PDA

View Full Version : Reclamatie [Agent]Noodles [RESPINS]



CykaBlyat
19-07-16, 13:59
► Nick CS: Cyka Blyat
► Nick admin/player reclamat + SteamID: *Agent* Noodles
► Motiv: M-am pus guard cu comanda " !guard " Si m-a mutat la tero , dupa aceasta i-am spus ca ii fac reclamatie si am primit gag pe nedrept , el vorbise intre timp cu "k-ul" deci nu prea veti putea observa ce a zis. Tin sa precizez ca reclamatul " Agent Noodles " vorbise cu k-ul si nu prea veti putea observa ce zicea .
► Dovezi (poze): http://imgur.com/bZvOGRn
http://imgur.com/IiTJd3e
Tin sa precizez ca m-a sunat si m-a facut prost si m-a jignit si dupa la final o amenintare " te tin eu minte " cand i-am spus ca nu sunt frate'meu si ca sunt " Aoi Sora " . Mai tin sa precizez ca acest player sau " Smecheras " Cum isi spune el face abuz pe server cand nu sunt alti admini / sau playeri care nu prea joaca on " :)

Noodles
19-07-16, 14:06
Ok bun, din poza nu se vede nimic. Nu ma intereseaza ce ai vorbit pe steam eu mi-am spus parerea direct, esti prost.

CykaBlyat
19-07-16, 14:16
Nu-mi prea pasa fitele tale de baiat de 14 ani stai linistit ;) . Crezi ca daca esti Agent ai voie sa-mi comentezi si sa ma jignesti ? Doar pentru ca ai grad trebuie sa fi mai respectuos gen respecta si vei fi respectat ai o responsabilitate ca si agent sau avand orice grad pe un server de cs nu sa faci putulica mare si sa te crezi nu stiu cine , si pe langa asta mai cersesti si +rep pentru cutii si skinuri ? Mars ma d'aici milogule !
Am uitat sa mentionez ca esti un mascarici fata de mine si nu zic asta sa te jignesc dar nu cred ca mi se pare normal doar avand un grad pe server sa te crezi nu stiu cine , toti suntem la fel ! Deci taci in pula mea si lasa fitele deoparte ! ;) Si crezi ca daca ma ameninti ca ma tii minte pe " Aoi Sora " Imi faci ceva ? Indrazneste sa-mi dai o comanda fara motiv ca-ti fac reclamatie si dupa contu ala baietas ;)

Noodles
19-07-16, 14:20
Ai 9 ani frate si tu ai spus, nu ma intereseaza ca ai 18 ani sau cati ai. Faza cu respecta si vei fi respectat, el de ce m-a injurat cand era pe server ? Ce fite am facut ? Ca te-am mutat ca ai intrat cu M si dupa ai dat !guard ? Din poza nu se vede nimic cum am mai zis. Ti-am dat gag ca m-ai injurat si kick pentru ca vorbeai pe chat-ul adminilor aiurea, toate comenzile au fost date cum trebuie, poti intreba pe cine a fost la CT atunci, adica *Marius*, Paladin si PINKGUY, in primul rand nu iti mergea microfonul deci te-am scos. Asa ca ceaules.

CykaBlyat
19-07-16, 14:23
In primul rand am 18 ani , frate'meu nici nu prea scrie cand joaca . Si mereu cand e ct nu face abuz si stie juca nu ca altii si fi atent , intreaba pe cine vrei , in al doilea rand microfonul merge nu baga aici vrajeli dastea ieftine , nu mai ai cum sa te scoti ? :)) . Si nu , nu te-am injurat te-am facut ratat , pentru ca esti un ratat de 14 ani ;) Si da pe contu asta joaca un copil de 9 ani care are mai multa minte ca tine , si care- i faza ca are 9 ani ? Te crezi mai " boss " daca ai tu 13/14 ani si comentezi si faci pe sefu ? Eram eu on acuma pe contu lui si nu ti-a mers cu mine si nu v'a fi prima oara cand iti fac reclamatie stai linistit , cum te prind cum te postez ;)

Noodles
19-07-16, 14:29
Nu ma cred niciun boss, m-a injurat pe server, l-am injurat si eu. Daca altcineva face abuz la CT il scot, de data asta nu ii mergea microfonul nici cand te-am sunat pe steam nu mergea, deci pa !

CykaBlyat
19-07-16, 14:34
Ce scuze ieftine de 2 bani ai in tine , stai linistit ca-mi merge microfonu ;)) Mereu cand is ct nu am probleme si bagi tu scuza asta ieftina ma ? ))

Noodles
19-07-16, 14:38
:)) Din dovezi nu se vede nimic, acum ce vrei sa faci ? Sa negi ? Ti-am spus poate sa confirme toata lumea ca nu iti mergea microfonu asa ca pa ! din nou.

CykaBlyat
19-07-16, 14:42
Chema-i aici sa confirme sau hai pe server si dai allow Tero sa vorbeasca sa vezi cum imi merge microfonu =))

Noodles
19-07-16, 14:55
Degeaba rezolvi microfonu' acum daca nu mergea atunci, hai pe server si iti confirma.

naMe Official
24-07-16, 02:14
respins
pozele nu se vad clar nu inteleg nimic .
ce vorbesti tu cu el pe steam n-are legatura cu jbgo

t/c