PDA

View Full Version : Reclamatie NoNaMe[:x]



Dani21
18-10-15, 11:32
► Nick CS: Dani21
► Nick admin/player reclamat:NoNaMe[:x]
► Motiv:Exterminate degeaba.
► Dovezi (poze/demo):Nu am.Pentru va mi-a dat exterminate,a inceput sa tipe,calculatorul a luat-o razna si nu am apucat sa fac poze.
Mi-a dat exterminate pentru ca nu am stat destul mapa trecuta.Ar fi trebuit sa ma mute,nu? Mi-a spus sa ma mut de la ct la mijlocul rundei cand nu puteam sa o fac si dupa 10-15 secunde ma trezesc ca hardiskul meu o ia razna si ca in casti aud numai tipete. Eu unul nu sunt de acord cu asta.
Eram cu niste prieteni pe skype si vorbeam.Si ma trezesc cu exterminate.
Si daca spuneti ca am ceva cu el nu e asa.E un tip de treaba dar face mult abuz.Cu jr_quit am ceva dar nu sunt atat de retard incat sa-i fac reclam.Se vede ca e donator si parintii lui au bani cu galeata. :beer:

Ano Original
18-10-15, 11:57
Ai luat minne , nu exterminate (in primul rand) -> reinstalezi cs si nu mai ai nicio problema
In al doilea rand,ar trebui sa gasesti poza in csstrike ;)
Incearca s-o cauti,daca nu gasesti,contacteaza-ma printr-un PM

Sa fie clar,m-am bagat ca sa ajut playerul!

Dani21
18-10-15, 12:00
Imi pare rau dar am crezut ca am luat exterminate pentru ca am vazut ca imi iesea hardul si se baga la loc si imi tipa in-truna in casti ceva..

mRn|N1ke.
18-10-15, 12:33
Sa va explic ..Eu eram pe servee.Incepea mapa jail_crime.Dani se baga ct cu 15 min.Noname i-a spus sa se mute t sa se.mute t .A avut loc o cearta care a bagat serveru in sperieti si au ramas doar 11 jucatori in total.Pana la urma nu murea noname pt 5min dar sa zicem ca nici dani nu trebuia sa se bage fara 20min ct.Pana la.urma.i-a dat. Minne =))))))))))

Dani21
18-10-15, 12:45
Pai da dar era mijlocul rundei,nu puteam sa ma bag t ca ma bagam
=))

barosanul21
18-10-15, 18:25
"o reclamatie fara dovada nu se ia in considerare" sa sti si tu

gabrielul
19-10-15, 14:26
:pro:
Abuz.
Link : http://imgur.com/76ISJdu

moxu112
24-10-15, 16:52
avertisment noname, doar pt ca a intervenit blood
pt treaba cu minne, nu am ce sa fac, ca nu am nici o dovada. poti face print screen cu butonul print screen .
topic closed