa maora franta :O :)))) daca maicata te bate ca injuri nu-i vina mea , ia un bidon de bere si bea cu ea poate te lasa =)) "

moxu112
27-08-15, 22:22
respins
cand te mananca in cur, te scarpini cu carbit ;. asta ca un sfat
topic closed