PDA

View Full Version : Reclamatie lerrys [RESPINS]



FiNNNuTzu.
15-11-14, 18:55
Nick CS: OriGiNaL?!

Nick admin/player reclamat: Lerrys

Motiv: Se baga simon neincetat + muta pe unu bani incontiinu ct si nu are microfon promisand-ui ca il apara. < Prin cele aratate mai sus opera literara reclamatie lerrys =]] se incadreaza si respecta toate carac unei recl demne re remove =)))))

Dovezi(poze/demo): http://www.girlshare.ro/34117284.3 ('http://www.girlshare.ro/34117284.3')</p>


Martori: Shadow, brofists etc..</p>

Lerrys
15-11-14, 18:59
Nu ai voie sa te bagi peste comenzile unui admin cu grad mai mare.Normal ca ma bagam simon, am spus ca nu are microfon dar pentru ca ma rugat i-am spus ca il las. </p>

briscaw0w
15-11-14, 19:53
BA frate inceteaza sa minti in plm ,adica playeri se anunta cu 2 runde inainte sau chiar la inceput cand incepe mapa ca EU NEXT SIMON , si vii tu ca esti asa de tupeist sa te bagi tu simon , dupa ce ca ala anunta , playeru se baga simon primeste slay si te bagi tu nu ? ca asa vrea cucu tau .-1 !Abuzeaza de rupe nu am ce sa zic</p>

FiNNNuTzu.
15-11-14, 20:18
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lerrys (Jamale)" data-cid="24090" data-time="1416070760">
<div>


Nu ai voie sa te bagi peste comenzile unui admin cu grad mai mare.Normal ca ma bagam simon, am spus ca nu are microfon dar pentru ca ma rugat i-am spus ca il las. </p>
</div>
</blockquote>


Nea' Cum sa nu ma bag daca abuzezi? Si daca unu te roaga sa il pui ct toate mapele il lasi? defapt stai ca ai facut asta... Oricum abuzezi de rupi!</p>

GeT_RiGhT
15-11-14, 21:58
Abuzezi de rup ascundete dupa deget ca pe sv esti smeker si pe site zici ca nu ai facut nimic ca esti usa de biserica </p>

#Krom.
15-11-14, 22:24
Omule am anuntat simon de fiecare data si la finalul rundei spuneai " Next tot eu simon daca va bagati slay" Nu meriti sa joci JB!</p>

#Krom.
14-02-15, 16:14
:-/ Inchideti topicu' e vechi si lasat deschis..

RayaN.
14-02-15, 16:59
Abuzu-i peste tot, dar lord si strumf nu baga si ei un ochi ce facem noi pe server... sunt multi abuzatori care scapa cu avertismente'

Strumf
15-02-15, 01:58
sunteti retardati? numai dezgropati topicuri vechi
:tc: