PDA

View Full Version : Sugestie Categorie



Catalin.
22-12-15, 20:31
Nume: Catalin.
Prounere: Sa adaugam Hearthstone la Resurse & Suport Tehnic
Poze(daca este cazul): nu
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: pai se pot castiga bani din asta. playerii pot intra in competitii gratis unde se castigat bani in Paypal.
Hearthstone-ul devine un joc din ce in ce mai jucat si mai popular, si membrii pot invata cum se joaca, si pot intra in aceste competitii gratis unde se castiga bani.

Primele 3 cele mai vizionate jocuri in acest moment


League of Legends
109,503 viewers

Counter-Strike: Global Offensive
86,894 viewers

Hearthstone: Heroes of Warcraft
83,333 viewers
Heartstone-ul este constant in primele cele mai vizionate jocuri pe twitch, si poate creste!.


Stiu ca am mai propus asta, dar de data asta va pot invata cum sa faceti bani din Heartstone.
Inainte de a zice "Este propus de catalin deci dam contra, cititi ce scrie mai sus.

Site de pe care se pot face bani: https://strivewire.com/tournaments/hearthstone

jesemE
22-12-15, 21:01
Daca gasesti si oameni care sa modereze, pro....

Catalin.
22-12-15, 21:03
eu si angel putem modera si inca o persoana care stie.
noi ne jucam de ceva timp

moxu112
22-12-15, 21:04
da sunt de acord. facetio

TheLord
22-12-15, 21:06
Joaca robi heartstone poate se ofera el sa modereze, sau cine vrea dintre voi daca va pricepeti. Si dai dracu de bani, hai sa ne axam pe cat mai multe jocuri sa ajungem cat mai sus.

Royal
22-12-15, 21:13
Joaca robi heartstone poate se ofera el sa modereze, sau cine vrea dintre voi daca va pricepeti. Si dai dracu de bani, hai sa ne axam pe cat mai multe jocuri sa ajungem cat mai sus.
un cacat ca nimeni nu isi da interesul
pro faceti categoria, mi-l descarc si eu pe tel sa vad ce si cum

Catalin.
22-12-15, 21:17
ma apuc dupa ce termin meciul de lol.

moxu112
22-12-15, 22:40
categoria e in lucru, deci e ok. daca nu aveti ce face, faceti la un fel ca oamenii sa adore jocul asta . cine aduce 30 de insi activi pt jocul asta, primeste 2 luni vip forum. bafta
:tc: