PDA

View Full Version : Reclamatie Designeri [REZOLVAT]



Ryu
15-02-16, 19:30
Username-ul tau : Ryu
Gradul tau pe forum : Administrator
Numele Moderatorului :wTc lEvEnTe SkyWalkerNO1 Traficant Ano Original Scorpion. RaptorDigital. GraNNiNi.
Nemultumirea : Habar nu au sa modifice 1 gif.
Dovada ( link de la postul respectiv ) : Catalin. (http://alphacs.ro/showthread.php?36288-Cerere-Avatar) si a mea (http://alphacs.ro/showthread.php?36843-Cerere-Avatar-Ryu)
Data : 15.02.2016

Eu Am dat Pm la toti Designeri sa se uite la cereri a venit minunatul
SkyWalkerNO1 Cu total altceva eu ii spui scrisul sa se miste ca in avatarul meu el pune static eu ii spun culoarea ca in avatarul meu adica Ryu sa fie cu cyan el pune albastru , eu spun clar sa nu se adauge efecte el pune efecte


Catalin sta cu cererea deschis d pe data de 4.02.2016 , Si va sta mai mult Ori gasiti niste designeri calumea ori sa zboare astia .
Sa ma joc si eu in ps si sa fac imagini care tremura si statice stiu :) Mai greu cu giful si giful asta a fost facut de mine acum 1 an

Ano Original
15-02-16, 19:42
Reclamatie designeri -_- ...realizezi ca daca ne/ii scoti,nu mai ai staff la design,nu?
Avem si noi vietile noastre,ne ai dat pm azi,eu azi n am ajuns acasa,acum is la un restaurant cu colegii ,inca n am ajuns acasa azi.
Sincer,un gif e banal sa editezi,il deschizi cu photoshop,creezi folder in care pui toate layerele,iar apoi dai canvas size,setezi dimensiunile,si apoi editezi ce doresti/adaugi efectele dorite.
Na,ti-am demomstrat ca stiu :).
Iti fac cand ajung acasa sau maine,vad.

Ryu
15-02-16, 19:47
Reclamatie designeri -_- ...realizezi ca daca ne/ii scoti,nu mai ai staff la design,nu?
Avem si noi vietile noastre,ne ai dat pm azi,eu azi n am ajuns acasa,acum is la un restaurant cu colegii ,inca n am ajuns acasa azi.
Sincer,un gif e banal sa editezi,il deschizi cu photoshop,creezi folder in care pui toate layerele,iar apoi dai canvas size,setezi dimensiunile,si apoi editezi ce doresti/adaugi efectele dorite.
Na,ti-am demomstrat ca stiu :).
Iti fac cand ajung acasa sau maine,vad.
Bun si daca esti atat de "Bun" si le stii pe toate catalin sta cu cererea de pe data de 4 :) El ? A fost o vancanta de o saptamana , sambata duminica dao drq de treaba! Nici in halu asta.
Te astept maine sau in seara asta.

Aurelian
15-02-16, 19:55
http://alphacs.ro/showthread.php?36266-cerere-banner
ryu si eu stau tot de 4.02.2016 pentru un banner a facut doar granini pana acum ...
scz ca ma bag

Ryu
15-02-16, 20:08
http://alphacs.ro/showthread.php?36266-cerere-banner
ryu si eu stau tot de 4.02.2016 pentru un banner a facut doar granini pana acum ...
scz ca ma bag
Nui problema poftim alta de pe data de 4 Ia zi Boss ce fac "Designeri tai de valoare?:)

Fixion.
15-02-16, 20:14
Altii care asteapta o saptamana pentru un avatar , iar tu nu poti sa astepti 24 ore , deabea ai facut cererea si hop TOTI DEZAIGNARII LA MINE LA CERERE , am vazut ca vrei sa iti fac avatar , daca tot te-ai apucat de photoshop cred ca poti si tu sa-ti faci propriul avatar, atat am avut de spus.

Ryu
15-02-16, 20:27
Altii care asteapta o saptamana pentru un avatar , iar tu nu poti sa astepti 24 ore , deabea ai facut cererea si hop TOTI DEZAIGNARII LA MINE LA CERERE , am vazut ca vrei sa iti fac avatar , daca tot te-ai apucat de photoshop cred ca poti si tu sa-ti faci propriul avatar, atat am avut de spus.
Ok si catalin sta de 11 zile cu cererea deschisa lafel si aurel E lege cu 24h ? Nu , iar daca avem designeri pe acest forum de ce sa nu ii folosim? ;) Gandeste ca nu esti planta

Ai gradul designer de ce? Pentru culoare? NU! Ci pentru a face creati;) sI in loc sa imi stergi mie mesajele mai bine apuca-te de treaba si pune mana si rezolva cererile;)

moxu112
15-02-16, 20:34
ano original, esti nesimtit, nu ne pasa de VIETILE VOASTRE FOARTE OCUPATE atata timp cat tiai asumat raspunderea sa te ocupi de design ok? toti avem treburi, toti avem vieti, dar pe langa vietile astea, neam asumat tot staful raspunderea de a avea grija de forum.
fiecare grad de aici e ca un job ok? daca nu te prezinti la job esti dat afara. acum o sa dau suspenduri la designerii care consider, si revin cu edit ~!
pana atunci mai postati aici. revin in 10 minute !

moxu112
15-02-16, 20:40
SkyWalkerNO1
Traficant
Scorpion.


in 2 saptamani astept sa imi dati mesaj pe profil daca mai vreti designer !!


ceilalti am vazut ca au mai postat si au raspuns la lucrari cat de cat !
deci pt moment cam atat
:tc:

Strumf
15-02-16, 20:42
Downloadeaza ps-ul si iti faci tu cum vrea muschiuletul tau, cel mai simplu. Un designer ++ la un avatar se ajunge si la 50 E si la banner se duce de la 100+..nici eu nu suport sa fac pentru altii avatare, semnaturi, etc..am propriul stil de a lucra, si cand termin lucrarea "nu-mi place", deci am lucrat ca prostul degeaba..cel mai simplu, down/cumperi ps, cauti tutoriale si iti uram succes.

PS: nu-ti sta nimeni sa-ti faca scrisul identic ca in avatarul tau, doar ala care ti-a facut avatarul poate sa modifice..

Ryu
15-02-16, 21:09
Downloadeaza ps-ul si iti faci tu cum vrea muschiuletul tau, cel mai simplu. Un designer ++ la un avatar se ajunge si la 50 E si la banner se duce de la 100+..nici eu nu suport sa fac pentru altii avatare, semnaturi, etc..am propriul stil de a lucra, si cand termin lucrarea "nu-mi place", deci am lucrat ca prostul degeaba..cel mai simplu, down/cumperi ps, cauti tutoriale si iti uram succes.

PS: nu-ti sta nimeni sa-ti faca scrisul identic ca in avatarul tau, doar ala care ti-a facut avatarul poate sa modifice..
1. Domnule strumf nu am spus sa fie identic dar daca eu vreau cyan el pune albastru?
2. Eu l-am facut layer cu layer
3. Si de ce sa il fac singur cand exista DESIGNERI? Raspunde si mie:)