PDA

View Full Version : ADminiii....



Alin - MDFK
22-06-16, 20:33
Pe scurt.. ca nu am filmat tot... Am intrat si eu pe jb cu alt nume (GooD.)
Si tot intrebam "Ce sa fac? | Ce fac? | Ceee trebuieeee saaaaa faccc ???" etc
Nici un admin nu s-a sinchisit sa ma "invete" si pe mine sa joc jb.. doar khajiit a zis la un moment "Lasa-l ca asta nu stie" Mi-a zis doar sa ma duc in cusca mare ,doar atat....
Eu zic ca adminii ar trebuii sa ajute playerii... sa ii invete... nu sa ii ignore total.. zic


https://www.youtube.com/watch?v=oy4ysAghVkk

Catalin.
22-06-16, 21:23
bravo.
eu ti-as da remove + ban si pe server si pe forum pentru reclama asta negativa adusa serverului.
dupa ce ca nu mai e 32/32 non-stop, si d'abii mai intra playeri, mai faci si tu reclama negativa pe youtube.
Bravo.

Alin - MDFK
22-06-16, 21:27
bravo.
eu ti-as da remove + ban si pe server si pe forum pentru reclama asta negativa adusa serverului.
dupa ce ca nu mai e 32/32 non-stop, si d'abii mai intra playeri, mai faci si tu reclama negativa pe youtube.
Bravo.


Pacat ca numai am conversatia co moxu.... ca mi-a zis el ceva gen "Pune pe YT" Eu i-am zis .. nu .. ca ne facem de ras.." El a zis frumos.. " Nu conteaza... pacaaat"

Khajiit
22-06-16, 21:47
Īnveți din mers.
Greșești și īnveți. Așa e toată viața. Nu e datoria unui admin sa instruiască, ci sa ajute.

RealLife24x
22-06-16, 22:03
Prietene, eu joc pe serverul asta de cand era anzo, si crezi ca m-a invatat cineva? De fiecare data cand ieseam din cusca tindeam sa omor gardienii, si ghici ce- muream, dupa m-am gandit sa ma alatur prizonierilor in cusca mare, acolo a zis "Ultimul duck jump moare" Si eu nu stiam, si muream, dupa care iar muream si muream si muream si muream pana cand am invatat SINGUR ce trebuie sa fac
Mai pe scurt AM INVATAT DIN MERS. Eu iti spun ca nimeni nu m-a ajutat si nimeni nu ma baga in seama. Nici CT nu intram chiar daca aveam microfon- ai ziceau ca nu am fara sa ma bage CT, intelegi? Trebuie sa iti castigi popularitatea sau "existenta".
Mai ales ca din cate stiu nu este permis sa inspectezi adminii dupa bunul plac.

Alin - MDFK
22-06-16, 22:08
Nu v-ati prins nu. ? Joc de pe alphazone... anzo , alphacs.. man , stiu sa joc. Dar am vrut sa vad doar daca admini sar si ei in ajutor sa castige un player.

DAu un exemplu. Pentru cine nu stie pe Go.AlphaCs.Ro sunt membru in Consiliu. Ei bine , in dimineata asta , un player am vazut ca tot punea intrebari despre server.. zic okey.. ma bag spec si ii explic tot.
Dupa ce s-a prins el care ii faza cu serverul. A mai chemat pe cineva pe server , hocus-pocus , minimainipo , am mai castigat 2 playeri. Si la final i-am salutat frumos cu "Bafta , Va mai astept pe server" El zicand "Sa fi sigur , e cel mai tare"

Nu va mint. Nu stiu daca asta se poate verifica in consola serverului.. dar ma rog..

