PDA

View Full Version : Reclamatie admin cu WALL[RESPINS]



Lerrys
02-10-14, 14:25
Nick CS: Lerrys

Nick admin/player reclamat: Eclypse

Motiv: WALL. Sa fim seriosi ca doar nu joaca in PGL ce naiba.

Dovezi(poze/demo): http://www.fileshare.ro/e30897643 ('http://www.fileshare.ro/e30897643')</p>


</p>


Lord nu mai sterge Topicul ca am mai facut o data si l-ai sters si o sa fac de 10000 de ori pana este sanctionat cum trebuie.</p>

Eclypse.
02-10-14, 19:30
1 la mana am jucat acum 2 ani in pgl div C care era impartita in mai multe categorii , nu stau sa imi bat capul sa iti explic tie ca orkm nu intelegi ! 2 la mana poate postezi si tu pe alt site care merge si nu are virusi sa il vad si eu si sa ma amuz putin de prostia ta ! Lord lasa-i nu le mai sterge topicurile ca vreau sa clarificam niste lucruri ..</p>

Lerrys
03-10-14, 12:14
Si de aceea nu mai joci in PGL ca te-au prins cu wall. Pleaca ma de aici mai ale la Flavius cum i-ai vazut capul asa de usor ai pus tinta direct. si la ala care facea bhop langa intrarea de la surf de unde stiai ca inca e acolo.</p>

Eclypse.
03-10-14, 17:26
Nu te mai caca atata pe tine ca am cod .. ca sa sti si tu pentru cultura ta generala : nu am mai jucat in PGL deoarece s-a desfiintat si acum exista PGL doar pentru CS GO ..


P.S: Eram in conferinta pe skype cu cineva(nu dau nume) si imi spunea unde su t ascunsi !te pup de la mine ai liber

jesemE
03-10-14, 17:51
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="2848" data-time="1412350009">
<div>


Nu te mai caca atata pe tine ca am cod .. ca sa sti si tu pentru cultura ta generala : nu am mai jucat in PGL deoarece s-a desfiintat si acum exista PGL doar pentru CS GO ..


P.S: Eram in conferinta pe skype cu cineva(nu dau nume) si imi spunea unde su t ascunsi !te pup de la mine ai liber</p>
</div>
</blockquote>


Scuze că mă bag, dar dacă stai în confe se poate considera favor şi se creează neplaceri. După cum ştiu, favorul este interzis, şi mulţi iau ban pe acest motiv.</p>

Eclypse.
04-10-14, 08:39
A fost prima si ultima oara cand am facut asta,a da se considera favor ? Spune-le asta si altora 50 de playeri care stau in conf .stai linistit nu se supara nimeni ca te ai bagat in reclamatie ,ti ai spus si tu parerea ta

Lerrys
04-10-14, 08:41
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="2848" data-time="1412350009">
<div>


Nu te mai caca atata pe tine ca am cod .. ca sa sti si tu pentru cultura ta generala : nu am mai jucat in PGL deoarece s-a desfiintat si acum exista PGL doar pentru CS GO ..


P.S: Eram in conferinta pe skype cu cineva(nu dau nume) si imi spunea unde su t ascunsi !te pup de la mine ai liber</p>
</div>
</blockquote>


:))) Ma da greu te-ai gandit la minciuna asta :)) de ce nu ai spus-o in primul reply de la inceput . + ca cum iti spunea tie sa pui tu tinta la capul aluia de pe cladire , ca eu nu il observam din prima sa stii. Se vede ca ai wall , ai noroc ca nu am apucat sa fac de la primele 2 duele ca nu mai aveai ce sa spui.</p>

ThunderJB
04-10-14, 08:44
Daca ai stat in conferinta e clara treaba.Cea ce faci tu se numeste "MONITOR" care este un fel de wall doar ca prietenii iti dicteaza unde sunt fiecare :)).</p>

Eclypse.
04-10-14, 08:44
Nu stau 24/24 sa iti raspund tie la reclamatii de tot cacatul !auzi la el : "joci cu wall".. copile cand jucam eu CS tu nu aveai 2 dinti in gura :) oricum las aceasta soGROOOOZAVIE reclamatie pe mana lu Lord/Strumf.

Lerrys
04-10-14, 08:47
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="ThunderJB" data-cid="3100" data-time="1412405048">
<div>


Daca ai stat in conferinta e clara treaba.Cea ce faci tu se numeste "MONITOR" care este un fel de wall doar ca prietenii iti dicteaza unde sunt fiecare :)).</p>
</div>
</blockquote>


Cum sa ii dicteze asa bine nu vezi ce bine trage , acolo la duelul cu ala de la intrare surf poti sa spui ca i-a spus cineva , dar la ala de pe cladire nu prea. Tin sa va anunt ca inainte de a incepe demo-ul era pe cladirea de la arme Flavius si Eclypse tragea exact unde era el . Pur si simplu are wall , dar mor de ciuda ca nu am facut demo de prima data si am trecut cu vederea.</p>

Ryu
07-10-14, 08:17
Aşa părerea mea 1. Wall este acel cod care vezi prin pereți nu care sare la cap ăla e aim.

2. Eu îl cunosc pe Eclypse şi joacă foarte bine mă chinui cu el să îl omor.

3. Lerrys din tot ce ai zis tu se vede clar că nu şti ce să mai zici .

4. Favor? Spunele asta şi copiilor de pe server care stau 24/24 pe skype şi la hns zici că au wall.

5. Eşti nou pe acest server şi îți sugerez să stai în banca ta deoarece sunt playeri pe alphacs mai vechi decât anii tai.

Şi 6. Eclypse nu are wall dintr-un singur motiv a jucat in C si eu am jucat o perioada şi crede-mă că mănânci sunetu la greu:).


P.s Eclypse eu am fost in C cu SeDaN :d

MiSt3R
07-10-14, 15:32
Pune si tu un link care sa nu fie detectat de antivirus, ca sa-l poata descarca toti. Eu chiar vreau sa vad acel demo.</p>

Lerrys
07-10-14, 15:59
si eu am antivirus f bun , dezactiveaza antivirusul , ia demo si uitate eu nu am luat virusi de la el , posibil de la reclame.</p>


</p>


Ryu nu ma intereseaza daca e pe skype , eu il consider a fi cod , e treaba lui daca vrea sa ia ban si sa nu aiba wall sa nu mai vorbeasca cu nimeni pe skype. </p>

moxu112
15-10-14, 22:35
nu e wall ! </p>


:tc:</p>

moxu112
15-10-14, 22:35
nu e wall ! </p>


:tc:</p>