PDA

View Full Version : Problema



KevPlaysHD
02-11-14, 22:04
Ba baieti,voi nu v-ati saturat ca un admin cu acces la sound sa bage un sound cand vorbeste simon?? Dupa aceea playerii si uneori chiar si adminii nu aud comenzile date de simon si ii da slay.Sa se pedepseasca cu cate un kick sau ceva in pnm....

Facebook
02-11-14, 22:28
Te referi la xSanta?</p>

jesemE
02-11-14, 22:32
xsoarta asta face confe, ii zic sa inchida ca dadea comenzi cu intarziere, e tare-n clanta cand nu vorbesc si eu, ma injura cand sunt t, dar cand ma bag spec tace. Patetic.</p>

Cosmin F.
03-11-14, 01:11
Eu când l-am prins atunci i-am dat minne. I-am zis ungurului ca a meritat da prostul mi-a dat si mie.

Santa? Un copil retardat care a ciordit bani de pe la maicasa sau cine dracu stie de unde si se da smecher pe jb.

Mi-e frica sa mai intru pe server ca dau numai de specimene gen asta si-mi omor nervii degeaba.

Lerrys
03-11-14, 07:17
Voi aveti ceva cu xSanta. Iovu sa intelg ca si tu ai furat bani de la maica-ta ca sa iti iei grad cu imun? Nu ii mai judeca pe altii. Daca nu ar fii donatorii nici de server nu mai auzeai.

jesemE
03-11-14, 16:10
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lerrys (Jamale)" data-cid="18847" data-time="1414991844">
<div>


Voi aveti ceva cu xSanta. Iovu sa intelg ca si tu ai furat bani de la maica-ta ca sa iti iei grad cu imun? Nu ii mai judeca pe altii. Daca nu ar fii donatorii nici de server nu mai auzeai.</p>
</div>
</blockquote>


Te anunt cu parere de rau ca el nu a bagat nici un ban in jb. :(</p>


ON: De ce sa nu ii judecam cand sunt niste retardati care inainte pupau in cur pt orice iar acum ne injura, fac ce vor ei, nu respecta o regula nimic?</p>


Vezi ca si tu te aflii printre ei.</p>

KevPlaysHD
03-11-14, 22:26
Nu ma refer numai la xSanta la mai multi dar nu dau nume. Scuze de 2x post....

Facebook
12-11-14, 19:23
De acum in colo daca vezi pe cineva ca spameaza cu sound-uri in timp ce vorbeste simon-ul,faci un SS si faci reclamatie.</p>


</p>


:tc:</p>
<div> </div>
<div> </div>
<div> </div>