PDA

View Full Version : [RECLAMATIE] Sparkles Fan [RESPINS]



DIVISION
15-05-16, 08:45
► Nick CS: DIVISION
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Sparkles Fan
► Motiv: Deci, am evadat din jail si m-am dus sa iau o arma si ca l-am omorat , din ciuda mi-a dat slay ca a zis ca imi bagam HP, eu nu inteleg? LORD a facut shop-ul degeaba? plus ca ma jigneste , asta e limbaj de admin? Cer downgrade sau sanctionarea adminului, a mai facut faze de genul, si nu se opreste. Si chiar vreau sa stiu Lord daca shop-ul ala lai pus sa nu il folosim, sunt curios..Ce e cu limbajul asta pe un admin? stie ca nu ii se va intampla nimic?
► Dovezi (poze): http://s32.postimg.org/6pp0snhbp/asd.png


EDIT: //
Reply to Sparkles : Nu e vorba de kick , e vorba de slay, e vorba ca am utilizat comanda "SHOP" dupa care mi-ai dat slay si ai zis ca sunt un "BORAT" si ca pot sa iti fac reclamatie. Deci practic nu am voie sa folosesc comanda /shop. Tot ceea ce ai facut astazi a ramas in log. Deci dovezi o sa fie. Un admin nu poate face asa ceva, mai ales sa injure playerii.

Sparkles Fan
15-05-16, 08:53
Dupa cum se poate vedea in consola nu eu am dat kick :) Bafta cu asta Division ;)

BANANA
18-05-16, 20:19
Scuze ca ma bag
Dar nu am vazut in poza adusa de tine nici un slay, si nici un kick

BANANA
18-05-16, 20:21
Scuze ca ma bag
Dar nu am vazut in poza adusa de tine nici un slay, si nici un kick
Da limajul a fost urat doar mna, Voi faceti reclamatie si daca va spune unu ma-ta dar mna nu am ce sa zic/fac eu
Nu prea vad motivul reclamatiei

DIVISION
18-05-16, 20:36
Pai nu vezi ca nu te uiti tu, dar se vede in LOG , in arhiva la server ceea ce a facut si ma gandesc ca se va verifica, sper ca te-am lamurit.

moxu112
21-05-16, 10:59
salut
vreau sa iti spun ca nu sta nimeni sa verifice logurile serverului pentru un slay.de aceea spunem ca vrem dovezi la toate cele intamplate
e adevarat, adminul sparcles fan are un limbaj indecent, dar in poza ta vad "borata e mata" , ceea ce inseamna ca nici tu nu esti mai prejos de el
reclamatie respinsa
:tc: