PDA

View Full Version : Reguli reclamatii!



jesemE
07-11-14, 20:52
Deci jur ca daca mai vad pe unul ca posteaza pro/contra la reclamatii ii caut toate posturile de la sectiunea respectiva si-i dau warn pana il baneaza forumul. Mai mult de jumatate din posturile unora sunt facute la reclamatii si dupa faceti cerere sv admin. <span style="color:#ff0000;">CITITI INCA ODATA REGULAMENTUL</span> si daca va da voie sa postati voi parerea voastra, eu cer remove pe forum.</p>


</p>


Sper ca macar acum sa va uitati aici si sa nu mai postati anapoda, ca ne suparam si il pun pe beni sa va sparga-n cur.</p>


Daca acolo cand va zic la reclamatii sa nu mai postati, va doare-n basca macar aici astept sa cititi. Sper sa fi fost suficient de clar pentru toata lumea.</p>

Linus @ AlphaCS
08-11-14, 08:41
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="20530" data-time="1415389963">
<div>


</p>


</p>


si il voi suge pe beni.</p>


</p>
</div>
</blockquote>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Buna asta :))))))))) .</span></p>

FiNNNuTzu.
08-11-14, 23:17
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="20530" data-time="1415389963">
<div>


si il voi suge pe beni.</p>


</p>
</div>
</blockquote>


Best faza :)))))))</p>

jesemE
09-11-14, 10:55
Saracia n-are ce face =)).</p>


L-am desconstipat.</p>

Lerrys
10-11-14, 12:28
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="21290" data-time="1415526933">


Saracia n-are ce face =)).

L-am desconstipat.</p></blockquote>
"Maturule" , eu am pus la inceputul reclamatiei regulamentul si tot dupa ei faceau. Sunt copii sub 13 ani ce sa le faci.

#Krom.
10-11-14, 17:09
Da si mie mi sa parut ciudat la reclamatii dadeau ca spartii pro si contra si am intrebat odata bai frate ce pana mea de cand se da pro/contra la reclamatii si vin ei cu reply din totdeauna s-au dat wtf ar merita ban pe forum cel putin o saptamana.</p>

T@yGuuN
10-11-14, 17:26
Ba nu inteleg un lucru normal nu are avea voie nimeni sa posteze la reclamati doar cei care sunt reclamati bineinteles si cel care a reclamat in fine atunci ce sa mai spunem de pro/contra dar daca toti faceti asa ma apuc si eu de postet la reclamati ca nu imi strica niste posturi si asa vreau moderator pe forum!</p>

Facebook
12-11-14, 18:35
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="20530" data-time="1415389963">
<div>


Deci jur </p>
</div>
</blockquote>


</p>


</p>