PDA

View Full Version : Bataita de joc.



busTed_
06-12-15, 19:33
Faceti ceva cu redirectionarea pe alt server, e ok, nu zic nu, dar serios coaie ? Ma conectez cand sunt 28/32 si tot pe ala ma baga, 4 sloturi pentru ce sunt ? Asta pe langa faptu' ca avem si 2 boti... Faceti redirectionarea cand e jb-ul full 32/32.

RMV.
06-12-15, 19:56
Exact Baaaa

Rowst
06-12-15, 19:59
E ok si cu redirectionarea asta dar trebuie sa scriu connect ... de vro 3/4 ori si e cam enervant.
Ar fi bine sa se rezolve.

busTed_
06-12-15, 20:06
Am zis si eu ca e ok, dar sa se faca cand serveru' e full, nu la 28/32 tot pe ala sa ma bage.

Wolverine.
06-12-15, 20:07
:pro: - la 32/32 sa te redirectioneze

Alex-BuNu'
06-12-15, 20:09
Busted, probabil s-au conectat in acelasi timp alti playeri...

Zamolxis
06-12-15, 20:34
Am facut si eu un topic plm ..mi se intampla si mie!

Khajiit
06-12-15, 21:23
Sa ma pis pe serverul vostru de BB :D Muie BB.
Asta e server de JB si trebuie sa aveti respect pentru jucatorii care vor sa intre pe JB, nu pe BB shit.
:-q

gabrielul
07-12-15, 13:23
Khajiit usor cu bbu . Nu sti tu bb
Invata si o sa vezi ca iti va placea .
Si in plus de cand sa deschis bbu stau mai mult pe el ca e fain si e inca ;):)

Khajiit
07-12-15, 13:58
Muie bb :D
Mi se rupe mie Blood de Bb-ul vostru. Eu daca vreau sa intru pe JB inseamna ca mi se rupe efectiv pula de BaseShit-ul vostru. Sa pui sa se redirectioneze la 31/32 pt a ridica serverul mi se pare okay, dar sa pui la 28 de sloturi inseamna bataie de joc. Oricum, fura dreptul de a se juca lumea pe JB pentru un server de cacat. :D Opinia mea, sper sa va suparati, dar prea va bateti joc de serverul asta. :D

CameraMAN
07-12-15, 14:13
da asa mi se intampla si mie si ma oftica tare :@
Dezactiveaza lord redirectionare cine vrea sa intre pe bb sa intre cu dns nu redirectionat.

SergiuOfficial
07-12-15, 17:32
Daca va place asa mult jb'ul . Asteptati pana v-a conecteaza . Nu muriti ... ` Patesc si eu dar am rabdare ..

Royal
07-12-15, 19:39
khaljit limbajul te rog ca nu suntem pe camp aici.

TheLord
07-12-15, 21:19
Asa dupa infraction sa trecem la "discutia" care o purtati aici.
Redirectionarea este la 30 de jucatori. 28+2 boti = 30 (pentru aia mai prosti care inca nu si-au dau seama) .
Redirectionarea este facuta in asa fel in cat sa va treaca peste toate rahaturile voastre de cs-uri pe care aveti tupeu sa le numiti cs cu "anti" de aia va redirectioneaza dupa connectarea pe server ci nu direct la connect.
O sa bag sa redirectioneze la 31 playeri sa nu fie 30 + 1 slot pentru voi.
Deci cam asa o sa fie treaba 29 player + 2 boti , tot acelasi cacat este ori la 30 ori la 31.
Trece saptamana asta si o sa scot boti si redirectionarea ramane la 31 playeri ca totusi vine vacanta si nu isi au rostu boti la 32/32 .

Khajiit
07-12-15, 22:11
Asa dupa infraction sa trecem la "discutia" care o purtati aici.
Redirectionarea este la 30 de jucatori. 28+2 boti = 30 (pentru aia mai prosti care inca nu si-au dau seama) .
Redirectionarea este facuta in asa fel in cat sa va treaca peste toate rahaturile voastre de cs-uri pe care aveti tupeu sa le numiti cs cu "anti" de aia va redirectioneaza dupa connectarea pe server ci nu direct la connect.
O sa bag sa redirectioneze la 31 playeri sa nu fie 30 + 1 slot pentru voi.
Deci cam asa o sa fie treaba 29 player + 2 boti , tot acelasi cacat este ori la 30 ori la 31.
Trece saptamana asta si o sa scot boti si redirectionarea ramane la 31 playeri ca totusi vine vacanta si nu isi au rostu boti la 32/32 .

