PDA

View Full Version : Sugestie gogo



M@sT3r.
01-10-14, 18:04
<ul> <span style="color:rgb(0,128,0);">Nume: gogo</span>
<span style="color:rgb(0,128,0);">Prounere: Sa fie facute aceste 2 categorii la suport tehnic pentru : Samp , 1 pt minecraft </span>
<span style="color:rgb(0,128,0);">Poze(daca este cazul): </span>
<span style="color:rgb(0,128,0);">Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Fiecare detinator de server , poate cere ce are nev , poate lua mape , poate lua skinuri ..</span>

[/list]

ThunderJB
02-10-14, 07:44
La minecraft sa zicem pro, la samp comtra.

Cristian2
02-10-14, 11:32
1. Nu meriţi moderator deoarece nu respecţi nişte cerinţe de făcut o sugestie.</p>


2. Contra la ce ai spus tu.</p>


</p>


Eu propun astfel, numele acelei categorii (Suport Tehnic) să fie schimbat în "Resurse" şi să se mai facă o categorie pentru SAMP, iar acolo să se posteze resurse şi altele.</p>

M@sT3r.
02-10-14, 14:53
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Cristian" data-cid="2447" data-time="1412242336">
<div>


1. Nu meriţi moderator deoarece nu respecţi nişte cerinţe de făcut o sugestie.</p>


2. Contra la ce ai spus tu.</p>


</p>


Eu propun astfel, numele acelei categorii (Suport Tehnic) să fie schimbat în "Resurse" şi să se mai facă o categorie pentru SAMP, iar acolo să se posteze resurse şi altele.</p>
</div>
</blockquote>


</p>


</p>


1. cum adica nu merit moderator? Si esti sigur ca nu respect cerintele pentru sugestii?</p>


2. Daca o iei asa. Dami tu addonsuri,pluginuri,mape de minecraft+samp</p>


</p>


Daca tot nu vr sa fie facuta aceasta categorie</p>


Hai dami-le</p>

jesemE
02-10-14, 14:57
Nu exista addons de mc... Ma rog, eu sunt pro.</p>

RECORD's
02-10-14, 15:03
Pentru minecraft nu trebe :) dar la samp trebe deoarece sunt multe moduri gamemode-uri etc</p>

Cristian2
02-10-14, 15:31
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="gogo" data-cid="2484" data-time="1412254385">
<div>


1. cum adica nu merit moderator? Si esti sigur ca nu respect cerintele pentru sugestii?</p>


2. Daca o iei asa. Dami tu addonsuri,pluginuri,mape de minecraft+samp </p>


</p>


Daca tot nu vr sa fie facuta aceasta categorie</p>


Hai dami-le</p>
</div>
</blockquote>


Sincer, nu ştiu dacă este de la răceală, sau de la ce am citit ce ai spus. Pur şi simplu mi s-a făcut scârbă când am citit ce ai scris.</p>


</p>

</p><blockquote class="ipsBlockquote">Titlul topic-ului trebuie sa fie de genul Sugestie "Nume Sugestie".</blockquote>


"Nume Sugestie"! Adică trebuie să treci numele sugestiei, nu nick-ul tău de pe forum.</p>


Eu n-am spus nimic de minecraft, am spus clar ca ar mai trebui o categorie de samp.</p>


Să-ţi dau eu resurse pentru samp sau minecraft? Amice, există google, sau dacă eşti deştept (ai dovedit deja că nu eşti), te descurci şi fără google.</p>

M@sT3r.
02-10-14, 16:11
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Cristian" data-cid="2493" data-time="1412256710">
<div>


Sincer, nu ştiu dacă este de la răceală, sau de la ce am citit ce ai spus. Pur şi simplu mi s-a făcut scârbă când am citit ce ai scris.</p>


</p>


</p>


"Nume Sugestie"! Adică trebuie să treci numele sugestiei, nu nick-ul tău de pe forum.</p>


Eu n-am spus nimic de minecraft, am spus clar ca ar mai trebui o categorie de samp.</p>


Să-ţi dau eu resurse pentru samp sau minecraft? Amice, există google, sau dacă eşti deştept (ai dovedit deja că nu eşti), te descurci şi fără google.</p>
</div>
</blockquote>


</p>


Stiu ca exista google</p>


Dar pe acest site gasesti toate kkturile :|</p>


Si daca este suport tehnic , trebuie sa fie pentru toate serverele suport ,nu doar pt cs</p>


Uite eu de exemplu vroiam sa fac un server de samp cu cineva</p>


El nu are gamemode. Si mi-a zis mie sa ii fac rost de 1. De unde sa il iau?</p>


Pe google daca caut imi da toate kkt-urile. Eu vr 1 functional si bun. nu ....</p>

Skizzo
02-10-14, 16:17
Pro

SkepT
03-10-14, 22:11
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Cristian" data-cid="2447" data-time="1412242336">
<div>


1. Nu meriţi moderator deoarece nu respecţi nişte cerinţe de făcut o sugestie.</p>


2. Contra la ce ai spus tu.</p>


</p>


Eu propun astfel, numele acelei categorii (Suport Tehnic) să fie schimbat în "Resurse" şi să se mai facă o categorie pentru SAMP, iar acolo să se posteze resurse şi altele.</p>
</div>
</blockquote>


</p>


TC.</p>


</p>


Sa imi trimita cineva PM cu sub-forumurile care sa fie pe categoria SAMP. (nu prea ma dau eu in vant dupa SAMP).</p>