PDA

View Full Version : Reclamatie KillerElite & PREDATOR.ALPHACS.RO



gabrielul
28-12-15, 12:49
Username-ul tau : BlOoD.
Gradul tau pe forum : Server Moderator.
Numele Moderatorului : KillerElite-_- si serverul PREDATOR.ALPHACS.RO
Nemultumirea : Deci sa va zic : Killer a inceput amu sa vina pe rs ca vede ca am dat boost si face reclama CONNECT PREDATOR.ALPHACS.RO Si ca ne da muie . Astept sanctionare ;)
Dovada ( link de la postul respectiv ) : http://www54.zippyshare.com/v/syF8o7DP/file.html si http://imgur.com/a/cvgrh
Data : 28 decembrie 2015 ora 12:35

KillerElite
28-12-15, 12:53
1 . Verifica ip-ul sa vezi ca nu sunt eu :)) .
2 . Nu este vina mea daca playerii dp Predator(care vor sa-l ridice) fac reclama... din partea mea executa-i,dar eu n-am fost si nu poti da vina pe mn din moment ce sv nu e al meu,ci a lui ano,iar ano a lasat PC aprins si a plecat cu bicla...
3. Cius.

Lord d i m a
28-12-15, 12:57
1 . Verifica ip-ul sa vezi ca nu sunt eu :)) .
2 . Nu este vina mea daca playerii dp Predator(care vor sa-l ridice) fac reclama... din partea mea executa-i,dar eu n-am fost si nu poti da vina pe mn din moment ce sv nu e al meu,ci a lui ano,iar ano a lasat PC aprins si a plecat cu bicla...
3. Cius.

Păi stai așa bă valoare, că este o neînțelegere la mijloc. Eu am văzut că pui tu playerii să intre pe rs să facă reclamă, chiar așa de orfan ești încât nu poți să trăiești fără reclamă? DAi boost, faci reclamă dar nu pe aceeași comunitate și fix pe rs :) eu crecă totuși nu au făcut ei de bună-voie, dacă mai prind că mai face reclamă cer demote la categorie, e și serveru meu, deja ai o reclamație tot despre rs, vezi că ești cam șmecher, și vezi ușor băi țânțarule

gabrielul
28-12-15, 12:58
Serios ?
http://imgur.com/JUsWQzJ ;)

A B E L L H O T U STEAM_0:0:748821202 79.113.75.100
Aha faina minciuna

KillerElite
28-12-15, 13:00
1. Daca vrei sa ma jignesti , n-ai decat , se vede ca asa te-or invatat ai tai..
2. Nu am pus nici un player sa faca reclama
3. Ceri demote la Predator ? =)))))))))

@EDIT : Blood , dragula , arata-mi unde ti-am facut reclama :) .. dupa cum vad e doar Dani>mocanu .. verifica IP la cel care ti-a fac reclama...Si te rog eu verifica logul unde ti-a facut Abell reclama ;)

Royal
28-12-15, 13:02
daca imi aduci o poza cu io-ul lor din cs 1.6 nu un copy paste le dau remove

gabrielul
28-12-15, 13:03
Esti pe lista de interzisi ;)
+ Ca nu mint eu ;)
Se vede ca iti este ciuda ca nu mai ai rs-ul...

@EDIT : http://imgur.com/TSrdyHt :

Royal
28-12-15, 13:04
vreau si o poza ca sa le pot face ceva, altcumva nu pot

Lord d i m a
28-12-15, 13:05
1. Daca vrei sa ma jignesti , n-ai decat , se vede ca asa te-or invatat ai tai..
2. Nu am pus nici un player sa faca reclama
3. Ceri demote la Predator ? =)))))))))

@EDIT : Blood , dragula , arata-mi unde ti-am facut reclama :) .. dupa cum vad e doar Dani>mocanu .. verifica IP la cel care ti-a fac reclama...Si te rog eu verifica logul unde ti-a facut Abell reclama ;)

Bă ratatule tu faci confe pe skype și zici să facă x reclamă pe rs? Demote dacă nu știi este eliminarea unei categorii dacă asta e primu tău forum în care ești moderator e clară treaba. Nu mai fi așa de stresant și termino cu pica asta, eu nu ameninț, atât îți zic, să mai văd o reclamă pe rs că te-ai dus și tu și ano și nu mă refer la remove, o să vezi, eu mă chinui să fac serveru calumea și vine un orfan și face reclamă nu?

EDIT: Am ajuns să te ameninț, un copil de 11 ani, mă simt detașat dar asta e :)

KillerElite
28-12-15, 13:07
Blood,ai dat poza aia,da? Arata si poza cu IP-ul meu unde fac reclama,nu ca imi arati 2 conturi diferite!

gabrielul
28-12-15, 13:11
Bun ba , nu e acelasi ip da ti-ai trimis niste supusi sa faca reclama.
Apoi bun ba daca asta vrei asta o sa fac vrei sa fac si eu reclama la tine nonstop? NU fac ca nu sunt tigan cum ma consideri tu cu ano.

Ano Original
28-12-15, 13:12
Ok,mi-a fost pomenit serverul,deci ma bag:
1. Eu am fost plecat pana afara,acum am revenit.
2. Am bagat pluginuri noi azi dimineata ,deci nu am avut timp de reclama respectiva.
3. Sunt 3-4 playeri interesati in dezvoltarea acestui server si indirect acestui mod ,deci nu raspund de nicio reclama.
4. In poza cu IP apare numele de abel hotu nush ce,iar in aia cu reclama apare un Dani Mocanu si un sugi...
Da ip-ul si lu Dani Mocanu si lu sugi

Bun ba , nu e acelasi ip da ti-ai trimis niste supusi sa faca reclama.
Apoi bun ba daca asta vrei asta o sa fac vrei sa fac si eu reclama la tine nonstop? NU fac ca nu sunt tigan cum ma consideri tu cu ano.
Ti-am mai spus,nu raspund de ei! Le dai ce vrei(minne,quit,spank...etc.) ,nu-mi pasa cat timp nu am facut nimica.

Royal
28-12-15, 13:13
closed revin cu o decizie
voi da eu edit

Royal
28-12-15, 13:22
ok, nu inteleg ce cautai tu killer in acelasi timp pe server cu acel ''dani mocanu'' care spama si injura cu serverul vostru, sincronizare perfecta nu? log-urile le dau dreptate lui maffw si blood, acuma revenind la decizie
vroiai sa vezi cum face reclama banuiesc si poate ii dadeai si lui un grad pe serverul tau nu? daca va mai prind cu magarii si reclame pe serverele din comunitate zburati si voi si serverul vostru predator, nu imi pasa cat mai donati sau nu.
pana consider ca meritati gradele inapoi stati server mod si daca mai vad alte magarii diret ban permanent si afara.
blood, maffw daca mai vedeti reclame imi lasati pm sau pe profil si va rezolv :)
locked.

Royal
28-12-15, 13:23
ok, nu inteleg ce cautai tu killer in acelasi timp pe server cu acel ''dani mocanu'' care spama si injura cu serverul vostru, sincronizare perfecta nu? log-urile le dau dreptate lui maffw si blood, acuma revenind la decizie
vroiai sa vezi cum face reclama banuiesc si poate ii dadeai si lui un grad pe serverul tau nu? daca va mai prind cu magarii si reclame pe serverele din comunitate zburati si voi si serverul vostru predator, nu imi pasa cat mai donati sau nu.
pana consider ca meritati gradele inapoi stati server mod si daca mai vad alte magarii diret ban permanent si afara.
blood, maffw daca mai vedeti reclame imi lasati pm sau pe profil si va rezolv :)
locked.