Puteai face asta de prima data, dar tu pui interesele pe unul. Gandeste-te ca serverul asta are o vechime destul de mare si nu trebuie sa te risti inutil sa-ti pierzi jucatori pentru un server care maine poate disparea. Gandeste-te ca unii jucatori s-au panicat crezand ca JB s-a inchis din pricina dorintei tale de a face popular BB. Poti sa incerci sa faci un switch de xred pe ambele servere, gen cand e full BB sa vina pe JB si invers. Oricum, gandeste-te ca serverul nu e asa de full incat sa-ti permiti sa pui redirect de la 30. Si botii te ajuta noaptea la rank, deci sunt buni. Poti anunta si tu inainte fraierii de pe JB ca se pune xredirect pt sprijin, ca sa nu te mai trezesti ca ma iau de serverul tau sau al cui o fi si sa evitam sa apara Royalcanish sa-mi spuna ca nu-s pe camp aici, in conditiile in care dati dovada de "durere" in pl prin modul vostru de a face lucrurile sa mearga. Eu nu ma iau de nebun de voi, incerc pe cat posibil, prin sfaturi, sa ridicam comunitatea, dar vad cu stupoare ca preferati imaturitatea si bataia de joc. Whatever, eu tot pe jb joc =]], doar putin respect pentru oamenii de pe JB cer, ca dateaza si ei de mult timp si incearca fiecare sa ajute cumva.
Salutari.

TheLord
07-12-15, 23:38
Puteai face asta de prima data, dar tu pui interesele pe unul. Gandeste-te ca serverul asta are o vechime destul de mare si nu trebuie sa te risti inutil sa-ti pierzi jucatori pentru un server care maine poate disparea. Gandeste-te ca unii jucatori s-au panicat crezand ca JB s-a inchis din pricina dorintei tale de a face popular BB. Poti sa incerci sa faci un switch de xred pe ambele servere, gen cand e full BB sa vina pe JB si invers. Oricum, gandeste-te ca serverul nu e asa de full incat sa-ti permiti sa pui redirect de la 30. Si botii te ajuta noaptea la rank, deci sunt buni. Poti anunta si tu inainte fraierii de pe JB ca se pune xredirect pt sprijin, ca sa nu te mai trezesti ca ma iau de serverul tau sau al cui o fi si sa evitam sa apara Royalcanish sa-mi spuna ca nu-s pe camp aici, in conditiile in care dati dovada de "durere" in pl prin modul vostru de a face lucrurile sa mearga. Eu nu ma iau de nebun de voi, incerc pe cat posibil, prin sfaturi, sa ridicam comunitatea, dar vad cu stupoare ca preferati imaturitatea si bataia de joc. Whatever, eu tot pe jb joc =]], doar putin respect pentru oamenii de pe JB cer, ca dateaza si ei de mult timp si incearca fiecare sa ajute cumva.
Salutari.
A mai fost bagat xred de multe ori , nici atuncea nu a fost anuntat nimeni ci stiau toti.
Ce rost are sa fac un topic daca de exemplu Nenea Gigi de pe camp intra pe server direct si nu pe forum?
+ ca oricine observa ca prima oara il baga pe jb dupa de acolo isi ia xred pe bb.
Mai rezistati sapt asta dupa o sa fie xred de pe bb pe jb dar sa nu va plangeti dupa de 32/32 si ca nu aveti loc.
Switch, bb nu e full daca xredu nu e de pe jb. Daca as baga si acolo xred ar merge de pe jb pe bb dupa inapoi si tot asa pana isi ia ban pentru 15 retry.
Redu de la 30 playeri a fost bagat din neatentie , mereu a fost la 31 deci nu va panicati asa. Iara e de la 31 , inca o saptamana si scapati.

mRn|N1ke.
08-12-15, 18:50
O sa se rezolve

Strumf
10-12-15, 10:46
la 31/32 redirectioneaza
:tc: