PDA

View Full Version : help me!



CameraMAN
23-10-15, 11:43
bai frate azi cand am incercat sa intru pe steam imi zicea intr-una parola incorecta eu stiu ca e parola corect ca de e foarte usoara si nu ai cum sa nu o ti minte..
Cum fac sa imi recuperez steam
am intrat pe site la ei imi zice sa bag email si tot am 3 conuri pe email lowel si inca 2
Si ala cu lowelacs nu mai mil arata.. ce credeti ca s-a intamplat?

Royal
23-10-15, 11:46
ti-a aflat cineva parola sau stiu ca ti-a dat lowel recover la cont, adica si-a recuperat contul inapoi...

CameraMAN
23-10-15, 11:50
ti-a aflat cineva parola sau stiu ca ti-a dat lowel recover la cont, adica si-a recuperat contul inapoi...
Pe ce motiv eu i-am dat bani pe cont :(
Mda,foarte fain si daca afla cineva parola nu trebuia sa imi dea daia pe email (codu de confirmare.)?

Royal
23-10-15, 11:51
no, daca e un prieten care a mai fost pe contul tau sau ceva nu ii intrebuie cod de verificare deoarece acel PC ramane in baza de date a steam-ului si poate sa se logheze de cate ori vrea el

CameraMAN
23-10-15, 12:02
no, daca e un prieten care a mai fost pe contul tau sau ceva nu ii intrebuie cod de verificare deoarece acel PC ramane in baza de date a steam-ului si poate sa se logheze de cate ori vrea el
Nimeni nu imi stia parola si nu puteai sa o ghicesti doar apasand an-lea pe tastatura
Nu am intrat pe nici un pc inafara de al meu :|

-lovaras.
23-10-15, 12:08
eu unu nu am dat nici un recover.

amenintarea de atunci, a fost ca ma enervai.
+poza cu key, rlly ?=)) ala era gift=))
care mi l-a dat baiatu ala care vindea key-uri
ca si-a activat vreo 30 pin inv

CameraMAN
23-10-15, 12:32
ok hai dati tc s-a rezolvat.