PDA

View Full Version : Reclamatie Alexuxuxu



gabrielul
26-10-15, 19:52
► Nick CS: WaFFe
► Nick admin/player reclamat:AleXuXuXu
► Motiv: Abuz quit + ban.
► Dovezi (poze/demo): http://imgur.com/bLqpkow

Alex Catalin
26-10-15, 19:54
Ia spune dragul meu , pe ce motiv ti-am dat ban ?

gabrielul
26-10-15, 19:59
Aha nam voie sati dau ipu ?
SI daca eu iau unban siti dau quit si ban 1 zi ? ce zici ?
Nu am voie sa dau ipu tau ?
unde zice
Hai astept dovada unde scrie ca nam voie.

Alex Catalin
26-10-15, 20:07
Aha nam voie sati dau ipu ?
SI daca eu iau unban siti dau quit si ban 1 zi ? ce zici ?
Nu am voie sa dau ipu tau ?
unde zice
Hai astept dovada unde scrie ca nam voie.
Diferența dintre mine si tine este ca eu iau unban imediat ;) si dupa tot tu o sa iti iei ban respectiv -1
Dragul meu , nu trebuie sa scrie undeva ca nu ai voie sa imi dai ip-ul . Ip-ul meu este strict confidențial , inteligenta ta scazuta nu poate atinge acest punct de gandire?

gabrielul
26-10-15, 20:08
Eu te-am intrebat ceva.
Unde scrie ca nu am voie sa-ti arat ipu
I-a zi unde

Alex Catalin
26-10-15, 20:13
Tinere , este de la sine înțeles ca ip-ul nu se da oricui , mai ales pe chat, nu poti gandi asa ceva? Sau sa inteleg ca al tau creier nu face sinapse pentu a avea cateva legături in cap , pentru a gandi

gabrielul
26-10-15, 20:15
Inteleg dar zi cine a zis ca nu e voie
Imi dau si eu ipu si ce ?
Nam voie ? Am deci ..

Alex Catalin
26-10-15, 20:33
Ip-ul tau , problema ta
Ip-ul meu problema mea !
Daca tu vrei sa ti-l dai pe al tau ma doare pe mine undeva.. dar cu ce drept imi dai tu mie ip-ul?
Si sa inteleg dupa ata logica mareata , daca nu scrie nicaieri ca nu avem voie sa ne facem nevoile pe masa , asta înseamnă ca tu o faci ? Chiar aveți nevoie sa fiti dirijați la orice pas? Mintea voastra nu poate face diferența dintre ce este bine si ce este rau?
Penibil , chiar daca ai 12 ani ... lasi impresia ca ai mult mai putin .
Iti dau un sfat , lasa-te de jb si citeste codul bunelor maniere .

moxu112
26-10-15, 20:53
treaba sta in felul urmator.. acces la amx_last a fost special bagat doar celor cu grad mare,respectiv sef P, doar ca sa nu poata vreun asa zis HAKER sa il ia si sa dea flood pe IPul respectiv.
te rog sa il intrebi pe hanjerul daca nu ma insel, ce a patit el cand a pus IPul altuia in chat pe jb...
accesul la amx_last este strict pentru cei care vor sa dea ban IP. daca cineva vroia sa ii dea ban IP , putea sa il ia si singur, ca atata timp cat ai acces amx_addban ai acces si amx_last
din pacate pt tine , reclamatia este respinsa
topic closed