PDA

View Full Version : Certuri



Cosmin F.
20-05-16, 23:08
Eu m-am saturat de certurile voastre de copii de 10 ani. Intrii putin pe forum si pe chat vezi 2 administratori cum se cearta ca ei sunt smecher si ca au accese si pula mare.
Le zic sa termine cearta ca mai sunt si useri pe forum, nu numai ei dar vad ca nu coenstientizati asta, va certati, va bagati puli, va scoateti puli si tot asa. Am si eu o intrebare? Ce vreti sa demonstrati? Care are mai multe pile sau ce?
Va dati user, dupa administrator, dupa vetera, dupa user, dupa administrator si tot asa. Sunteti si voi in perioada ca femeile de sunteti asa indecisi?
Sunteti 10-15 administratori dintre care jumate inactivi, din restul unii se cearta unii nu fac nimic.
Va rog sa-mi stergeti contul ca e degeaba, nu mai are nici un rost sa mai stau aici sa vad pizdele cum se cearta intre ele.
Salut si noroc cine are nevoie.

Catalin.
20-05-16, 23:13
daca ceilalti administratori sunt de acord cu noile reguli propuse de mine, atunci certurile se vor imputina daca vor sa pastreze gradul asa cum e :)

Royal
21-05-16, 00:08
Si tu iti bagi puli, iti scoti si toate celelalte, cum fac si restul care vorbesc pe chat, inclusiv eu.
Totodata, stergeti si mie contul.

Cosmin F.
21-05-16, 00:26
Da, dar eu nu-mi bag puli si imi scot in mama sau la adresa cuiva. Eu fac ca sa fie caterinca ca sunt prea multi rigizi aici

CameraMAN
21-05-16, 08:09
=)) de mult nu am mai vazut asa ceva, ba frate cu dastia ca voi se duce dracu comunitatea nu este nevoie sa de floodeze altii =))

Strumf
21-05-16, 11:46
rezolvat, s-a facut un regulament :)
:tc: