PDA

View Full Version : Propunere Clanuri



Lord d i m a
07-01-16, 16:08
Propun ca pe comunitate să se facă o categorie, Clanuri Găzduite, motiv? Văd că deja cineva a făcut cerere dns war pentru mixuri.
Ar fi frumos sub Counter Strike să fie o categorie ”Clanuri Gazduite„ Unde să conțină , Cerere inscriere clan ( unde poate cineva să vină cu clanul în comunitate, un scurt model, să aibe posturi, vechime ș.a.m.d ) Clanuri Afiliate/Gazduite ( unde vor fi afișate toate clanurile ) și cam atât. Sper că înțelegeți ce vreau să zic, dacă nu aduc și ceva exemple.
Model cerere inscriere clan:

Nick:
Vârstă:
Clan+TAG: #ACS ; Nick #ACS (exemplu)
Membri(minim x): -- Aici să fie un număr minim de 3, pentru că dacă va fi doar 1-2 (liderii) nu ar avea rost, ar fi clar că nu va fi activitate la clan.
Lideri:
Categorii Dorite: Regulament/Anunturi/Staff/Cerere Recrutare,Iesire/Provocari/Victorii ș.a.m.d.
de aici continuați voi modelu dacă mai vreți să adăugați ceva la el.

Și mă rog, ar fi frumos, dacă e și dns-u acceptat se pot organiza și antrenamente, war-uri. Deja văd contra pentru că ar fi o tâmpenie pentru unii, dar gândiți logic dacă am avea server de war să nu avem și clanuri? Ăsta ar fi scopu serverului.

Aldu.
07-01-16, 16:16
eu sunt :pro:

Ulquiorra
07-01-16, 16:18
:pro: sunt de acord eu am facut cerere dns war.alphacs.ro acuma astept sa schimbe portu din 28015 in 27015 clanurile ar fi o ideie buna dar sa fie doar un clan cum era inainte pe anzo doar clanu forumului ex: uLq. # ACS

jesemE
07-01-16, 16:22
:contra: am mai avut si server, si categorie, si era folosita doar pentru posthunt de tip : Caut membru clan, bump bump bump, tu nu esti bun, bump.
1.6 nu mai este asa jucat ca inainte, deci clanuri gasiti canci.

Lord d i m a
07-01-16, 16:25
:contra: am mai avut si server, si categorie, si era folosita doar pentru posthunt de tip : Caut membru clan, bump bump bump, tu nu esti bun, bump.
1.6 nu mai este asa jucat ca inainte, deci clanuri gasiti canci.

Și nu se poate interzice? Tu te referi că vor face ei topicuri la clan cum că caută membru? De aia am și zis dacă vor face cerere să aibe un număr de membrii, cum ar fi 3-5 și să lase reply ”Prezent„ sau numele care îl va avea în clan, mă rog, cei care vor face dublu cont va avea ban, eu zic că ar fi fost destul de normal.

Aurelian
07-01-16, 16:38
:pro:
merita ma gandeam eu la asta

Rowst
07-01-16, 16:49
de ce nu ? :pro:

Fixion.
07-01-16, 17:04
Inutil , nu ajuta cu nimic , puneti-va ce nume vreti voi nu avem nevoie de "clanuri" care ne difera prin prefixe sau sufixe.

Ulquiorra
07-01-16, 17:09
Inutil , nu ajuta cu nimic , puneti-va ce nume vreti voi nu avem nevoie de "clanuri" care ne difera prin prefixe sau sufixe.
Ba asta e pentru aia care joaca cs nu pentru designeri care stiu doar sa dea tc la topicuri ;) mai bine nu te baga pentru +1

LNd #
07-01-16, 17:37
:pro: o idee buna. Credeam ca are deja forumu aceasta categorie..

GraNNiNi.
07-01-16, 18:56
Ba asta e pentru aia care joaca cs nu pentru designeri care stiu doar sa dea tc la topicuri ;) mai bine nu te baga pentru +1rekt =))

On: o idee buna . ar merge o bataie intre clanuri.

xeleron
07-01-16, 19:10
Care clanuri ? nu vad.
O sa se faca 2-3 clanuri odata ce categoria este creata, merge treaba cateva zile si apoi pauza.. + ca aveti nevoie de server.

Nu merita.
:contra:

NARUTO69
07-01-16, 19:19
Care clanuri ? nu vad.
O sa se faca 2-3 clanuri odata ce categoria este creata, merge treaba cateva zile si apoi pauza.. + ca aveti nevoie de server.

Nu merita.
:contra:

am facut eu si ulquiorra cerere dns deja . :|

Ano Original
07-01-16, 19:30
:pro: ca sa mpara raptoru

Fixion.
07-01-16, 19:34
Mai bine sa dau topic closed decat sa fac server ca un amarat si sa frec menta facand mai multe posturi acolo si dupa sa nu am grija deloc de el , inutila propunerea o mai spun o data , faceti-va ce vreti cu nick-urile.

xeleron
07-01-16, 19:39
am facut eu si ulquiorra cerere dns deja . :|

Bun.
Si sunteti in stare sa va ocupati?
Sunteti in stare sa tineti un war ?

Ph3n0m3n@L
07-01-16, 20:20
:contra:
Ce sa faceti cu clanurile pe cs 1.6? :)) Jucati 1-2 meciuri de distractie si dupa ramane categoria in paragina.
Deschideti-va fratilor server cs:go mod competitiv, si faceti acolo clanuri si jucati.

Zamolxis
07-01-16, 20:20
:pro:
Este o idee buna deoarece o sa fie fun!

ReForce
07-01-16, 21:10
:pro: Mere

Lord d i m a
07-01-16, 21:20
Dacă nu avem clanuri în comunitate în care să facem provocări, să vedem care e cel mai stabil, ce rost ar mai avea să avem server de war? Nu înțeleg. A dat un administrator contra, au dat toți, mă mir că mai văd pro-uri de la alții, măcar ați dat o șansă la ăștia care vor acum să organizeze war-u? Nu știu sigur dacă mă voi băga, vorbesc cu asmo și ulq dar dacă e așa va fi o categorie la clan numită ”Antrenamente„ & ”Provocări„ unde va fi un model, unde va fi o oră exactă(când va avea un antrenament clanul x, sau o provocarea clanul x cu y) și dacă poate unul dintre noi vom organiza. Vedem acum ce iese.

-lovaras.
07-01-16, 21:59
au mai fost propuneri de astea, nu s-a tinut nimeni de ele...

Ulquiorra
08-01-16, 08:15
Mai bine sa dau topic closed decat sa fac server ca un amarat si sa frec menta facand mai multe posturi acolo si dupa sa nu am grija deloc de el , inutila propunerea o mai spun o data , faceti-va ce vreti cu nick-urile.
Taci ma tear** tu crezi ca eu deschid server si o categorie de clanuri ca sa fac post hun da sau ca o sa am mai multe posturi ca tine ia zi nici de designer nu esti bun faci un avatar odata la 2 ani si ala dea pul* si mai rau vai de capu tau.


Bun.
Si sunteti in stare sa va ocupati?
Sunteti in stare sa tineti un war ?

Da suntem in stare sa tinem un war si sa ne ocup de tot.

naMe Official
08-01-16, 10:05
contra
e o prostie si cum a zis gla1veN. a fost si nu s-a tinut nimeni de ele

Lord d i m a
08-01-16, 13:19
bă cum am zis ați dat o șansă la ăștia care vor? Voi face și eu parte din server și dacă e le organizez tot eu că nu e greu să stau o oră sau o mapă cât țineți voi mixu.Dacă aveam tot eu grijă prima oară nu mai veneam cu propunerea. Atâta timp cât serveru va fi în comunitate mă voi ocupa de el.

@wTc FAVOR? MORRRR Băi ăsta știi ce înseamnă favor? :))))

wTc lEvEnTe
08-01-16, 14:15
:contra: :contra: :contra:
O idee banala ar fii groaznic lumea ar face mai mult favor !

Cosmin F.
09-01-16, 01:10
:contra:
Doar pentru ca a mai post pe anzo un server de mix-uri (daca nu ma insel) si se organiza un mix o data la 2 sapt -> inutil adica

Kaleb
09-01-16, 06:38
:pro: Pentru ca eu am clan si pot sa fac mixuri
Eu nu cred ca ar fi inutila o sectiune .

Citadel
09-01-16, 13:05
pro. sa incercam ca proba.

Lord d i m a
09-01-16, 18:32
Acum să vedem și cât rămâne serveru în comunitate, ei nici vechime de un an nu au, acum nici nu vreau să faceți categorii aiurea,rămâne la decizia voastră, îmi e indiferent.

NARUTO69
09-01-16, 18:49
:contra: :contra: :contra:
O idee banala ar fii groaznic lumea ar face mai mult favor !
Tot nu inteleg ce are favoru aici . :|

MONK.
14-01-16, 17:14
:pro: Cred ca pot da pro nu?

MONK.
08-02-16, 20:24
User is banned.Nush daca se mai i-a in considerare asta dar hai cu tece
Sorry ca.am.dat dublu post dar.nu am.stiut ca am mai postat odata.Stergeti postul