PDA

View Full Version : Propunere Despre Admini



BANANA
20-07-16, 13:29
Propun ca limita de varsta pentru un admin sa fie de +15
Astept sa vad ce zice lord

GamerBlue
20-07-16, 16:04
Adica imi pierd adminul. Interesant.

MisterWolf46
20-07-16, 16:08
Esti prost sau nu?
De ce ai propune asta?

Am zis-o si o repet (by nenea St!L).Poti sa ai si 12 ani daca ai minte de 18 si esti capabil sa ai admin e totu in regula.Daca e invers logic ca e rau...,dar mai sunt si altii de la mama natura inconstienti care habar n-au ce fac si pe ce lume traiesc.Nu e mult de invatat,doar regulamentu ala ca nu e degeaba pus si respectat
Bine zice!

Ninjabezy
20-07-16, 16:46
Nu zic sa fie 15 dar sa fie 13 macar..

LucKy
20-07-16, 18:40
Eu zic sa ai macar 14 ani , dupa mine de la 14 ani in sus zic ca esti mai matur

Zarzavat
20-07-16, 18:46
Vorbiti serios ? Matur la 14 ani , la 13 ani , la 15 ani? Doamne cu mentalitatea voastra , fiecare va propuneti varsta sau cum , ca sa nu fiti voi prost incadrati . Pai cum facem ca Banana are 15 si gandeste de maxim 9 . Degeaba ai 20 de ani daca ai minte de 10. Eu la 13 ani eram mai responsabil c amulti alti admini pe 1.6 desigur , in niciun caz matur cum ziceti voi . Nu te poti numii matur la varste fragede . Gandti inainte de a posta . Banana nu te mai da tu important cu varste cu prezente etc , esti doar un lache pe serverul asta , si pe intreaga comunitate , un neauzit . Decat sa se ia dupa vasrta mai bine se ia dupa mentalitate , unde clar destui pica . Toti care vor admin , vor doar pentru ca ei pretind ca odata cu rangul primit , vine si smecheria la pachet . Eu v-am lasat , aveti grija ce voi , Banana fi ma si tu capabil sa gandesti ca la 15 ani ... nu ca la 8 . hai te cius .

naMe Official
20-07-16, 19:27
eu sunt de acord ......

:pro:

Ninjabezy
20-07-16, 23:56
Vorbiti serios ? Matur la 14 ani , la 13 ani , la 15 ani? Doamne cu mentalitatea voastra , fiecare va propuneti varsta sau cum , ca sa nu fiti voi prost incadrati . Pai cum facem ca Banana are 15 si gandeste de maxim 9 . Degeaba ai 20 de ani daca ai minte de 10. Eu la 13 ani eram mai responsabil c amulti alti admini pe 1.6 desigur , in niciun caz matur cum ziceti voi . Nu te poti numii matur la varste fragede . Gandti inainte de a posta . Banana nu te mai da tu important cu varste cu prezente etc , esti doar un lache pe serverul asta , si pe intreaga comunitate , un neauzit . Decat sa se ia dupa vasrta mai bine se ia dupa mentalitate , unde clar destui pica . Toti care vor admin , vor doar pentru ca ei pretind ca odata cu rangul primit , vine si smecheria la pachet . Eu v-am lasat , aveti grija ce voi , Banana fi ma si tu capabil sa gandesti ca la 15 ani ... nu ca la 8 . hai te cius .
Aoleu=)))Mane tu esti suparat rau de tot,vorbesti si fara sa sti=)))
Dar hai sa fiu si eu rautacios.Mane,daca la varsta ta tu inca pierzi timpu pe un server in loc sa te duci la munca e grav:)
Sti macar cati ani avem sau?
+Aici vi sa dai pro sau contra la propunere nu sa plangi.

SWAGGY
21-07-16, 00:01
:pro: 14 ar fi ok

Sparkles Fan
21-07-16, 15:18
Razvane ce pui mei vrei sa imi pierd adminu :(

Blue
05-08-16, 10:34
Ne vom pierde admin-ul...:(

TheLord
28-02-17, 20:34
Topic vechi .Ma mai gandesc la asta T/C