Khajiit
22-06-16, 22:16
Stiu la ce te referi, dar nu mereu avem randament bun in a explica. Eu ti am zis sa te duci in cușcă de trei ori să fiu sigur ca īnțelegi si nu te am ucis desi păreai paralel.
Acum depinde, nu toți au sufletul meu :))

moxu112
22-06-16, 23:32
moxule fac si eu un demo pe jb dar niciun admin nu ma ajuta
nare ma nimic, sa nu te ajute, tu fa acolo video,il pui si pe youtube
bine,hai ca ma apuc sa il filmez acum

de unde plm sa stiu ca tu vrei sa filmezi adminii incompetenti?:)) cand zici ca vrei sa faci un video pe server, automat eu ma gandesc ca vrei sa faci o prezentare,ceva de genul :))

Alin - MDFK
22-06-16, 23:35
moxule fac si eu un demo pe jb dar niciun admin nu ma ajuta
nare ma nimic, sa nu te ajute, tu fa acolo video,il pui si pe youtube
bine,hai ca ma apuc sa il filmez acum

de unde plm sa stiu ca tu vrei sa filmezi adminii incompetenti?:)) cand zici ca vrei sa faci un video pe server, automat eu ma gandesc ca vrei sa faci o prezentare,ceva de genul :))

Si prezint admini incompententi =)))))))))))))))))))) O sa il fac privat =))))))

DANUTZ.JB
23-06-16, 06:44
Aline Catalin are dreptate faci recl negativa sv...eu nu am stat aseara sa ma mai uit ca aveam alte treburi dar am vz mesajul tau.Lasa ca si eu cand m-am apucat acu cativa ani pe alphazone nu m-a invatat nimeni si am inv destul de rpd sa joc...in 20 min mi-am dat seama in mare parte ce era de facut.
Ca unii admini sunt incompetenti asta e partea a doua...

Christian #GD
23-06-16, 10:12
Domnule Alin ne pare rau ca nu te-am putut ajuta atunci cand nu "cunosteai" regulile, fratioare eu ajut pe oricine indiferent de ce stare am, daca tu mi-ai fi pus intrebari ca ai vreo nelamurire fata de sv, hatsuri,reguli,etc.. te-as fi ajutat cu mare placere insa ai spus ca nu stii sa joci si khajiit ti-a spus sa intri in cusca dar u parca erai pe alta planeta , nu vroiai sa te misti deloc chiar daca khajiit ti-a zis de 3 ori sa intri in cusca , normal ca te-am omorat pt ca nu puteam altfel sa controlam 17 tero iesea un haos, adica mureau ct.. De fiecare data ajut pe fiecare cum pot binduri,sfaturi,reguli, si cei care fac fk le explic si pana la urma inteleg. SUnt sigur ca nu sunt singurul admin care procedeaza astfel si ii pasa de sv. Nu spun ca u nu ai face-o.. Poti sa intrebi cativa din admini sa vezi ca eu chiar pun suflet , cum am mai spus nu cred ca sunt singurul.
Pana atunci sper sa ne revedem pe sv cu aceeasi stare buna de spirit si sa ne distram in continuare. BAFTA !

RMV.
23-06-16, 13:02
Dupa ce ca serveru..Aproape pustiu..Mai faci si tu reclama Negativa pe YouTube...Asa e unii adminii sunt mai incompetenti..(Sa ma injure in gand daca se simt)
Dar daca ii iei umpic mai "drastic" Se supara si nu mai fac nimica..Nu e bine nici cu forta dar nici fara ea nu se poate.

SergiuOfficial
23-06-16, 17:52
Ba eu stiam ca admini trebuie sa joace pe nick-ul care au admin , tu de ce ai schimbat numele ? .. Eu am inteles ce ai vrut sa faci ... pai tu nici nu ai insistat ai scris o data si normal ca nimeni nu a vazut , eu daca eram de ex pe sv te ajutam , poate cativa stiu ca ma stradui sa ajut playeri nestiutori , dar nu inteleg tu ca admin de ce iti pui alt nick ? in fine hai salut ..

Strumf
03-07-16, 11:21
scrie /reguli si citeste regulile..simplu
:tc;