PDA

View Full Version : Jb.Alphacs.ro



Alin - MDFK
14-11-14, 10:28
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:14px;"><span style="color:#a52a2a;">Am decis sa ma las de jb , pentru ca unii admini Sun niste inconpententi , azi ma cand ma jucam , eram simon , si am zis ca numai eu omor , lerrys sa dus si le-a dat arme vreo 2 runde , am dat si eu tot asa , apoi a zis o camnanda de genu " Toti in cusca mare " dar fara simon , doar eusi cativa playeri ne-am dat seama , si am apasat pe buron ca a fost comanda fara simon , Si dupa mi-au dat minne sau nu stiu ce , dar Acum nu mai imi merge pc de loc </span></span></span></p>


</p>


</p>


<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:14px;"><span style="color:#a52a2a;">Deci altfel spus , La revedere JB.ALPHACS.RO</span></span></span></p>

ShOaPtA
14-11-14, 10:33
Åžtii ce urasc cel mai mult? Oamenii ca tine!

Te laşi de JB pentru nişte chesti de astea, dacă vezi de ăştia reclamaţie şi gata, scăpam de ei!

Åži inplus mai faci ÅŸi "tam tam" pe chestia asta. Era nevoie de un topic?


Bye Bye!

Angel of Chaos
14-11-14, 13:02
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="ShOaPtA" data-cid="23400" data-time="1415957634">
<div>


Åžtii ce urasc cel mai mult? Oamenii ca tine!

Te laşi de JB pentru nişte chesti de astea, dacă vezi de ăştia<u> reclamaţie şi gata, scăpam de ei!</u>

Åži inplus mai faci ÅŸi "tam tam" pe chestia asta. Era nevoie de un topic?


Bye Bye!</p>
</div>
</blockquote>


Reclamatie reclamatie ... , dar si cand le faci primesc advertisment sau max -1 si dupa doneaza sau nush ce dreacu fac ei si le da accesele inapoi si dupa tot de ei dai pe server cu mai multa ura pe tine .. ca asa se intampla tu nu ai de unde sa sti pentru ca tu nu ai mai intrat pe server de ceva timp ...</p>

LamaIeEe
14-11-14, 14:56
<span style="color:#ffff00;"><span style="font-size:48px;"><span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Imi pare rau sincer. Poate ne vedem pe alte servare. Salut. </span></span></span></p>

T@yGuuN
14-11-14, 15:01
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="LamaIeEe" data-cid="23470" data-time="1415973365">
<div>


<span style="color:rgb(255,255,0);"><span style="font-size:48px;"><span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Imi pare rau sincer. Poate ne vedem pe alte servare. Salut. </span></span></span></p>
</div>
</blockquote>


:)) =))</p>


Ba nu ai ce face cand sunt uni tari in pla nu ai ce face!</p>


Si akm nush unde draqq ii gasteate lord pe asta dar a mai aparut unu Bucataru care vb de la tero cu voice :)) si inca unu nightcat sau nush cum care imi da kick cand le spun playerilor cum sa scrie pt hats :))) sau de reguli :))) doamne mare-tie gradina :))</p>

w1zZaRd
14-11-14, 15:12
Idea.... Pa pa daca vrei sa te lași ... Dupa revii iar

FiNNNuTzu.
14-11-14, 15:17
Mda frate.... Bafta..</p>

MiSt3R
14-11-14, 16:13
<span style="font-size:14px;">Daca voi ati face reclamatie la orice abuz, -1 si avertismentele se aduna si cu timpul nu vor mai avea aceleasi accese. Credeti-ma ca se vor cuminti, dar daca voi preferati sa plangeti in loc sa faceti ceva, nu aveti decat !</span></p>


</p>


<span style="font-size:12px;">P.S: Nu am eu timp, ca nu mai erau ei asa "smecheri" pe server. ;)</span></p>

SoriceLu
14-11-14, 16:21
<span style="color:#800000;"><span style="font-size:14px;"><span style="font-family:'comic sans ms', cursive;">papa :)</span></span></span></p>

jesemE
14-11-14, 16:47
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="T@yGuuN" data-cid="23472" data-time="1415973671">
<div>


:)) =))</p>


Ba nu ai ce face cand sunt uni tari in pla nu ai ce face!</p>


Si akm nush unde draqq ii gasteate lord pe asta dar a mai aparut unu Bucataru care vb de la tero cu voice :)) si inca unu nightcat sau nush cum care imi da kick cand le spun playerilor cum sa scrie pt hats :))) sau de reguli :))) doamne mare-tie gradina :))</p>
</div>
</blockquote>


Bucataru = Cosmin = Coco = Zeker.</p>


</p>


ON: De la minne nu ti se strica pc. Iti formateaza HDD, dar asta e altceva =)).</p>

Alin - MDFK
14-11-14, 17:33
Nu stiu ce mi-adat , dar oricum pe jb numai intru , dar raman in comunitate , va multumesc pentru posturile lasate

fnatic # B_91.
14-11-14, 19:04
Mane , imi pare rau ca gandesti ca un copic de 3 ani..</p>


Dute si cale batuta pentru asemenea motive s-au inventat reclamatiile..</p>

Diicot
15-11-14, 05:38
Dui naibi de nesimtiti.Am vazut cum face Lerrys , dar pana la urma vei reveni .Iti garantez.</p>

Lerrys
15-11-14, 10:35
Amx_minne iti buleste folderul in care ai cs-ul , il viruseaza(cred) si nu il poti sterge(deoarece se transforma in fisier corupt) doar daca formatezi PC-ul.(am incercat foarte multe software-uri de stergere si nimic , deci stiu)</p>


Eu am primit o data si nu mi-a stricat PC-ul doar ca nu puteam deschide cstrike si sa-l sterg.</p>


</p>


EDIT: Ce gura mare aveti pe forum. Ca pe server sunteti "ingerasi"</p>


</p>


P.S. Lord nu a vrut sa imi dea acces la amx_minne si amx_quit , deci nu am fost eu , si oricum stii ca eu nu exagerez cu comenzile de admin si va iert de multe ori cand gresiti.</p>


P.S.S. Posibil sa fi fost Baiatul Luneta sau Bucatareasa.</p>

*eT* Damage
15-11-14, 10:37
Ba îmi pare rau de tn sunt si uni buti pe server nu dau nume

T@yGuuN
15-11-14, 12:14
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Brian_t91" data-cid="23588" data-time="1415988287">
<div>


Mane , imi pare rau ca gandesti ca un copic de 3 ani..</p>


Dute si cale batuta pentru asemenea motive s-au inventat reclamatiile..</p>
</div>
</blockquote>


Esti un kkt nesimtit si imprastia daca gandesti asa!</p>


Bai tembelule am pierdut 1 player din cauza lui aia</p>

Facebook
15-11-14, 12:27
CACAO</p>


</p>


:tc:</p>
<div> </div>
<div> </div>
<div> </div>