PDA

View Full Version : Reclamatii/avertismente.

jesemE
05-11-14, 15:54
Nu inteleg o chestie de ceva timp. De ce atunci cand un admin abuzeaza in draci ( SWAT ) ia 3 avertismente la 3 rec si la restul se spune "a luat -1" si nu se adauga puncte in continuare. Nu a abuzat in acel moment sau cum? Pana acum el merita remove mai mult decat intex. (parerea mea).</p>

Punct
05-11-14, 16:02
Da scuzati ca ma bag..dar swat ar trebui sa aibe slot ..la cate reclamatii are ...dupa cat am numarat eu doar pe prima pagina a reclamatiilor are 12 reclamatii....</p>

Linus @ AlphaCS
05-11-14, 16:24
:pro: <span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Nu stiu daca ajuta , dar eu dau Pro .</span></p>

<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Si eu stateam aseara si ma uitam pe forum cum <span style="color:#ffff00;">Moxu</span> dadea T/C la reclamatii , si ma uitam ( in special la reclamatiile lui SWAT ) cum scria '' a luat deja -1 '' , exact asa gandeam si eu ( ca tine Anonimo ) ... adica , reclamatie e facuta cu diferite motive , in diferite momente . Deci asta inseamna ca a abuzat in mai multe momente, nu ? Si pentru fiecare '' actiune '' abuzata , ar trebui sa fie sanctionat ... Acum nu stiu , <span style="color:#ffff00;">Moxu</span> face cum crede ...</span></p>

imported_TheLord
05-11-14, 17:09
I-am dat 3 -.</p>

jesemE
05-11-14, 17:27
Nu este problema neaparat la el, dar in general se intampla asa.</p>

#Krom.
05-11-14, 19:09
SWAT are politist momentam.Eu propun sa il diminutivati de tot! Ne jucam azi jb linistiti runda god mode T@Ygunn simon se gaseste fraieru sa intre si sa ii dea kick lu t@y cand sa-l banez a iesit.</p>

Lerrys
06-11-14, 11:46
Lord ar trebuii sa dai amx_minne lui RMX ala ca el sparge parole, vorbisem cu el pe skype

T@yGuuN
06-11-14, 14:17
Adevarat RMX este de vina a vazut ca nu poate lua admin si akm se foloseste de adminele altuia</p>

Queen Nai
06-11-14, 16:02
Ce sugaci,cum sa credeti ca copilul ala de 10 ani poate sa va sparga in cur?</p>

Iti dai seama,zice si el ca sparge parole ca sa isi bata joc de voi.</p>

Dar voi il credeti,bineinteles.</p>

Lerrys
07-11-14, 10:49
Eu am vazut copii de 9 ani care stiau sa dea flood. Deci nu e mare chestie un keylogger

jesemE
07-11-14, 16:54
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lerrys (Jamale)" data-cid="20266" data-time="1415350145">
<div>

Eu am vazut copii de 9 ani care stiau sa dea flood. Deci nu e mare chestie un keylogger</p>
</div>
</blockquote>

Root-ul se cumpara. Keylogger-ul se face.</p>

Queen Nai
07-11-14, 17:20
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lerrys (Jamale)" data-cid="20266" data-time="1415350145">
<div>

Eu am vazut copii de 9 ani care stiau sa dea flood. Deci nu e mare chestie un keylogger</p>
</div>
</blockquote>

</p>

</p>

Nu compara Rootul cu Keyloggerul.</p>

Pentru a da flood,te loghezi undeva,scrii cateva comenzi,bagi ip-ul respectivului si gata.</p>

Keyloggerul este mai complicat,nu doar pentru copii ca jaggerjack.</p>

jesemE
07-11-14, 18:02
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Facebook." data-cid="20397" data-time="1415373617">
<div>

Nu compara Rootul cu Keyloggerul.</p>

Pentru a da flood,te loghezi undeva,scrii cateva comenzi,bagi ip-ul respectivului si gata.</p>

Keyloggerul este mai complicat,nu doar pentru copii ca jaggerjack.</p>
</div>
</blockquote>

._. </p>

Hai sa-ti dau ceva pe mess. E o poza de 7mb.</p>

Strumf
20-11-14, 23:12
poate sa fie avertisment, dublu sau direct -1
:tc: