PDA

View Full Version : Adminii ce-i noii..



DeRp.
22-03-16, 19:46
Scuzati-ma de off topic,dar am observat ca adminii cei noi au o multime de reclamati...dar ei nu-si remediaza problema si sunt si mai tari in gura....si la un moment dat te saturi frate sa te tot joci cu fraieri de astia care ameninta ca il are ca prieten Lord,Moxu sau pe Strumf etc....,bun aici fac referire strict la adminii ce-i noi :)

Cosmin F.
22-03-16, 23:07
Adminii cei noi*
Vad ca va puneti poze cu buci la avatar dar sa scrieti nu prea.
ON: Continua sa le faci reclamatii, doar asa poti sa le faci ceva ca aici e discutii server.

DeRp.
23-03-16, 06:38
Te deranjeaza ca nu am scris corect gramatical?

RMV.
23-03-16, 14:04
Asa se intampla mereu...cand doneaza un player desi e nou..cand e player si nu are niciun acces e miel bland dar dupa ce isi cumpara Sef Penitenciar sau mai stiu eu ce gata devin jmecheri.. Asta e lipsa de respect

✘ broken inside
23-03-16, 14:08
Gramatica cea veche

Alin - MDFK
23-03-16, 18:16
Hai sa iti zic eu care e treaba cu admini "ce-i noi".Adminii ce-i noi au creator , si daca au creator , ei sunt regii pe jb. Nu , nu este asa. Au voice , vorbesc mult pe peste simon , isi dau banii , ca de , nu pot face singuri.
Abuzeaza... Etc.

Eu am Sef P. Ma multumesc cu el... nu imi trebuie nimic mai mult.
Unii admini isi arata limbajil vulgar.... Unii daca sunt omorati la box/grenade de un ct , nu dau slay , dau quit/minne. Deci e si adminii au partea lor de vinovatie. PwP.

+ Ca se muta in prostie playeri care au minute etc.. si daca un player are minute si nu are mic.. il muta... lasa-ti-l frate acolo.. nu muriti. Daca n uface fk , asculta.. ce ai cu el ?

Daca sunt greseli gramaticale.. nu va obositi sa ma corectati...

Cosmin F.
23-03-16, 18:32
Hai sa iti zic eu care e treaba cu admini "ce-i noi".Adminii ce-i noi au creator , si daca au creator , ei sunt regii pe jb. Nu , nu este asa. Au voice , vorbesc mult pe peste simon , isi dau banii , ca de , nu pot face singuri.
Abuzeaza... Etc.

Eu am Sef P. Ma multumesc cu el... nu imi trebuie nimic mai mult.
Unii admini isi arata limbajil vulgar.... Unii daca sunt omorati la box/grenade de un ct , nu dau slay , dau quit/minne. Deci e si adminii au partea lor de vinovatie. PwP.

+ Ca se muta in prostie playeri care au minute etc.. si daca un player are minute si nu are mic.. il muta... lasa-ti-l frate acolo.. nu muriti. Daca n uface fk , asculta.. ce ai cu el ?

Daca sunt greseli gramaticale.. nu va obositi sa ma corectati...
● CT sunt obligati sa aiba un microfon functionabil.
Iti faci regulamentul tau?
"Eu am Sef P. Ma multumesc cu el... nu imi trebuie nimic mai mult."
Te-a intrebat cineva din acest topicu daca te multumesti cu gradul pe care il ai?




EDIT ALIN: Bine ca te-ai gasit sa comentezi. Stai linistit ca si tu abuzezi..... Nu inteleg la ce vorbesti.. SI CHIAR DACA NU AU MICROFON , MORI SA II LASI 2-3 RUNDE CT OMULE ? MORI ? ATAT DE FRAGAR ESTI ? Imi este sila de oamenii ca tine..

Ano Original
24-03-16, 08:37
Eu is de parere ca sunt prea multi fondatori si dim cauza asta se goleste sv mult..
Propun o curatenie la fondatori

Alexandru.
24-03-16, 13:11
Degeaba propui, e vorba de niste bani, si nu 5-10 e . Poate sa NU mai dea creator la nimeni. Sau daca mai da, sa indeplineasca anumite criterii.

SergiuOfficial
24-03-16, 13:18
Cam asa sunt totii donatori , doneza , obtin gradu , abuzeaza , piremesc remove , (ori se lasa de sv ) , ori doneaza iar incercand sa nu mai abuzeze ...

SiNiSTER
24-03-16, 13:55
● CT sunt obligati sa aiba un microfon functionabil.
Iti faci regulamentul tau?
"Eu am Sef P. Ma multumesc cu el... nu imi trebuie nimic mai mult."
Te-a intrebat cineva din acest topicu daca te multumesti cu gradul pe care il ai?




EDIT ALIN: Bine ca te-ai gasit sa comentezi. Stai linistit ca si tu abuzezi..... Nu inteleg la ce vorbesti.. SI CHIAR DACA NU AU MICROFON , MORI SA II LASI 2-3 RUNDE CT OMULE ? MORI ? ATAT DE FRAGAR ESTI ? Imi este sila de oamenii ca tine..
Nu neaparat a zis moxu ca putem sai lasam si fara microfon

uZzZy
27-03-16, 22:02
Mda... mulți playeri care au donat abuzează...īşi iau șef p. Sau creator și īncep abuzurile... Măcar dacă īși luau și nu abuza. ...ăsta era alta treaba... (īnțeleg, și eu am luat prin donație șef p dar eu am avut īn 2 luni 3 reclamații pe motive tāmpite care am procedat corect...) Sper sa se facă ceva cu "adminii" noi...

Yety#
28-03-16, 06:18
Eu sunt admin nou dar pana acum nu am abuzat deloc deci nu prea cred ca totii admini noi abuzeaza

Strumf
15-04-16, 21:45
Si voi puneti botul cand va ameninta ca sunt prietenii mei.
:tc: