PDA

View Full Version : Propunere RedX



RedX123
31-10-14, 18:28
<ul> <span style="color:rgb(0,128,0);">Nume: RedX</span>
<span style="color:rgb(0,128,0);">Prounere: Xredirect,adica daca jb.alphacs.ro e full sa redirectioneze playeri care se conecteaza pe alt sv random daca acel sv este full spre alt sv si tot asa</span>
<span style="color:rgb(0,128,0);">Poze(daca este cazul):</span>
<span style="color:rgb(0,128,0);">Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: populare sv cat si comunitate</span>
[/list]

jesemE
31-10-14, 18:31
Nu. exista firme de boosting. Daca ne conectam la jb, inseamna ca vrem sa jucam jb, nu zm/furien.</p>

vLad
31-10-14, 18:37
da ce destept esti, oare mai incape atata inteligenta in capul tau ? adica eu bag 200 de roni in boost ca sa-ti umplu ti-e server-ul ? ba ganditi-va bine inainte sa face-ti propuneri ..</p>

DivineLife
31-10-14, 18:41
Ba eu sunt contra!</p>


Asa as piarda srv playeri!</p>


Findca ei intra pe jb cu un motiv si inplus nu are rost sa dam la toti si mai ales pe gratis.</p>

KrAzZzY
31-10-14, 18:45
xRedirectul se vinde .... si noi la randul nostru am muncit ( uni mai mult alti mai putin ) .... dar nu suntem obligati sa va bagam voua xRedirect ..... va populam sv si dupa plecati .... cum au spus si ceilalti ... uni au bagat boost la setmaster ( 60 lei saptamanal ) .... si nu cred ca le-ar conveni sa iti bage tie xredirect asa moca ;)) ...</p>

M@sT3r.
31-10-14, 19:43
Daca cineva are 2 servere isi pune xredirect intre sv ( cum e jb)</p>


La nimeni nu ii convine sa puna xredirect la alte sv :|</p>


Sa zicem ca pun , lor ce le iese? Te gandesti si la asta.</p>


Daca krazzzy de exemplu baga 60 de lei saptamanal pt boost , pt ti-ar baga tie xredirect ?</p>


Lui ce ii iese?</p>


Iti populeaza tie sv free , si el primeste ?</p>

R3mYx
31-10-14, 19:53
motivele sunt sus si clar :)</p>


Topic Closed</p>