PDA

View Full Version : Problema ''sange'' :))) .



Linus @ AlphaCS
30-10-14, 17:22
<span style="font-size:18px;"><span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Salut ! Am o problema la CS , de vre-o 2-3 zile , nu mi se mai vede sangele , in sensul ca , eu cand trag intr-un T / CT ( cu arma / knife ) , nu imi arata sangele , adica daca ii trag in cap , nu imi arata sangele cand ii sare din cap ... sau , cand e undeva langa un perete si eu trag in el , iar nu se vede . In loc de sangele rosu , imi apare o pata galbena pe peretele unde a fos T-ul / CT-ul in care am tras ... nu stiti de ce ? Poate sa fie de la CS ?</span></span></p>

w1zZaRd
30-10-14, 17:46
Am abut si eu , eu mi-am schimbat placa video .

jesemE
30-10-14, 17:57
poate sa fie de la cs, sau de la o comanda. Nu mai tin minte exact care. ori era ceva gen "violence_blood 1", ori altceva care am uitat. =)).</p>

MiNiM3cArAcTeRe
30-10-14, 18:09
Schimba-ti cs-ul.</p>

T@yGuuN
30-10-14, 18:15
Si eu am patit chestia asta doar ca la mine aparea un patrat mare si cadea jos si se facea cu rosu pe pamant si dupa un timp a disparut si nbu a mai aparut nimic ,apoi am reinstalat cs si a mers bine iarasi</p>


Deci concluzie: Sa iti reinstalezi cs-ul</p>

FiNNNuTzu.
30-10-14, 20:54
Exact cum zice anonima incearca <span style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">violence_blood 1, iar in cazul ca nu iti merge incearca sa faci ceva update-uri la drivere , video etc.. iar daca nu imi pare rau amice alt pc/placa video.</span></p>

Linus @ AlphaCS
30-10-14, 22:35
<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Nu e de la Placa Video , deoarece pana acum 2-3 zile mergea =) .</span></p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">P.S: Am mai patit asa odata , dar nu stiu cum am rezolvat.. :))).</span></p>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">P.S 2: Am rezolvat ! :)) Era aia cu violence_ablood ; violence_ nu stiu ce , sunt mai multe pe acolo , le-am pus pe toate la valoarea 1 :))) . ( Erau toate la valoarea 0 )</span></p>

imported_TheLord
02-11-14, 01:45
rezolvat T?C</p>