PDA

View Full Version : Propuneri server !!!



TheLord
05-01-16, 02:13
Deci aici vreau sa propuneti orice doriti sa modificam/adaugam pe server.
Orice bug detectat va rog sa il postati aici sa il rezolv cat mai repede.

Orice idee este binevenita . Ce vreau sa va mai intreb, daca vreti sa lasam acest sistem de RANDOM DAY la 3 runde , sau vreti sa bagam ca SIMON sa bage un day mereu.
Cu partea a 2-a este problema ca o sa dea mereu cineva DAY gen zombie/hns etc. dar daca alegeti aceasta varianta o sa implementez day-uri gen DUCK DAY/JUMP DAY/CELL DAY/GODMODE DAY, care practic nu fac nimic doar afiseaza numele lor in meniu + in hud (daca vreti asa fac asa).
Daca nu lasam random day si in cele 3 runde cand e simon day spuneti voi ex. "simon spune duck day" si dupa desigur puteti da si ex. "simon spune stop duck day"

Astept pareri cat mai repede sa rezolvam tot, orice bug detectat o scrieti aici !!

frz
05-01-16, 02:25
Mie unu nu-mi place cu day random, e mult mai smecher sa alegi tu ce day vrei, ma refer la urmatoarele day-uri sa fie implantate pe sv " duck day,jump day,cell day,godmode day,zomby day,hns day, o melodie dupa ce se termina runda asa de fun :D o sa mai vin cu ideei pe parcurs etc..

Moshu
08-01-16, 14:59
Propun mai multe mape de jb. Singura mapa faina este aia cu minecraft dar problema cea mai mare este ca muzica aceea este prea enervanta si nu poti auzi simon-ul si pur si simplu te plictisesti de ea. Eu am un site unde incerc orice fel de skin gamebanana. Deci propun sa incercati si sa implementati mape noi si frumoase http://csgo.gamebanana.com/maps/cats/7238

Claudiuq
30-01-16, 23:46
propun sa pune un link de cs go non-steam,sa pui hats ca pe la jb.alphacs.ro,skinuri de vip,o melodie la lr,dayuri gamemode day,paint ball day,gun day,gang day si ce mai iti vine in minte

poWerSource
10-02-16, 16:24
Propun sa se bage un day numit allah ahkbar day , toti sa aiba grenazi si sa se bage melodia asta pe parcursul dayu-lui https://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4

Keeps
01-08-16, 11:51
Propun ca creditele obtinute din omorarea CT/T sa fie salvate indiferent daca se schimba mapa sau iesi de pe server.

iDuck
07-08-16, 10:07
Da tot as vrea ca creditele sa fie Salvate e mai fain asa :D

GaBy2003
07-08-16, 10:41
Alte melodii la finalul rundei...si mai multe mape noi.. :D