PDA

View Full Version : Reclamatie Florea [APROBAT]



BoyOfFire
19-07-16, 16:01
► Nick CS: βoyOfFire™
► Nick admin/player reclamat: Florea
► Motiv: Se conecteaza pe server si primesc ban instant. Eu cred ca merita remove tinand cont ca nu e prima data cand face asta. Zilele trecute le-a dat ban lui AngryBANANA si [GamerBlue] fara niciun motiv, cu ocazia asta ii rog sa comenteze aici.
► Dovezi (poze): http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/271723758961749463/453AEC22A6EB05E8414F0A06462FBE81ACBD3A98/

GamerBlue
19-07-16, 16:08
Nu el a dat ban ieri mie si lu angry. olmaz a fost(heartattack) iar apoi despre florea, este in acelasi caz. Azi am luat de 2 ori ban de la el fara motiv.
Eu spun remove amandurora(olmaz si florea) ca pana la urma oricum nu fac nimic pe server inafara de ban la alti admini nevinovati.
Poate chiar si un banip daca se poate =))).

BoyOfFire
19-07-16, 16:34
Ma rog, ori Olmaz ( HeartAttack ) ori Florea tot acelas lucru il fac, si anume sa faca abuz de cate ori au ocazia.

Zarzavat
19-07-16, 16:44
Atata timp cat eu intru si acel copil de 15 ani maxim , ma injura pe mine , e logic ca primeste ban , sa invete sa isi tina gura , ca stie ca nu ii merge cu mine , nu mai face atat pe victima ca etsi doar catelul lui , intrii ii scoti banul si apoi ma baneaza el pe mine , sunteti niste copii pentru mine, atata tot , de cat timp joc pe server atat ati stiut , sa fiti tari in gura cu cine nu trebuie si cu cine nu va merge , va propuneti unu pe altu pt moderator , jalnicilor , injurati playerii aiurea , faceti pe smecherii pe sv si voi sunteti doar niste muscosi , niste parliti efectiv , si gamer nu te mai baga cu japca , ca nu ai o treaba cu povestea asta , nu itii permiti sa ne ti tu noua socoteala ca noi am jucat pe serverul asta de multa vreme , mai bine iti vezi de swat tau si taci.

BoyOfFire
19-07-16, 17:18
Daca esti prieten cu cineva nu inseamna ca esti " Catelul lui " , si are si video cand nu iti zice nimic si ii dai ban, asa ca nu incerca sa te scot. Tu inca de cand ai venit pe server ai cautat scandal cu adminii, dar oricum, numai are rost sa zic ce am zis si atunci. Pe mine ma deranjaza ca primesc ban atat eu cat si alti playeri fara motiv. Daca te injura fa video , poze , etc. + nu cred ca eu am mai zis ceva cand v-am vazut pe server inca de la reclamatiile alea vechi ( nu v-am vazut decat ieri si azi cand ati dat ban-urile so...). Daca va plictisiti si vreti sa dati ban cuiva dati-va singuri ca oricum nu va va simti nimeni lipsa, ba chiar ar fii mult mai liniste si n-ar mai fii certuri si reclamatii.

GamerBlue
19-07-16, 17:26
Eu nu te-am injurat niciodata Florea, si nici pe heartattack.

BANANA
19-07-16, 17:34
Tu marele barbat de 16 ani care plange ca fetita pe aici ;)
Nimeni nu te mai vrea Pupincuristule Tchüss

BoyOfFire
19-07-16, 20:17
Mda , deci el da ban aiurea si nici macar nu-i pasa...
https://www.youtube.com/watch?v=sSV0N8Phtq8&feature=youtu.be

Ninjabezy
19-07-16, 22:27
Din cate am inteles eu voi il provocati si deasta va da ban/injura/etc.
As zice sa va potoliti toti pana nu luati -1

BoyOfFire
20-07-16, 07:14
Eu nu i-am zis nimic, pur si simplu m-am trezit cu ban.

Sparkles Fan
20-07-16, 13:01
Hey ninja eu as zice sa nu comentezi tu ca nu ai ce cauta aici fara dovezi....

Florea197
21-07-16, 05:34
Te-as face frustrat dar deja devine un compliment pentru tine.

naMe Official
27-07-16, 14:32
:aprobat:
De cand dai tu ban ? fara motiv.
next ai remove !

t/c