PDA

View Full Version : reclamatie XSonerie [ACCEPTAT]



aNdrei-
30-10-14, 12:28
Nick CS:aNdrei

Nick admin/player reclamat:XSanTa

Motiv:ds la un player care so bagat doar de cateva ori ct , apropo exista comanda de ban + poate playeru era nou si nu stia ca nu-i voie

Dovezi(poze/demo):http://www.girlshare.ro/34067998.8 ('http://www.girlshare.ro/34067998.8') , vreau sa se faca ceva in privinta asta , nici macar n-o avertizat player-ul si i-o dat direct destroy , daca facem asa pierdem toti playerii </p>

#Krom.
30-10-14, 17:24
Multumesc pentru reclamatie dar e facuta aiurea.Am anuntat de vreo 4 ori pe y@ cine se mai baga ct si a fost deja mutat risca ban/ds.</p>


A fost a 5-a abatere din partea lui. Tii minte ca am discutat la faza cu slap-ul?Stiam ca ai voie 3 slap-uri pentru boost sau daca ramai blocat , bun dar tu iti dai slap sa ajungi undeva tin minte ca fuck4ever era pe o cutie nu puteai sa ajungi la el asa ca ti-ai dat slap , sa stii ca nu ai voie!</p>


Edit : Daca ii dau destroy in maxim 3 minute intra inapoi dar ban-ul minim este de 10 minute , acel player a fost avertizat!Prima data cand am vazut reclamatia nici macar nu m-am uitat la ea ma gandema cine e acest sonerie , dar vad ca doar atat de duce capu.</p>

aNdrei-
30-10-14, 17:56
Are you fucking retard? da dovezi mah copile nu spuse , vreau macar un demo pt ca se muta incontinuu + ca sa stii tu nu ti-ai dat slap atunci ca ai ramas blocat , ca safugi la spartan day sau la nu mai stiu ce :)) , a si inca ceva , nu vad sa i fi dat un ban lu ala</p>

#Krom.
30-10-14, 18:06
Daca ii dau destroy iasa mai convenabil , ai recunoscut pe server ca ti-ai dat slap si faceai ma omule doar un slap , acum tu ceri dovezi dar eu nu am treaba cu reclamatiile fac reclamatii doar celor ce ma calca pe nervi nu stau ca voi cu demo-u mereu .bye bitch</p>

aNdrei-
30-10-14, 20:17
Bah tu esti noob? vreau sa vad dovada pt destroy , n-ai dovada suporti consecintele , apropo mi-am dat un slap ca sa urc pe o cutie mama ce crima ,</p>

#Krom.
30-10-14, 20:33
Ba nene tu ai dovada pentru acel slap? Ma zapacesti atat , nimeni nu e atat de obsedat ca tine sa faca dovezi si pentru slay/gag!I-am dat ca a meritat am anuntat cine se mai baga DESTROY! Atat am avut de spus nu o sa mai vin cu reply.</p>

aNdrei-
30-10-14, 20:50
bah esti realy noob? acuma vb de destroy-u ala , nu de abuzu de slap , la ala ai noroc ca nu mi s-o salvat snapshot-ul , sa zicem ca tu esti in locul playeru-lui ala , si esti nou si nu sti regulile ti-ar conveni sa iei ds ?</p>

#Krom.
30-10-14, 20:54
Eu as fii inteles daca am anuntat de 4 ori pe y@ Bye BITCH!</p>

aNdrei-
31-10-14, 12:14
Nu ai anuntat nici macar odata pe y@ </p>

moxu112
04-11-14, 22:33
XSanTa avertisment ! </p>


:tc: </p>